Hudba na prvním místě / Music First /
Celý playlist
VIP

Channing Tatum využil zkušenosti ve filmu, Catherine Zeta-Jones vydělala na nos, Brad Pitt svou minulost nepřiznává: Slavní, kteří se živili jako striptéři

Denisa Grofová
02. 12. 2022

Práce striptéra určitě není pro každého. Někdo to dělá pro peníze, někdo pro zábavu a někdo se třeba prostě rád svléká. Nejeden herec za svoji kariéru získal právě roli striptéra a nejedna herečka se ve filmu předvedla jako exotická tanečnice. Někteří tuto roli ani tak nemuseli trénovat a mohli klidně vycházet ze své osobní zkušenosti. Účty a složenky se neptají, a tak není divu, že i mnohé slavné osobnosti museli dříve sáhnout po možnosti, jak si rychle vydělat peníze.

Někteří pracovali jako servírky a barmani a někteří bavili publikum spoře oděni, někdy i nazí. Pojďte se podívat na to, kdo má s touto branží zkušenost. Možná budete překvapeni.

Nejprotivnější hvězdy Hollywoodu, s nimiž nechce nikdo pracovat: Chamtivá Sarah Jessica Parker, vztekloun Tom Hardy a psychopat Steven Seagal

Carlito Brigante / 13. 11. 2022

Channing Tatum

Reálná zkušenost jako předloha pro divácky velmi oblíbený film Bez kalhot? Tvůrci tohoto filmu si vybrali Channinga právě kvůli jeho minulosti. Oblíbený herec a tanečník začal svou dráhou striptéra v 19 letech, když ho vyhodili z univerzity. V jednom rozhovoru se nechal slyšet, že právě svlékání za peníze ho přivedlo k drogám, se kterými rád experimentoval. A pozor, jedna horká novinka hlavně pro dámské publikum: Channing se brzy vrátí na plátna kin ve třetím dílu Bez kalhot. A dle jeho slov půjde o velmi žhavou podívanou, takže se máme na co těšit.

Lady Gaga

Lady Gaga není jen známá americká popová zpěvačka, držitelka několika cen MTV, Grammy, Zlatých Glóbů a dokonce Oscara, ale také skvělá pianistka, herečka a módní ikona. Za svou hudební kariéru již fanoušky nesčetněkrát překvapila, ať už šlo o kostýmy nebo různá veřejná prohlášení. Možná se tedy ani nepozastavíte nad tím, že Lady Gaga se v 18 letech živila jako striptérka a ráda vzpomíná na svá divoká vystoupení v černém koženém oblečku. Rozhodně nepatří k celebritám, které by podobnou část své minulosti rády vymazaly.

Carmen Electra

Carmen, která začínala také jako striptérka, byla v 90. letech právem považována za módní ikonu. Dnes už je z ní padesátnice, ale pokud byste si mysleli, že ji věk nějak limituje, jste na omylu. Vypadá stále velmi dobře, ráda se předvádí a nebojí se téměř ničeho. Jelikož ji Instagram omezoval v její prezentaci často polonahých snímků, rozhodla se nyní využívat platformu OnlyFans, aby svým fanouškům byla blíž a mohla si zveřejňovat, co ji zrovna napadne. A hlavně bez cenzury. Je jisté, že fanoušků bude mít na svém profilu určitě víc než dost.

Courtney Love

Nejde lépe popsat minulost kontrovezní hvězdy, zpěvačky a manželky tragicky zesnulé legendy Kurta Cobaina, než jejími slovy: „Když berete drogy, potřebujete mít spoustu peněz. Takže jsem si říkala, že když si svlíkáním vydělám milion dolarů, budu si moci koupit všechny drogy, co budu chtít. Což se mi mimochodem povedlo.“ Courtney údajně utrácela peníze ze striptýzu nejen za drogy, ale také je vrážela do své kapely Hole. Dokázala si za noc vydělat i 300 dolarů, které poctivě dělila mezi sebe a kapelu.

Brad Pitt

Tohle jste možná nečekali. Miláček žen, hrdý otec šesti dětí a slavný herec jako bývalý striptér? Ano, je to tak. Sice je to již dávno, ale během svých vysokoškolských studií patřil Brad do mužské striptýzové skupiny s názvem Dancing Bares. Ženy ho milovaly tehdy a milují ho dnes. Nikde se tím veřejně nechlubí, ale rozhodně se nemá za co stydět.

I v bezmála 59 letech vypadá Brad pořád úžasně

Renée Zellweger

Herečka notoricky známá hlavně jako Bridget Jones z oblíbené trilogie si snaží budovat pověst hodné, milé a obětavé ženy. Jen těžko by vás tedy napadlo, že pracovala v jednom striptýzovém klubu v Texasu, než se stala hvězdou. Renée neustále tvrdí, že její pracovní pozice byla servírka, ale těžko říct, kde je pravda. V podobných klubech jste jeden den servírka a druhý den striptérka, takže můžeme jen spekulovat, kde je nakonec pravda.

Catherine Zeta-Jones

Někteří slavní svoji divokou minulost omlouvají tím, že potřebovali peníze, aby přežili, někteří však pro své chování měli úplně jiné důvody. Třeba taková krásná herečka, která aktuálně září jako Morticia Addams v seriálu Wednesday, a manželka Michaela Douglase prostě potřebovala peníze na plastiku nosu, a tak si na ni také vydělala. Catherine se živila jako exotická tanečnice do doby, než prorazila v herecké branži.

Catherine Zeta-Jones na premiéře seriálu Wednesday, nové adaptaci kultovní Addamsovy rodiny

Dita von Teese

Dita von Teese je známá tanečnice burlesky, modelka, herečka, ale i módní návrhářka spodního prádla a kostýmů. Zrovna u ní tato minulost nikoho příliš nepřekvapí, ale jedno je jisté: Smyslným pohledem dokáže Dita rozpálit nejednoho muže. Její vystoupení jsou i dnes velmi zajímavá, jen při nich zůstává vždy alespoň částečně oblečená.

Katrina Darling

Možná vám toto jméno nic neříká, ale co taková princezna Catherine, civilním jménem Kate Middleton? Tu určitě zná každý. Katrina je oblíbená striptérka, modelka časopisu Playboy, ale také sestřenice právě princezny z Walesu. Královská rodina z této rodinné situace samozřejmě není nějak nadšená, ale Katrinu to nechává v klidu a během svých vystoupení si ráda provokativně obleče třeba královskou korunu a kožešinu. Umělkyně se dnes řadí mezi celosvětově vyhledávané tanečnice burlesky.

Vskutku královská podívaná…

Milionáři z OnlyFans: Na provokativní síti vydělávají i celebrity nebo dívka, která si hraje s vlasy, Bella Thorne získala milion za den

Denisa Grofová / 23. 09. 2022

Polepšený rapl Fury, demoliční koule Tyson i mistr skandálů Fenin: Sportovní hvězdy, které porazily vlastní démony

Carlito Brigante / 28. 11. 2022

Zdroje: playbuzz.com, pagesix.com 
Zdroj fotografií: Profimedia a ATP photo agency

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM