Mix

Už nikdy více! Které celebrity litují podstoupení estetické nebo plastické operace

Avatar photo Eliana Moravcová
Melanie Griffith je po sérii plastických operací k nepoznání, Jamie Lee Curtis dopadla lépe
05. 12. 2022

Celebrity se vždy snažily prezentovat nejen svými hereckými či například pěveckými výkony, ale také perfektně upraveným vzhledem. S narůstající mocí sociálních sítí se zdá, že se na krásu klade čím dál tím větší důraz, proto některé celebrity volí estetické zákroky, aby dosáhly současných standardů krásy, nebo si zachovaly mladistvý vzhled.

Najdou se však i takové, které tohoto kroku litují a uvědomily si, že přirozený vzhled je pro ně daleko důležitější než zdánlivá dokonalost.

Dílo přírody, nebo chirurgů? Slavné ženy, které ještě neoslavily 30, ale vypadají výrazně jinak než dřív! Podívejte se fotky dříve a dnes

Andrea Machajdíková / 16. 11. 2022

Jamie Lee Curtis

Třiašedesátiletá herečka se přiznala, že před desítkami let zkusila blíže nespecifikovanou plastickou operaci, ale nepřišlo jí, že by to bylo k něčemu dobré a nad dalšími estetickými zákroky zanevřela. Ani po letech hvězda nezměnila názor a stále kategoricky odmítá jakékoliv estetické zákroky. Podle ní současný trend výplní, procedur a filtrů na fotografiích ničí již celé generace krásy. „Jakmile si jednou začnete zahrávat s obličejem, už to nemůžete vrátit,“ řekla.

Courteney Cox

Osmapadesátiletá herečka opravdu nevypadá na svůj věk, kdy se nijak netají tím, že podstoupila různé estetické zákroky, aby vypadala mladší. Jenže s výsledky nebyla spokojena, protože jí její vzhled přišel velmi nepřirozený a divný. Nakonec tedy nechala všechny své výplně rozpustit a uvědomila si, že výplně nejsou pro její tenkou pokožku vhodné.

Courteney Cox se od dob natáčení kultovních Přátel změnila téměř k nepoznání, zde je v loňském filmu Vřískot

Gwyneth Paltrow

Padesátiletá herečka nyní nedá dopustit na přírodní kosmetiku a zarputile odmítá jakékoliv plastické operace či estetické zákroky. Přiznala se však, že když jí bylo 40 let, zasáhla ji krize středního věku, se kterou se vypořádala pomocí injekcí proti vráskám, které si nechala aplikovat po celém obličeji. Výsledek jí však připadal strašný, kdy měla prý dokonce jedno oko výš než to druhé. Naštěstí byl efekt injekcí jen dočasný a herečka se tak vrátila ke své přirozené kráse.

Jessica Simpson

Dvaačtyřicetiletá zpěvačka prozradila, že si jednou nechala zvětšit rty, ale výsledek se jí absolutně nelíbil. „Připadalo mi to umělé. To se mi nelíbilo,“ řekla, kdy účinek výplně naštěstí po 4 měsících vyprchal a její rty se vrátily do původního stavu.

Melanie Griffith

Dnes již pětašedesátiletá herečka přiznává, že to před dvaceti lety s plastickou chirurgií a estetickými procedurami opravdu přehnala, jelikož se jí v důsledku toho zcela změnil její obličej. Na výraznou změnu obličeje přišla však až ve chvíli, kdy ji na to začali upozorňovat lidé z jejího okolí. V důsledku toho si alespoň nechala rozpustit všechny výplně v obličeji v naději, že bude vypadat normálněji.

Jane Fonda

Tato herečka má ve svých 84 letech neuvěřitelně dobrou postavu a vypadá o desítky let mladší. Ačkoliv za většinu z toho vděčí svému zdravému životnímu stylu a poctivému cvičení, herečka se přiznala, že podstoupila v minulosti facelift, na což prý není vůbec pyšná. Další zákrok již nepodstoupila, protože nechtěla, aby její tvář působila zkresleným dojmem.

Jane Fonda vypadá i ve svém úctyhodném věku skvěle

Jak vypadali slavní před plastikou?

Redakce / 25. 11. 2021

Hvězda Striptýzu Demi Moore slaví 60: Kolik plastik a mužů vystřídala?

Michaela Dočkalová / 11. 11. 2022

Zdroje: yahoo.com, vogue.com, today.com
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM