Dopoledne na Expres FM /
Celý playlist
Mix

Zřídkakdy splachují záchod nebo si nemyjí vlasy: Celebrity, jejichž hygienické návyky uvádí ostatní do rozpaků

Avatar photo Eliana Moravcová
04. 12. 2022

Každý má různé hygienické návyky, přesto však patří mezi obvyklé návyky například mýt si pravidelně ruce, splachovat po sobě záchod nebo si čistit zuby. Ačkoliv by se mohlo zdát, že celebrity, které jsou mnohdy pro řadu lidí vzorem, dělají tyto a jiné hygienické návyky automaticky a dokonce daleko častěji než ostatní, některé mají velmi zvláštní přístup k jejich osobní péči.

Adolf Hitler mohl získat Nobelovu cenu míru: Československo hrálo v jeho nominaci hlavní roli

Eliana Moravcová / 28. 11. 2022

Robert Pattinson si téměř nemyje vlasy

Herec, kterého proslavila především role upíra ve filmech ze ságy Twilight, nevidí příliš velký smysl v mytí vlasů. „Je mi jedno, jestli jsou čisté nebo ne,“ prohlásil kdysi Pattinson, který věří, že mají jeho vlasy samočisticí schopnost. Jednou si prý nemyl vlasy dokonce 6 týdnů.

Splachování záchodu považují za ztrátu času

Megan Fox přiznala, že není příliš pořádná. Když se prý svlékne, zanechává svoje oblečení různě rozházené po celé podlaze. Tohle je však něco, co dělá dost lidí, ať už se jedná o celebrity nebo ne. Daleko podivnější je však to, že prý zřídkakdy splachuje záchod, ačkoliv si na to v minulosti dokonce stěžovali i její přátelé. Nezbývá než doufat, že se tak děje alespoň při malé potřebě. Herečka Kristen Bell zase na svém instagramovém účtu sdílela video, na kterém ji její manžel přistihl, jak zanechala kousek použitého toaletního papíru na prkénku. Podle jejího manžela k tomu dochází až pětkrát týdně. Kristen k videu napsala komentář, že čůrání považuje za ztrátu času.

Jessica Simpson si příliš nečistí zuby

Jessica Simpson má krásný úsměv, a to i přesto, že její ústní hygiena není zrovna ukázková. Zuby si nečistí dvakrát denně, ale pouze třikrát týdně. Důvodem je prý to, že nemá ráda, když jsou její zuby příliš hladké. Nicméně si prý udržuje za každých okolností svěží dech pomocí ústních vod.

Herci, kteří se příliš nesprchují, nebo nepoužívají deodorant

Hvězda filmu Muzikál ze střední z roku 2006 se přiznala, že se příliš nesprchuje. Zac Efron se prý vydrží nesprchovat celé dny, ačkoliv si dává pravidelně do těla v posilovně, kde se zcela jistě nemálo zapotí. K osvěžení mu však stačí dětské vlhčené ubrousky, které zřejmě považuje za ekvivalent ke sprše. Stejně je na tom prý i Brad Pitt, který tvrdí, že je neustále zaneprázdněn a nemá na sprchu jednoduše čas. Vydrží se tak celé dny nesprchovat a řeší hygienu pomocí vlhčených ubrousků stejně jako Zach. Jako bonus však nepoužívá deodorant ani mýdlo. Leonardo DiCaprio se sprchuje jednou až dvakrát týdně kvůli ekologii, ze stejného důvodu také nepoužívá deodorant. Odpůrcem deodorantu je i herec Matthew McConaughey, který nepoužívá ani kolínskou, protože se prý ženám líbí jeho přirozená vůně.

Matthew McConaughey je pověstný tím, že dámám dopřává svou přirozenou vůni

Personál vyhlášených restaurací prozradil jména nejhorších slavných hostů: Na seznamu je vévodkyně Meghan, Naomi Campbell i členky klanu Kardashianů

Eva Zajícová / 02. 12. 2022

Polepšený rapl Fury, demoliční koule Tyson i mistr skandálů Fenin: Sportovní hvězdy, které porazily vlastní démony

Carlito Brigante / 28. 11. 2022

Zdroje: ranker.com, nickiswift.com
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM