Ostatní

Dům z filmu Nelítostný souboj patřil zločineckému kápovi Robertu De Nirovi: Za 21 milionů dolarů může být i váš

Karin Šnýdrová
23. 03. 2023

Kromě kulis speciálně vytvořených pro natáčení využívají filmaři i reálných míst, budov či prostor a nejinak tomu bylo v akčňáku z devadesátých let Nelítostný souboj. Luxusní sídlo zločince, kterého ztvárnil legendární Robert De Niro je nyní na prodej za 21 milionů dolarů. 

V akčním thrilleru z roku 1995 se proti sobě postavili Robert De Niro a Al Pacino, důležitou roli však získala také nemovitost z Malibu. Ta posloužila jako domov hlavního záporáka. Pokud jste mu záviděli výhled na oceán, můžete investovat do domu, který ho definoval. 

Slavní sousedi: Na dům vedle Micka Jaggera si připravte 4,5 miliardy, vedle Justina Biebera nebo Brada Pitta můžete bydlet levněji

Karin Šnýdrová / 16. 03. 2023

Prestižní adresa 

Děj snímku Nelítostný souboj je sice fikce, ale místo, kde se jeho část odehrává skutečně existuje. Malibu Cove Colony patří k nejprestižnějším čtvrtím Jižní Kalifornie a své útočiště zde na krátkou či delší chvíli našly takové celebrity jako Tom Hanks, Woody Harrelson, Tori Spelling nebo Bill Murray. Jedna z nejzajímavějších a nejdražších rezidencí v tomto regionu se stala v polovině devadesátých let minulého století filmovým bydlištěm Roberta De Nira a právě teď je na prodej. 

Čistý interiér 

Za 21 milionů dolarů si můžete koupit dům o rozloze 325 metrů čtverečních. Výhled na Tichý oceán se vám naskytne téměř ze všech místností a jen stěží mu bude něco konkurovat. Svěží moderní interiér splňuje požadavky dnešní doby a dostatek světla poskytne novým majitelům prostor pro všechny jejich koníčky. Mimochodem i vaření se může stát oblíbenou rodinnou činností, zvlášť když u toho budete pozorovat poletujících racky a proudění mořských vln. Pojďte s námi omrknout bydlení snů.  

Vyhrál dvě miliardy dolarů, užívá si život v luxusu: Čerstvý boháč z Kalifornie si koupil vilu v sousedství hvězd

Karin Šnýdrová / 09. 03. 2023

Zdroje: toptenrealestatedeals.com, forbes.com, dirt.com
Zdroj fotografií: Profimedia 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM