Ranní klub /
Celý playlist
Trendy

Brad Pitt začal prodávat kosmetiku z vlastních hroznů

Avatar photo Barbara Hacsi
03. 10. 2022

Mužské celebrity se moc do kosmetiky nepouští. Pohybují se spíš v kategoriích alkoholu, sportu a technologií. Brad Pitt už do alkoholu dělá, prodává víno, konkrétně Château Miraval Rosé Côtes de Provence AOP. Jeho hrozny teď jsou i k vnějšímu užití. 

Další díly (344)

Slavný herec se pojil s Univerzitou v Bordeaux a představil svou první kosmetickou řadu Le Domaine. Je genderově neutrální, veganská, z přírodních složek a s přírodní parfemací. Součástí produktů je výtažek z hroznů, které se pěstují v okolí provensálského Château Miraval, který Pitt koupil společně se svou exmanželkou Angelinou Jolie. Herec se zároveň nechal slyšet, že zákazníkům nabízí jen to, co sám vyzkoušel a čehož blahodárné účinky pocítil na vlastní pokožce. Značka si dává záležet i na obalech, které jsou ze skla, maximálně recyklovatelné a také znovupoužitelné (prodává i refills).

Pokud se na ně podíváte, možná váz zaujme také výrazné dřevěné víčko na produktech, které je zase vyrobeno ze starých sudů na víno, dalšího dřeva, které se už dál nevyužije na vinici. Zatím má 3 produkty, čistící emulzi za 70 eur, hydratační a antiaging krém za 275 eur a sérum za 350 eur. Na leden chystají novinku v podobě fluid creamu. 

A jak to Pitta vlastně napadlo? Inspirovaly ho jeho herecké kolegyně, které dělají do krásy, neustále mu posílaly různé vzorky, až se do toho pustil sám. Prý by nedoporučoval nic, co by sám nevyzkoušel. Vypadá výborně, teď jen zjistit, zda je to užíváním vlastního rosé nebo používáním kosmetiky. 

50 odstínů make-upu od Rihanny, oční linky od Lady Gaga i řasenka od Victorie Beckham: Hvězdy a jejich kosmetické značky

Denisa Grofová / 09. 09. 2022

K Drew Barrymore pro levné brýle, k Alonsovi pro tričko, k DeNirovi na večeři: Slavné tváře a jejich úspěšné podnikání

Kristýna Ševčíková / 15. 07. 2022

Úvodní foto: Profimedia
Foto v textu: Le Domaine  

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM