Víkend na Expres FM /
Celý playlist
VIP

Do třetice všeho dobrého: Obří diamant na prstu Lady Gaga vzbuzuje dohady fanoušků i médií

Avatar photo Michaela Dočkalová
16. 04. 2024
Nechce se vám číst? Článek si můžete i poslechnout

Je Lady Gaga potřetí zasnoubená? To je asi nejpalčivější otázka, která v poslední době její fanoušky trápí. Zvěsti o zásnubách vyvolala poté, kdy byla spatřena s obřím diamantovým prstenem na svém levém prsteníčku. První ani druhé zásnuby jí nevyšly, ale napotřetí může být všechno jinak.

Fanoušci se cítí podvedení: Beyoncé čelí ostré kritice za své nové album

Michaela Dočkalová / 11. 04. 2024

Covidová karanténa jejich vztah výrazně utužila

Od roku 2019 je jejím partnerem obchodník Michael Polansky. Poprvé byli společně spatřeni ale až na silvestrovském večírku v Las Vegas v roce 2020. Svůj vztah zveřejnili o pár týdnů později během Super Bowlu v Miami. Strávili spolu i celou covidovou karanténu, což podle všeho jejich vztah významně posílilo. V listopadu následujícího roku Lady Gaga v rozhovoru pro The Hollywood Reporter prozradila: „Moji psi a muž, kterého miluji, jsou celý můj život.“

Minulý rok rozchod, letos zásnuby?

A nyní – o další tři roky později – to vypadá, že je Lady Gaga s Michaelem stále spokojená. Když se nedávno procházela po čtvrti West Hollywood v Los Angeles, nebyla to její obří kabela značky Bottega Veneta v hodnotě téměř 4.500 amerických dolarů, která vzbudila pozornost. Paparazzi si okamžitě všimli velkého diamantového prstenu na levém prsteníčku. Zda jde o prsten zásnubní, však zpěvačka neprozradila. Ostatně nevyjádřila se k němu vůbec nijak. Mnoho fanoušků má ale jasno. Musí to být ten pravý, zásnubní! Ostatní jsou ovšem ve svém názoru o něco střízlivější. Všichni si jistě ještě dobře pamatují situaci z března 2023, kdy jeden zpěvaččin údajný blízký přítel prozradil, že Lady Gaga a Michael už netvoří pár. „Rozešli se před několika měsíci. Jsou ale stále přátelé,“ prozradil zdroj. O půl roku později zamilovaný pár tuto informaci vyvrátil nikoliv slovy, ale zamilovanými gesty na zpěvaččiných koncertech v Las Vegas.

Poprvé ji žádal o ruku herec Taylor Kinney

Lady Gaga už dvoje zásnuby kdysi zrušila. Poprvé ji požádal o ruku herec a model Taylor Kinney, s nímž strávila 5 let. K zásnubám došlo na Valentýna v roce 2015 v jedné z newyorských restaurací. Na sociálních sítích se okamžitě pochlubila fotografií zásnubního prstenu ve tvaru srdce. Předvedla ho i na 88. udílení Oscarů, kam ji samozřejmě Kinney doprovodil. Jenže místo svatby naopak v následujícím roce přišel rozchod.

Lovec talentů nešetřil

Poté randila s lovcem talentů Christianem Carinem. Ten ji požádal o ruku v říjnu roku 2018 a na prsteníček jí nasadil prsten s růžovým safírem v hodnotě 400 tisíc dolarů. Leč hodně žárlil a její přátelé ho prý také neměli moc rádi. Podle nich byl příliš majetnický a chtěl vědět o každém kroku své partnerky. Ale jak se říká, do třetice všeho dobrého. Tentokrát to třeba Lady Gaga skutečně vyjde. Možná je právě Michael Polansky tím pravým, kterého celý život hledá. To by si přáli i její fanoušci. Ti se nemohou dočkat extravagantní svatby, kterou od Lady Gaga samozřejmě čekají.

Módní experimentátorka, talentovaná zpěvačka i herečka: Lady Gaga slaví narozeniny

Karin Šnýdrová / 28. 03. 2023

Sdílené šílenství v rytmu hudby: V druhém Jokerovi se po boku Joaquina Phoenixe objeví Lady Gaga 

Kristýna Ševčíková / 27. 02. 2023

Zdroje: instyle.com, hollywoodreporter.com, people.com

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM