Dopoledne na Expres FM /
Celý playlist
Mix

Personál vyhlášených restaurací prozradil jména nejhorších slavných hostů: Na seznamu je vévodkyně Meghan, Naomi Campbell i členky klanu Kardashianů

Avatar photo Eva Zajícová
02. 12. 2022

Celebrity jsou samý úsměv, když pózují pro tisk, ale jaké jsou v soukromí doopravdy? O tom si můžeme udělat obrázek i dle toho, jak o nich mluví personál. Tentokrát bude řeč o zaměstnancích vyhlášených luxusních restaurací, kteří se odvážili promluvit o tom, kteří slavní hosté se chovají vůbec nejhůře ze všech.

Které hosty z řad celebrit by personál vyhlášených luxusních restaurací nejradši už nikdy nepotkal? Na seznamu je například vévodkyně Meghan Markle, supermodelka Naomi Campbell či podnikatelka a televizní hvězda Kylie Jenner.

Bez výstřihu ani ránu! Salma Hayek své přednosti ráda ukazuje. Kdo další to má stejně?

Andrea Machajdíková / 25. 11. 2022

Mezi nejhoršími slavnými hosty je i Meghan Markle

Jedním z hostů, kteří nejsou vítáni příliš vřele, má být Meghan Markle. Kolují o ní zvěsti, že se chová arogantně a povýšeně. Zaměstnanec newyorské michelinské restaurace Le Coucou, Michael Cecchi-Azzolina měl odvahu promluvit o tom, jak se má Meghan Markle chovat při návštěvě podniku. Údajně měla do restaurace nakráčet a ohánět se tím, že je členkou britské královské rodiny, jen aby získala místo v salonku, který jí restaurace nemohla uvolnit.

„Řekla, že je to pro někoho, kdo chodí s princem. Odvětil jsem jí, že ani tak pro ni nemám volný salonek. Namísto toho jsem navrhl stůl v rohu místnosti, a ona souhlasila,“ vzpomíná  Michael Cecchi-Azzolina. Ani čekání na to, až se stůl uvolní, se neobešlo bez problémů. Doprovod Meghan se rozčiloval, že musí čekat mezi obyčejnými smrtelníky, padla prý věta: „Víš, že můj host chodí s princem Harrym a brzy bude vévodkyní, nemůžeme tedy čekat někde v soukromí?“ Michael Cecchi-Azzolina měl co dělat, aby nevyprskl smíchy.

Mezi hosty, kteří nebývají personálem vítání příliš vřele, patří i Naomi Campbell a Anna Wintour, podle níž byl natočen i film Ďábel nosí Pradu – zdá se, že tvůrci nepřeháněli

Protivné módní ikony

Mezi další údajné postrachy luxusních restaurací má patřit také supermodelka Naomi Campbell. Ta si údajně měla stěžovat na jídlo ve vyhlášené restauraci téměř pokaždé. Přesto ji pravidelně navštěvovala od roku 2000. „Byla někým, o koho jsme se báli přijít. Potřebovala hodně pozornosti. Několikrát vrátila své jídlo,“ říká o návštěvách topmodelky Michael Cecchi-Azzolina. Ten není jediným zaměstnancem, který na Naomi Campbell nevzpomíná rád. V minulosti byla odsouzena k vykonání veřejně prospěšných prací za to, že hodila mobilním telefonem po služebné, protože měla ztratit její džíny. O rok později jí byl uložen stejný typ trestu za to, že kopala, plivala a urážela policisty, kteří řešili ztrátu jejího zavazadla na letišti Heathrow.

Obávaným hostem měla být i šéfredaktorka módního magazínu Vogue, Anna Wintour. Michael Cecchi-Azzolina o ní říká, že byla „naprosto hrozná“, prý vždy napochodovala do restaurace a okamžitě požadovala volný stůl . Její steaky musely být vždy upraveny jako „very rare“. Stačila opravdu malá chybička, pokud tak tomu nebylo, ihned požadovala nápravu. Jindy si zase usmyslela, že chce sedět v místnosti, která byla pro veřejnost uzavřená. Restaurace jí tam musela dát její vlastní číšnici.

Nejmilejším hostem nemá být ani manželka Justina Biebera, modelka Hailey Bieber. Uvaděčka nejmenované vyhlášené newyorské restaurace, Julia Carolan, se svěřila se svou zkušeností. „Tohle bude kontroverzní. Několikrát jsem ji potkala a pokaždé se nechovala hezky,“ vzpomíná  Julia Carolan. Stejně tak nemusí ani Kylie Jenner, která prý dává malá dýška. Pěkně se prý nechová ani její sestra Kendall Jenner, která je vždy odměřená a s personálem nepromluví ani slovo, vždy někdo objednává za ni.

Nejprotivnější hvězdy Hollywoodu, s nimiž nechce nikdo pracovat: Chamtivá Sarah Jessica Parker, vztekloun Tom Hardy a psychopat Steven Seagal

Carlito Brigante / 13. 11. 2022

Dávají zabrat režisérům i fanouškům. Jaké hvězdy potkat nechcete?

Redakce / 24. 10. 2021

Zdroje: News.com.au, Ladbible
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM