Sunday Night Cream /
Celý playlist
Mix

Šťastný konec ve Vémolandu: Od rande naslepo přes nevěry až po opulentní veselku

Denisa Grofová
28. 07. 2022

Karlos Terminátor Vémola a Lela Ceterová více než 4 roky opakovaně plní stránky snad všech bulvárních médií v republice. Jejich bouřlivý vztah je jako jízda na horské dráze. Jednou láska nebeská, podruhé ostrá slova, výhružky a obvinění z násilí. Nyní to ale vypadá, že tento příběh plný dějových zvratů bude mít šťastný konec. Karlos a Lela si řekli ANO.

Seznámili se v roce 2018 a nebylo to úplně náhodné setkání. Spojila je tenkrát jejich dnes už společná známá, díky níž si napsali na Instagramu a následně šli na první schůzku.

Lela s Karlosem se dotkli tématu domácího násilí: Kdy se z facek stává trestný čin?

Redakce / 26. 01. 2022

První dítě, první provalené nevěry

Na konci roku 2019 se jim narodila dcera Lili. Karlos, který má z předchozího vztahu syna Karlose Jr. a dceru Sky, zřejmě nebyl od začátku otcem, jakého by si Lela pro svoji dceru představovala. Hodně cestoval, trénoval a ona byla s Lili sama. V létě 2020 se ostře pustila do Karlose na Instagramu, kde ho tedy rozhodně nešetřila, a dala tak veřejně najevo své pochybnosti o jeho věrnosti. Karlos však vše odmítal se slovy: „Rodina je nejvíc. Miluju moje holky nejvíc na světě.“

Lela, nebo Lulu?

Zanedlouho poté se objevila na scéně Zdena Černá alias Lulu, která jejich vztahem zahýbala, alespoň z dostupných informací, nejvíce. Lulu vzbudila rozruch, když prohlásila, že její vztah s Karlosem trval již v době, kdy byla Lela těhotná. A to nebyla jediná její provokace skrze média a sociální sítě. Přes popisky na Instagramu posílala Lele i Karlosovi různé vzkazy, zveřejnila fotky z koupelny Vémolandu a u jedné ze svých fotek napsala popisek, který namíchl nejednoho fanouška Lely. „Ne Lela, ne Lili, jen Lulu.“

Vémola ale znovu vše popřel a díky své snaze v podobě květin a drahých dárků získal do půl roku Lelu zpět. Následovaly zásnuby a oznámení druhého těhotenství.

Syn Rocky a další rozchod

Druhému synovi Rockymu nebylo ani šest týdnů, když pár oznámil další rozchod. Tentokrát však byla na vině Lela a její údajný vztah s Karlosovým kamarádem. V tomto krátkém, ale velmi intenzivním rodinném dramatu nechyběly slzy, dojemná videa, policie a obvinění z fyzického napadení. Než ovšem vůbec někdo stihl pochopit, co se vlastně děje, byl už pár zase zpátky spolu.

…a byla svatba! 

Málokoho by asi napadlo, že půl roku po tomto dramatu se bude konat svatba. Ale je to tak. Karlos a Lela vstoupili do svazku manželského ve čtvrtek ve čtyři hodiny odpoledne v prostorech Občanské plovárny na břehu Vltavy. Oddal je Jiří Krampol, ke kterému Vémola chová upřímnou úctu.

Svatba roku, jak ji Karlos s Lelou dopředu pojmenovali, se zdá, že splnila všechny atributy. Veselky se zúčastnilo na dvě stovky hostů, a to včetně veřejně známých osobností. Užít si s novomanželi jejich den přišli například Sagvan Tofi, Radek Filipi nebo Natálie Grossová. 

Je běžné, že všechna pozornost je namířena na nevěstu, v tomto případě byl celý dojem umocněn faktem, že Lela oblékla šaty s opravdu hlubokým výstřihem. Tak to má Vémola rád. Šaty doplnila korunkou a dlouhým závojem. 

Pokud si teď říkáte, kolik taková show může stát, tak Vémola se netají tím, že cena za tento výjimečný den bude v šestimístných cifrách. A není se čemu divit. Tahle veselka má všechny atributy pořádné kýčovité svatby, jaké si jen můžete představit! 

Sako ze skříně a šaty jak ze starých filmů: Svatba JLo a Bena Affleca byla vše, jen ne velkolepá

Denisa Grofová / 18. 07. 2022

Britney Spears šla už potřetí k oltáři, svatbu chtěl překazit její první manžel

Redakce / 10. 06. 2022

Úvodní foto: Profimedia
Autorka: Denisa Grofová 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM