Dopoledne na Expres FM /
Celý playlist
VIP

Vzhledem posedlá matka Jennifer Aniston a Rihannin příživnický otec aneb Spory v rodinách slavných

Denisa Grofová
09. 11. 2022

Rodinu a sousedy si nevybereš. To už jste v životě určitě nejednou slyšeli. V každé rodině se najdou vztahy, které tak trochu drhnou, jen v případě slavných se to stává často věcí veřejnou. Prát špinavé prádlo přes média a sociální síté není nic, co by nás v dnešní době nějak překvapilo. Některé spory rychle vznikly a zase uhasly, některé přetrvávají i po desítky let. 

Pojďte se s námi podívat na některé velmi křehké vztahy v rodinách zahraničních i českých celebrit.

Mimořádně plodná rodina, pohřební mejdany, okusování bot i klik od dveří nebo falešní policisté: Nejbizarnější reality show světa

Carlito Brigante / 02. 11. 2022

Britney Spears

Britney Spears plní pravidelně přední stránky bulvárních médií již řadu let. Není tedy nic nového, že má se svou rodinou vztahy na bodu mrazu. Loni, když se po dlouhých letech zbavila svého otce, který coby opatrovník kontroloval veškerý její život a vzala si přítele Sama Asghariho, začalo vše vypadat trochu růžověji. Pak ale přišel bolestný potrat dítěte a následně vyjádření jejího exmanžela Kevina Federlina, který se vyjádřil ohledně vztahu synů Seana a Jaydena k jejich matce Britney, kteří se podle nějž za matku stydí, nechtějí se s ní vídat a mít s ní cokoli společného. Naznačil, že její zveřejňování nahých fotografií je jednou z věcí, kterou chlapci těžce snáší. Britney však obratem začala na Kevina tahat špínu ohledně toho, že je jeho dům plný marihuany a že on teda rozhodně taky není vzorný a dokonalý otec. Britney ovšem nemá dobré vztahy ale ani s dalšími členy rodiny, třeba se setrou Jamie a matkou Lynn.

Michael Jackson

Popová legenda Michael Jackson, který za svoji kariéru získala celkem 13 cen Grammy a 26 cen American Music Award a zemřela na zástavu srdce v roce 2009, si zažila krušné chvilky se svou rodinou jako malé dítě i jako dospělý muž. Jeho otec Joe Jackson byl známý násilnickým chováním vůči svým dětem. Michael pocházel z devíti sourozenců a byl velmi citlivý k jednání svého otce. Zpěvák čelil za svůj život několika obviněním ze sexuálního obtěžování a zneužívání, k čemuž se v roce 2019 vyjádřila i jeho sestra LaToya Jackson. Ta tvrdí, že jejich matka věděla, že Michael uplácí rodiče dětí, které zneužil. Život Krále popu je dodnes opředen spoustou tajemství a jen těžko se dozvíme celou pravdu. Jisté ale je, že vztahy v rodině Jacksonových nebyly a zřejmě ani nyní nejsou ideální.

Julia Roberts

Známá herečka Julia Roberts nemá zrovna ideální vztahy se svým starším bratrem Ericem, který je také hercem. Dokonce se ve filmové branži prosadil mnohem dřív než Julia, Ta několikrát zdůraznila, že bez pomoci a podpory svého bratra by se nikdy nedokázala tak prosadit. Byli si velmi blízcí, ale odcizili se, když začal Eric být závislý na drogách. Když se přel o opatrovnictví dcery Emmy s bývalou partnerkou Kelly Cunningham, Julia se dokonce postavila na její stranu. S bratrem se prý nevídají často. Ten ale v jednom z rozhovorů uvedl, že chápe, že jeho minulost narkomana zřejmě může za jejich ochladlé vztahy.

Sourozenci Robertsovi v roce 1988

Meghan Markle

Že má bývalá americká herečka Meghan Markle napjaté vztahy s členy královské rodiny, není nic tajného. Ona ale nemá zrovna ideální vztahy ani se zbytkem své rodiny. Její otec, Thomas Markle, který rád veřejně označuje prince Harryho jako toho zrzavého manžela Meghan, se nebrání žádné možnosti, jak své dceři veřejně ublížit. Nedávno se nechal slyšel, že by proti ní rád svědčil u soudu. Nevlastní sestra Samantha totiž Meghan zažalovala za pomluvu. Konkrétně šlo o proslulý rozhovor s Oprah Winfrey, kde prý Meghan vůči své rodinné pronesla nepravdivé a zlomyslné výroky. Sestra ji také obvinila z toho, že roztrhla celou rodinu, je falešná a touží jen po slávě. Čím se toho člověk dozví o její rodině víc, tím méně se pak dá divit tomu, že se od nich Meghan snaží distancovat. Zřejmě jediný, s kým má Meghan pevný vztah, je její matka Doria Radlan.

Rihanna

Rihanna si v dětství zažila zřejmě velmi krušné chvilky se svým otcem Ronaldem Fentym, který týral její matku a byl závislý na drogách a alkoholu. Navíc, když se Rihanna stala slavnou, prodal Ronald fotky ze zpěvaččina dětství bulváru a zároveň sdílel soukromé informace z jejího života. Jejich vztahy jsou jak na houpačce, je však jasné, že Ronald se na dceřině slávě snaží neustále nějak přiživit a využije pro to každou příležitost. V roce 2018 to vypadalo, že se rodina zase stmelila, rok 2019 ale vše změnil. Rihanna otce zažalovala, že doslova parazituje na jejím úspěchu se značkou Fenty, kterou založila v roce 2017. Jeho společnost Fenty Entertainment údajně opakovaně používala spojení se zpěvačkou k vylepšení své pozice na trhu, a to i přes to, že s ní Rihanna nemá nic společného. Otec prý prostřednictvím společnosti Fenty Entertainment dokonce vyjednával zpěvaččiny koncerty. Bez jejího povolení vyjednal 15 koncertů napříč Severní Amerikou za 15 milionů dolarů.

Adele

Slavná zpěvačka Adele neměla dobré vztahy s otcem, který loni zemřel na rakovinu. Mark Evans totiž rodinu opustil, když byla Adele ještě malá holka. Byl tehdy závislý na alkoholu a podle toho, co uvedl v rozhovoru, nechtěl, aby ho dcera vídala opilého. Největší spor započal zhruba před deseti lety, kdy otec promluvil v médiích o tom, že se Adele snaží tak zoufale hledat lásku, protože se nikdy nesmířila s tím, že ji v dětství opustil. Tím jejich kontakty naprosto ochladly. Mark se od té snažil několikrát vztahy se zpěvačkou oživit, psal jí dopisy, posílal vzkazy přes média. Adele však byla jeho prosbám imunní, a tak nakonec zemřel sám a opuštěný.

Jennifer Aniston

Herečka Jennifer Aniston, kterou proslavila hlavně její role Rachel v seriálu Přátelé, měla velmi chladný vztah se svojí matkou Nancy Dow, která zemřela v roce 2016. Jádro jejich sporu bylo údajně v tom, že pro Nancy byl vždy vzhled na prvním místě, byla jím přímo posedlá. Nutila Jennifer, aby vždy vypadala co nejlépe. Matka prý byla k Jennifer také velmi kritická, a to i v oblasti herectví. Radila jí, jak se má oblékat, vyčítala jí, že není dostatečně sexy, snižovala jí sebevědomí.

Tom Cruise

Ve filmu Top Gun: Maverick předvedl oblíbený americký herec, že ještě rozhodně nepatří do starého železa. Za svoje role často získal ceny a obdiv, v soukromí ale tak dokonalý není. Určitě si pamatujete jeho manželství s půvabnou herečkou Katie Holmes, s níž má dnes již šestnáctiletou dceru Suri. S tou však přerušil vztah zhruba v jejích sedmi letech, a to kvůli tomu, že to zakázala jeho scientologická církev. Herec jako hrdý a oddaný člen této církve pravidla dodržuje. V očích Suri určitě jako otec selhal a troufáme si říct, že to v budoucnu ještě bude mít nějakou dohru.

Suri se svou matkou, herečkou Katie Holmes

Jana Brejchová

Mediálně nechvalně známý je i vztah herečky Jany Brejchové se sestrou Hanou. Za vším hledej muže, tak by se dalo pojmenovat jádro jejich desítky let trvajícího sporu. Konkrétně šlo o proslulého režiséra Miloše Formana, který byl čtyři roky manželem Jany. Vzal si ji za ženu, ale nikdy jí nenabídnul roli. Hanu, která byla do Formana údajně zamilovaná a bezmezně ho obdivovala, obsadil do filmu Lásky jedné plavovlásky, který byl posléze nominovaný na Oscara. S tím se nemohla Jana smířit. Od té doby si sestry nemůžou přijít na jméno a ani po tolika letech k sobě znovu nenašly cestu.

Helena Vondráčková

V rodině Vondráčkových jsou již řadu let napjaté vztahy. Když se zpěvačka Helena Vondráčková před 19 provdala za podnikatele Martina Michala, tak neshody dosáhly vrcholu. Proti sňatku byli tehdy zpěvaččin otec i bratr. Jiří Vondráček mladší před lety nastávajícího švagra označil za vypočítavého gigola, který manželstvím s jeho sestrou sleduje vlastní zájmy. Od té doby se Helena s rodinou nebaví. V nedávném rozhovoru nejlépe vystihla vztahy v rodině dcera Jiřího Vondráčka, zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková: „Helena je moje teta, to je náš příbuzenský vztah. Ale jinak jsme se už dlouho neviděly, přibližně 20 let. Tak nějak nám to osud zařídil.“

Sourozenci Vondráčkovi společně s otcem, Jiřím Vondráčkem starším, na předávání Českých slavíků v roce 2001

Stačí se dobře narodit, nebo mít i talent? Nejslavnější světové rodinné klany showbyznysu

Kristýna Ševčíková / 28. 06. 2022

Talent, nebo protekce? Poznejte rodinné klany českého showbyznysu

Martina Hoblová / 11. 07. 2022

Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM