Hudba na prvním místě / Music First /
Celý playlist
VIP

Jeden prodal, druhý koupil: Colin Farrell mění domy v Los Angeles

Karin Šnýdrová
30. 03. 2023

Svůj herecký talent předvedl před kamerou už nesčetněkrát, na Oscara byl však letos nominován poprvé. A přestože mu zlatou sošku nakonec vyfoukl Brendan Fraser za výkon ve filmu Velryba, Colin Farrell si dopřál alespoň cenu útěchy. V novém domě za téměř 6 milionů dolarů teď kouká na mrakodrapy. 

Na svém kontě má mnoho snímků, které jsou pokladem kinematografie. V minulém roce se však rodák z Dublinu obzvlášť překonal. Všechny tři filmy, v nichž exceloval, si od kritiků vysloužily pochvalu. The Batman, Třináct životů a Víly z Inisherinu patří k těm, co rozhodně musíte vidět. Mezitím se mrkněte, kde hollywoodská hvězda tráví svůj volný čas. 

Utahuje si z celebrit, miluje ji celý svět a teď bude mít vlastní seriál: Komička a hvězda internetu Celeste Barber

Andrea Machajdíková / 28. 03. 2023

Pryč s minulostí 

Sedmnáct let bydlel v domě se čtyřmi ložnicemi a čtyřmi koupelnami, jenže zřejmě potřeboval víc prostoru. Colin Farrell se svého sídla zbavil teprve nedávno a přestože se neobjevilo na realitních serverech, prodej se známému herci nepodařilo utajit. Nemovitost o rozloze 366 metrů čtverečních odkoupil za 5,3 milionu dolarů populární youtuber a streamer Ludwig Ahgren. 

Za svůj výkon ve filmu Víly z Inisherinu si Colin Farrell Oscara sice neodnesl, Zlatý glóbus ale vyhrál s přehledem

Stěhování do nového 

Protože se ale do čtvrti Los Feliz v Los Angeles Colin Farrell zamiloval, neodstěhoval se daleko. Ve stejném místě našel nemovitost, která ho vyšla na 5,9 milionů dolarů. Na ploše o velikosti 483 metrů čtverečních se nachází 5 ložnic, 6 koupelen, domácí kino i vinný sklípek. Dům byl postaven ve dvacátých letech minulého století a kdysi jej obýval i oscarový režisér Frank Lloyd. Na pozemku nechybí ani domek pro hosty či bazén. Líbil by se vám domov v podobném stylu? 

Slavní sousedi: Na dům vedle Micka Jaggera si připravte 4,5 miliardy, vedle Justina Biebera nebo Brada Pitta můžete bydlet levněji

Karin Šnýdrová / 16. 03. 2023

Dům z filmu Nelítostný souboj patřil zločineckému kápovi Robertu De Nirovi: Za 21 milionů dolarů může být i váš

Karin Šnýdrová / 23. 03. 2023

Zdroje: dirt.com, californialistings.com, architecturaldigest.com
Zdroj fotografií: Profimedia 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM