Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
VIP

Britney Spears šla už potřetí k oltáři, svatbu chtěl překazit její první manžel

Redakce
Zpěvačka Britney Spears se znovu vdala. Tentokrát si vzala svého dlouholetého, o dvanáct let mladšího partnera, herce a trenéra Sama Asghariho. Obřad se konal v její rezidenci v kalifornském městě Thousand Oaks v Kalifornii. Svatba ale neprobíhala úplně hladce, na pořadu dne byla i menší dramata.
10. 06. 2022

Intimní obřad se konal ve čtvrtek za účasti zhruba stovky blízkých přátel a rodinných příslušníků. Na velký den ale nebyla pozvaná značná část její blízké rodiny. Synové Sean Preston a Jayden James nedorazili, ale nechali se slyšet, že jsou za Britney velmi rádi. Obřadu se nezúčastnili ani její rodiče Lynne a Jamie nebo její mladší sestra Jamie Lynn. Ti měli účast přímo zakázanou. Hlavním důvodem je předchozí boj zpěvačky s rodinou, kterým si zajistila nezávislost a zbavila se zejména opatrovnictví otce, který ovládal její život a profesionální kariéru. K oltáři vedl zpěvačku jediný člen její rodiny, který měl dovoleno se ceremoniálu účastnit, a to její bratr Bryan.

Instantní manžel narušitelem

Svatba se ale neobešla bez menších dramat. Její první exmanžel Jason Alexander, se kterým uzavřela v Las Vegas sňatek, který byl po 55 hodinách anulován, krátce narušil obřad. Podařilo se mu dostat do domu a bodyguardům tvrdil, že je mezi pozvanými. Své počínání vysílal živě na Instagramu. Po pár minutách byl zatčen.

Přestože se jednalo o intimní svatbu, na seznamu hostů byla také řada celebrit. Dorazila módní návrhářka Donatella Versace, od které měli ženich i nevěsta svatební šaty. Nechyběla ani herečka Drew Barrymore, zpěvačky Madonna a Selena Gomez nebo Paris Hilton. Podle zdrojů šla Britney uličkou na písničku od Elvise Presleyho Can't Help Falling in Love.


Úvodní foto: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM