MidnightDrip /
Celý playlist
Mix

Zachovejte klid a dejte mu prostor: Co dělat při setkání s ufonem

Tereza Braunová
28. 04. 2023

Ufologové nám dají za pravdu. Záhadných zjevení v podobě neznámých létajících objektů na obloze přibývá. Dva sestřelené objekty v USA, u nichž dodnes neznáme původ a po nichž nezůstaly žádné stopy, nejsou zdaleka jediným případem. Například kruhy v obilí už viděl téměř každý. A napadlo vás někdy, co se asi stane, když před vás přistane létající talíř? Nabízí se proto otázka: Co když opravdu hrozí setkání tváří tvář s ufonem?

Než začnete panikařit a kupovat si jednosměrnou letenku na Mars nebo lézt do krytu, zkuste se řídit našimi ufonskými doporučeními šitými na míru příletu mimozemšťanů. Vždy jste je toužili potkat, ale obáváte se, že v okamžiku setkání zůstanete jako opaření? Nebojte se, je to přirozené. Přece jenom nepozemšťany běžní lidé nepotkávají každý den. Vzhledem k mimořádným úkazům v poslední době se ovšem vyplatí být na takovou situaci připravení. Co s tím a na co se zaměřit?

Klíč k životu v zamořeném území: Divocí psi z Černobylu mají jedinečné DNA

Eliana Moravcová / 26. 04. 2023

Zachovejte klid!

Pokud jste si jistí, že před vámi právě stojí, případně poletuje mimozemšťan, hlavně nezačněte křičet. Nejen, že je dost možné, že se vás bude bát stejně jako vy jeho, ale hlukem ho můžete vyplašit nebo rovnou přimět k útoku. Výkřiky a hlasité zvuky vycházející z vašich úst by totiž mohl považovat za nepřátelské.

Pozorujte a nenápadně točte

Aby vám vůbec kdokoli mohl uvěřit, že jste se skutečně setkali s mimozemšťany, nezapomeňte si všechny tajemné mužíčky důkladně a především nenápadně natočit. Vyplatí se vsadit na důkladné pozorování, které vám pomůže se ubezpečit, že jde skutečně o ufona. Držte se přitom ideálně co nejdál a snažte se, aby vás mimozemšťan nezaregistroval. Po jeho důkladnějším sledování můžete mimo jiné odhadnout, jak moc bezpečné pro vás bude se k němu přiblížit.

Zjistěte, jakým jazykem komunikuje

Pokud se střetnete pohledem, nezbude vám nejspíš nic jiného, než se s tvorem z jiné galaxie pokusit úspěšně komunikovat. První krok nechte raději na něm. Vypozorujte, jak a co se vám snaží říct. O jazyku mimozemšťanů není mnoho známo. Při řeči mohou používat gestikulaci, ale stejně tak i vlastní slovíčka. Čím rychleji nepozemšťanovi porozumíte, tím lépe pro vás. Můžete se mu pokusit odpovědět a ochránit své bezpečí tím, že dáte najevo, že nejste nepřítel. Stejně tak se z vás ale díky tomu může stát legendární průkopník v mimozemské komunikaci. Je totiž velká šance, že se společným povídáním dozvíte i účel jeho návštěvy…

Někde tam jsou…

V ohrožení volejte strážce bezpečnosti

Jestli máte pocit, že na seznamování s mimozemšťany sami nestačíte, raději se nestyďte zavolat si o pomoc. Když nevíte, komu zavolat, nejlépe připravení budou na takovou situaci připravení strážci zákona. Vytočte proto ideálně co nejrychleji číslo policie. V případě, že si na něj v panice nevzpomenete, vystačíte si s univerzálním číslem 112. Vše realizujte nejlépe z bezpečného dostatečně vzdáleného úkrytu. Je také možné, že ufony spolu s vámi potají sledují tajní agenti či ufologové a přiblížením byste jim mohli pokazit jejich vyšetřování.

Když nic nefunguje, dejte se na úprk

Nic nefunguje, nemáte po ruce žádný telefon, kterým si zavoláte o pomoc, a zelení mužíčci z jiné planety nevypadají zrovna přátelsky? Potom je nasnadě pouze jediné řešení — dejte se co nejrychleji na úprk. A až se vám bude prášit za patami, raději se neohlížejte. Kryjte se přitom čímkoliv, co máte po ruce, abyste unikli před případnými laserovými paprsky.

Mimozemšťani by nás skrytě sledovali, říká záhadolog. Kdy bylo pozorováno první UFO a je i u nás?

Martina Hoblová / 11. 08. 2022

E. T. – Mimozemšťan 40 let poté: Drew Barrymore si myslela, že je skutečný, další z dětských herců je už v důchodu

Eliana Moravcová / 23. 11. 2022

Zdroje: bco.ie, britannica.com, tn.cz
Zdroj fotografií: freepik.com

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM