Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
VIP

Robert De Niro zažil pravou noční můru: Ve svém bytě měl zlodějku

Avatar photo Michaela Dočkalová
19. 01. 2023

Prošel si něčím, co rozhodně nechce zažít absolutně nikdo. Těsně před Vánoci se do bytu Roberta De Nira vloupala drzá zlodějka a chtěla mu ukrást nachystané vánoční dárky. Herec se k tomu, jak je jeho zvykem, nijak nevyjádřil. 

Dobrá rada každého policisty většinou zní, že bychom se se zlodějem nikdy za žádnou cenu neměli pouštět do konfliktu, neboť tím riskujeme vlastní život. Dvojnásobnému držiteli Oscara a laureátovi Zlatého glóbu Robertu De Nirovi to ale nedalo a zariskoval. Potřeboval přijít na kloub tomu, co ho vyrušilo z tvrdého spánku. Zatímco jeho dcera, která pobývala v hercově pronajatém newyorském domě na Upper East Side s ním, pořád spala, herec oděný jen do županu se rozhodl vydat za podivným šustotem a následnou hádkou, která se ozývala z obývacího pokoje. Jakmile do místnosti nahlédl, okamžitě věděl, která bije. Nejspíš si připadal jako ve skutečném akčním trháku. Spatřil ženu, jak mu krade nachystané vánoční dárky, mimo jiné i tablet v hodnotě několika desítek tisíc korun, a následně i to, jak se muži zákona onu zlodějku chystají zadržet. O co běží, totiž věděla i newyorská policie, která onu nenechavou ženu až do hercova domu pronásledovala.

Johnny Depp znovu jako Jack Sparrow? Nemožné se nejspíš stane skutečností

Michaela Dočkalová / 16. 01. 2023

Překvapení policisté v bytě hollywoodské hvězdy

Vykrást byt se rozhodla třicetiletá recidivistka jménem Shanice Aviles, která byla v minulosti už šestadvacetkrát trestaná. Šlo tedy o známou firmu. A protože De Nirův byt nebyl tím jediným, který tu noc žena navštívila, policie jí byla celou dobu v patách. Aby se dostala do De Nirova bytu, údajně použila páčidlo, s nímž podle policie manipulovala velmi zručně. Že ji ale policie chytí zrovna na místě, kde pobývá hollywoodská legenda, byla velká náhoda, respektive souhra všech možných událostí i okolností. Samotní policisté byli, mírně řečeno, překvapeni, že se nacházejí zrovna v domácnosti celebrity takového formátu.

Soukromí si střeží

Ačkoliv se média snažila herce prostřednictvím jeho zástupců kontaktovat, De Niro opět zůstal skoupý na slovo. S novináři nijak často nekomunikuje a ani se k ničemu nevyjadřuje. Své soukromí si střeží jako oko v hlavě. Devětasedmdesátiletá herecká hvězda, která zazářila například ve filmové sérii Kmotr nebo ve snímcích Tenkrát v Americe, Vrtěti psem, Stážista či Irčan, je prý po onom incidentu zcela v pořádku, a to jak po psychické, tak fyzické stránce. Se ženou, která se ho pokusila okrást, podle policie De Niro nijak nekomunikoval, a tak je i otázkou, jestli žena vůbec tušila, čí byt se pokusila vykrást. Kdyby to věděla a vzpomněla si na jeho roli mafiána v Kmotrovi, jistě by si svůj zamýšlený čin lépe rozmyslela.

Zlodějka měla štěstí, že se Robert De Niro nerozvzpomněl na svou ikonickou roli ve filmu Kmotr

K Drew Barrymore pro levné brýle, k Alonsovi pro tričko, k DeNirovi na večeři: Slavné tváře a jejich úspěšné podnikání

Kristýna Ševčíková / 15. 07. 2022

Kde se naučil Jan Koller vše špatné a co skrýval Zuřící býk aneb Nejlepší filmy o sportovcích 

Radek Honc / 30. 08. 2022

Zdroj: www.mirror.co.uk, www.csfd.cz
Úvodní foto: Jason Mendez / Everett Collection / Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM