Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
Ostatní

Demi Moore spolu se svými třemi dcerami zapózovala v plavkách: Které z nich to sluší nejvíc?

Redakce
Demi Moore společně se svými třemi krásnými dcerami zapózovala v plavkách. Předvedla tak své dokonalé tělo, ve svých 58 letech vypadá spíše jako jejich starší sestra než maminka. Čemu se její dospělé dcery dnes věnují, jdou ve stopách svých slavných rodičů, kteří se proslavili jako herci?
08. 07. 2021

Společné focení pro značku plavek Andie

Slavná herečka Demi Moore (58) nafotila kolekci plavek společně se svými třemi dcerami – Rumer (32), Scout (29) a Tallulah (27). Nutno uznat, že na svůj věk má Demi Moore naprosto luxusní postavu. Dobré geny zřejmě podědily i její dcery, kterým to na fotkách také velmi sluší. Demi Moore zdůraznila, že je ráda, že se focení zúčastnily i její milované dcery: "Bylo pro mě důležité zahrnout do této kampaně mé dcery a doufám, že i ostatní využijí příležitosti v životě k tomu, aby navazovali smysluplná propojení a velebili každý okamžik strávený s lidmi, které milují.“"Její nejstarší dcera k fotce napsala jen krátký vzkaz: "Dámy z klanu Moore Willis vás toto léto pěkně rozpálí…." Scout Willis zase připomněla, jak moc důležité je cítit se dobře ve svém těle: "Opravdu pro mě není nic víc sexy než žena, která se silně zosobněně a úplně pohodlně ve své kůži." Obdivu se všem čtyřem dostalo i od známých osobností. "Páni, dámy!!!" napsala herečka Gwyneth Paltrow (48). Bella Hadid (24) je nazvala svými "oblíbenými ženami" a připojila spoustu srdíček. Řada fanoušků zmínila, že Demi Moore vypadá spíše jako jejich sestra než maminka.

Nav_Image_DEMI_800x400.jpg

Foto: Archiv firme/Andie

Pět nejkrásnějších žen na světě v roce 2021

Čemu se dcery Demi Moore věnují?

Nejstarší z dcer je Rumer Willis. Stejně jako její slavní rodiče se i ona věnuje herectví a rovněž také zpěvu. Poprvé se před kamerou objevila už v roce 1995, kdy si spolu s maminkou zahrála ve filmu Navždy spolu. O rok později se objevila ve filmu Striptýz, ve kterém opět účinkovala i Demi Moore. Se svým tatínkem Brucem Willisem (66) si také zahrála v několika filmech – Můj soused zabiják, Rukojmí a Air Strike. Zahrála si i v bláznivé komedii Domácí mazlíček, film byl komerčně úspěšný a vydělal 70 milionů dolarů. Kromě herectví si vyzkoušela i roli porotkyně v rámci soutěže Miss USA. Po mamince zdědila taneční talent, což předvedla v show Dancing with the Stars, kterou se svým tanečním partnerem Valentinem Chmerkovským vyhrála. Spekuluje se, že se do něj Rumer Willis tehdy zamilovala, dokonce si na památku nechala vytetovat zkratku soutěže. Poté, co však Valentin začal randit s jinými ženami, si Rumer Willis tetování nechala odstranit. Momentálně není známo, že by Rumer Willis měla nějakého partnera.

BottomNav_Demi_TwoPiece_720x.jpg

Foto: Archiv firme/Andie

Protivný sprostý holky: Co dnes dělají a jak dnes vypadají hvězdy tohoto filmu?

Její mladší sestra Scout Willis si v minulosti také zahrála v několika filmech – Šarlatové písmeno, Snídaně šampionů a Banditi. V minulosti také pracovala jako kostymérka. Známá je především jako feministická aktivistka. Podílela se na kampani #FreeTheNipple, která bojuje za to, aby ženy mohly odhalovat svoje bradavky a nebylo na ně nahlíženo skrz prsty. K tomuto kroku ji přivedla její špatná zkušenost, kdy jí ze sociální sítě po nahlášení byly smazány fotky, na kterých byly viditelné její prosvítající bradavky. Nejmladší z dcer Tallulah Willis měla v minulosti značné psychické problémy. Trápilo ji totiž, že jí všichni říkali, že je více podobná svému otci než matce. Rozvinula se u ní dysmorfofobická porucha – přesvědčení jedince o tom, že její vzhled není v pořádku, osoba trpící touto poruchou je přesvědčena, že má jednu či více deformit těla. Tallulah bohužel své špatné psychické období "řešila" alkoholem a kokainem. V roce 2014 nastoupila na léčení. Dnes už je naštěstí v pořádku a se svým vzhledem se smířila. Momentálně je zasnoubená s režisérem Dillonem Bussem.

BottomNav_Demi_OnePiece_720x.jpg

Foto: Archiv firme/Andie

Angelina Jolie na lovu: Ve hře je exmanžel i zpěvák Weeknd

Úvodní foto: ProfimediaDiskuzeVstoupit do diskuze

Sdílejte

Další na Expres FM