Expres Drive /
Celý playlist
VIP

Hvězda Striptýzu Demi Moore slaví 60: Kolik plastik a mužů vystřídala?

Avatar photo Michaela Dočkalová
11. 11. 2022

Někdejší kráska Demi Moore se do povědomí diváků zapsala díky filmu Striptýz, v němž předváděla svou dokonalou postavu v rouše Evině. Zatímco v kariérním životě šla od úspěchu k úspěchu, v tom soukromém si prožila spoustu drsných pádů.

Vlastním jménem Demi Gene Guynes neměla příliš idylické dětství. Vlastního otce nepoznala, ten nevlastní byl alkoholik. Ostatně stejně jako její matka. Domácností létaly facky i sprosté nadávky. V roce 1980 nevlastní otec Danny Guynes spáchal sebevraždu. Navíc malou Demi trápilo, že šilhá, a tak podstoupila operaci.

Vzhledem posedlá matka Jennifer Aniston a Rihannin příživnický otec aneb Spory v rodinách slavných

Denisa Grofová / 09. 11. 2022

Pro roli by udělala všechno

Sebevědomí jí ale nikdy nechybělo. Prosadila se jako modelka a neváhala se ani svléknout. Ve dvaceti letech rozjela úspěšnou kariéru herečky. Zahrála si ve filmech Duch, Pár správných chlapů nebo Neslušný návrh. Když točila film Striptýz, bylo jí 34 let. A protože byla vždycky pro úspěch odhodlaná udělat úplně všechno, nechala si kvůli filmu zvětšit prsa, a proslýchá se, že i vyoperovat spodní žebra, aby měla ještě útlejší pas. Po Striptýzu jí však už žádná role takovou slávu nepřinesla, ale nouzí o ně rozhodně netrpí ani ve svých šedesáti letech.

Bláznivá svatba v Las Vegas

Milostný život Demi Moore je jako na houpačce. Jejím prvním manželem se stal americký hudebník Freddy Moore, které ho si vzala v roce 1980. O pět let později ale manželství vzalo za své. Dalším v pořadí byl její herecký kolega Bruce Willis. Byli považováni za jeden z nejkrásnějších hollywoodských párů. Vzali se v roce 1987 Las Vegas, a to naprosto nečekaně, jen po několikaměsíční známosti. Při společné dovolené ji Bruce požádal o ruku, ona bez váhání řekla Ano. Jen pár hodin na to proběhla svatba v jejich apartmá v hotelu Golden Nugget. Demi Moore stačila během jedenáctiletého manželství porodit hned tři krásné dcery. Ale žádná pohádka se nakonec nekonala. Důvodem jejich rozvodu v roce 2000 údajně bylo nadměrné pracovní vytížení obou manželů. 

Rozvod za 6 miliard 

Za svého třetího manžela pojala v roce 2005 o patnáct let mladšího herce Ashtona Kutchera. I přes věkový rozdíl si nadmíru rozuměli. V roce 2001 pak oznámili konec manželství, Ashton údajně Demi začal podvádět. Rozváděli se dlouhé dva roky, protože se nemohli domluvit na tom, jak si rozdělí majetek v hodnotě tehdejších šesti miliard korun.

Demi Moore, její bývalý manžel Bruce Willis, tehdy aktuální manžel Ashton Kutcher a dcery Tallulah Belle, Rumor a Scout na premiéře filmu Charlieho andílci: Na plný pecky v roce 2003

Znovu zamilovaná

V první polovině letošního roku představila veřejnosti svého nového partnera, švýcarského šéfkuchaře Daniela Humma, který je opět mladší než ona, a to o celých třináct let. Dnes už se však o Demi Moore nepíše jako o úspěšné herečce, ale především jako o hollywoodské hvězdě, která si údajnými plastikami zničila svůj pověstný vzhled. Už v roce 2003 po natáčení filmu Charlieho andílci: Na plný pecky se mluvilo o tom, že za všemožné plastiky utratila čtvrt milionu dolarů, ale tyto spekulace herečka razantně popřela. A popírá je dodnes. Svému novému partnerovi se ale líbí přesně taková, jaká je, a tak můžeme všichni s napětím očekávat čtvrtou svatbu, kterou si udělá radost třeba právě ke svým šedesátinám. 

Demi Moore spolu se svými třemi dcerami zapózovala v plavkách: Které z nich to sluší nejvíc?

Redakce / 08. 07. 2021

Štěky slavných: Trump vzal roli kvůli vlastní reklamě, Bruce Willis za ni získal cenu a Chuck Norris si ze sebe dělal legraci

Carlito Brigante / 17. 10. 2022

Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM