Dopoledne na Expres FM /
Celý playlist
VIP

Jako vejce vejci: Celebrity, které vypadají jako jednovaječná dvojčata

Karin Šnýdrová
07. 02. 2023

Nejsou dvojčata ani příbuzní, přesto vypadají úplně stejně. Nad podobou některých celebrit zůstává rozum stát, ostatně i jejich nejvěrnější fanoušci si je snadno spletou. Rozeznáte Margot Robbie od Jaime Pressly nebo vám zamotá hlavu Will Ferrell s Chadem Smithem? 

Co člověk, to originál, říká se. Jenže i matce přírodě občas dojdou nápady a tak jí nezbyde nic jiného, než vyslat do světa dokonalé kopie. Představujeme vám slavné osobnosti i jejich dvojníky z branže!

Rocky se zlobí: Miláček Ameriky Michael B. Jordan naštval Sylvestera Stallona, chce se postavit na vlastní nohy

Carlito Brigante / 05. 02. 2023

Javier Bardem (53) a Jeffrey Dean Morgan (56) 

Španělský herec a manžel Penelope Cruz získal v roce 2008 Oscara za svůj výkon v thrilleru Tahle země není pro starý (2007). Nedávno jste ho mohli zahlédnout ještě v sci-fi akčňáku Duna (2021) či komedii Dobrý šéf (2021), ale povědomý vám může být i ze seriálu Živí mrtví (2010-2022). Tam ovšem nehrál Javier Bardem, nýbrž Jeffrey Dean Morgan, který je od svého evropského kolegy v podstatě k nerozeznání. 

Na snímku vlevo je Španěl Javier Bardem, vpravo pak Američan Jeffrey Dean Morgan, který se proslavil především v seriálu Živí mrtví

Demi Moore (60) a Jennifer Connelly (52) 

Dělí je od sebe osm let, ale co se týče vzhledu, rozdíly byste mezi nimi hledali jen stěží. Obě jsou brunetky, mají zelené oči, zrají do krásy a pyšní se pěknou řádkou filmových trháků. Jen Jennifer Connelly si za vedlejší roli v Čisté duši (2001) vysloužila oscarovou sošku, zatímco Demi Moore na tu svou ještě čeká. Romantický snímek Duch (1990) vynesl talentované herečce pouhou nominaci.  

Na fotce vlevo je Demi Moore, vpravo její mladší kolegyně Jennifer Connelly. Když si udělají podobný make-up i účes, málokdo by je od sebe rozlišil

Thandie Newton (50) a Zoe Saldana (44) 

Dvojnic má však Hollywood v zásobě mnohem víc. Dalším příkladem jsou herečky, které od sebe nerozezná ani vlastní rodina. Zoe Saldana, známá z hitů na pokračování jako je Avatar a Strážci Galaxie či filmových sérií Star Trek nebo Avengers prozradila, že si jí její matka často plete s Thandií Newton a chlubí se, kde všude hraje. V mnoha případech se ovšem nejedná o Zoe, ale právě o starší rodačku z Velké Británie. 

Thandie Newton oblékla žluté šaty a jako účes zvolila vyčesaný culík. Dlouhou hřívu si sepla také Zoe Saldana, která se zahalila do tmavších tónů

Jaime Pressly (45) a Margot Robbie (32) 

Ačkoliv mezi sebou mají velký věkový rozdíl, na jejich podobnost to nemá vliv. Obě slaví narozeniny v červenci, pyšní se blond hřívou i modrými kukadly. Jaime Pressly zazářila hlavně v seriálech Jmenuju se Earl (2005-2009) a Máma (2013-2021), Margot Robbie je momentálně považována za jednu z nejslavnějších hereček současnosti. Těšíte se na film Barbie, kde hraje hlavní roli? 

Jaime Pressly (vlevo) je sice o třináct let starší než Margot Robbie (vpravo), jejich podobou jsou však fanoušci pokaždé zaskočeni

Chad Smith (61) a Will Ferrell (55) 

Jeden je bubeník skupiny Red Hot Chili Peppers, druhý hollywoodský herec a známý komik. Jejich podoba je ale tak identická, že si je lidé neustále pletou. Chad Smith a Will Ferrell jsou si toho vědomi, a když v roce 2014 přišli do slavné show Jimmyho Fallona, oblékli se do stejného outfitu a utkali se v bubenickém souboji, aby pobavili publikum. A to se jim opravdu povedlo. 

ANKETA

Sdílí podobu i talent: Slavná dvojčata showbyznysu i sportu

Kristýna Ševčíková / 10. 06. 2022

Rocky proti nadopované mašině, Lauda vs Hunt a zajíc, který vždy přelstí vlka: Příběhy legendárních rivalů

Carlito Brigante / 24. 01. 2023

Zdroje: allwomenstalk.com, people.com, insider.com
Zdroj fotografií: Profimedia 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM