Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
Mix

Skoro 40 let spolu a pořád jako hrdličky: Proč Goldie Hawn a Kurt Russell nezavršili svůj milostný příběh svatbou?

Avatar photo Eliana Moravcová
21. 11. 2022

Zatímco dřív byla svatba završením romantického vztahu, dnes je zcela běžné, že spolu dva lidé žijí takzvaně na hromádce. Jinak tomu není ani u některých celebrit, a to i v případě, že jsou spolu partneři ve vztahu opravdu dlouho. Goldie Hawn a Kurt Russell jsou spolu ve vztahu již krásných 39 let, a přesto spolu k oltáři nikdy nedošli. Mají pro to jednoduché vysvětlení.

Poprvé se setkali na natáčení rodinné komedie The One and Only, Genuine, Original Family Band v roce 1966. Tehdy bylo Goldie 21 let a Kurtovi 16. Jejich druhé setkání proběhlo v roce 1983 na natáčení filmu Odpolední směna a tentokrát se vzájemně poznali trochu blíž. „Po letech jsme se znovu setkali a já si vzpomněla, že se mi moc líbil, když jsem ho poprvé potkala,“ vzpomínala herečka. „Oba jsme přitom říkali, že bychom nikdy nechodili s jiným hercem, takže to jen ukazuje, že nikdy nevíte,“ řekla. Než se spolu dali dohromady, Hawn stihla být jednou vdaná a z manželství měla dvě děti, Kate a Olivera Hudson. Russell měl zase jednoho syna z manželství se Susan Hubley.

Dům Paris Hilton byl pro ně „osobní bankomat“, u Orlanda Blooma ukradli půl milionu dolarů: Ze zlodějů jsou dnes hvězdy seriálu

Eva Zajícová / 08. 11. 2022

Tajemství úspěšného vztahu

Dnes jsou spolu Goldie a Kurt již krásných 39 let a mají jedno společné dítě, syna Wyatta Russella. Herci spolu tráví téměř veškerý volný čas, milují se a navzájem podporují. Goldie prozradila, jak se jim jejich vztah daří udržovat pevný i po tolika letech: „Myslím, že tajemstvím je vědět, kdy se na někoho můžete spolehnout a kdy ne,“ vysvětlovala. „Je důležité, abyste byli schopni udržet svou stranu domu. Věřím, že jeden člověk neunese celé břemeno, protože pak mu začnou těžkat ramena. Další věcí je zůstávat tak sexy, jak jen můžete, a ujistit se, že se soustředíte na všechny aspekty zdravého vztahu – a sexualita je rozhodně jedním z nich,“ prozradila Goldie. Podle ní je také důležité pro kvalitní dlouhodobý vztah trávit 68 % svého času spolu.

Manželství ke štěstí nepotřebují

Někteří lidé se mohou divit, proč tak úspěšný pár nedodržel společenské normy a nezavršil vztah svatbou. Kurt však vysvětlil, že pro lidi, jako jsou oni, oddací list nevytvoří nic, co by už neměli. Zdravý vztah prý pro ně není podpisem na kusu papíru. Goldie s tímto názorem zcela souhlasí a dodává, že to, že je někdo ženatý, neznamená, že je šťastný. Vše je prý o zúčastněných lidech a touze zůstat spolu. „Jde o to, že jsme zkusili manželství a někdy manželství nefunguje,“ řekla Goldie s tím, že je potřeba cítit hlavně vděčnost, protože je to dobré pro mozek, srdce i zdraví. Goldie Hawn a Kurt Russell zkrátka poslechli své srdce a vztah si zařídili po svém.

I po téměř 40 letech jsou jako dvě hrdličky

Přátelství je víc než láska: Charlize Theron s Keanu Reevesem a jiné páry celebrit, které mezi sebou mají silné pouto

Eliana Moravcová / 23. 08. 2022

Dům Whitney Houston a Bobbyho Browna je na prodej. Jak bydlela jedna z nejslavnějších zpěvaček historie?

Karin Šnýdrová / 11. 11. 2022

Zdroj: oprahdaily.com
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM