Expres Drive /
Celý playlist
Mix

Přátelství je víc než láska: Charlize Theron s Keanu Reevesem a jiné páry celebrit, které mezi sebou mají silné pouto

Avatar photo Eliana Moravcová
23. 08. 2022

Když se dva lidé opačného pohlaví sblíží a hluboce se obdivují, nemusí to nutně znamenat, že mezi nimi vznikne románek. Někteří hollywoodští herci mají mezi sebou doopravdy silnou chemii a musí tak neustále vyvracet fámy, že mezi nimi opravdu není nic víc než přátelství.

Dobré na tom je, že na rozdíl od milostných vztahů se přátelství jen tak nerozpadají. Podívejte se, které celebrity mezi sebou takto silné pouto mají.

Praha ve světových videoklipech: Šedá komunistická kulisa pro INXS, Rihanna na záchodě v klubu, pro Simply Red hrála Moskvu

Pavel Kučera / 16. 08. 2022

Charlize Theron a Keanu Reeves

Fámy, že spolu tyto dvě herecké hvězdy něco mají, se šíří již od té doby, co spolu hrály ve filmu Listopadová romance z roku 2001. Blízkými přáteli zůstali herci již přes dvě desetiletí, kdy se ke zvěstem o jejich vztahu nikdy příliš nevyjadřovali. Charlize Theron se dokonce nebála veřejně projevit svou náklonnost ke Keanu Reevesovi, když mu k jeho narozeninám na sociální síti Twitter popřála: „Toho pohledného člověka tak moc miluji… Všechno nejlepší, Keanu. Jsi prostě nejlepší!“. Svůj příspěvek samozřejmě myslela v čistě přátelské duchu, jelikož hvězda Matrixu byla oficiálně ve vztahu s někým jiným.

Kate Winslet a Leonardo DiCaprio

Kate Winslet a Leonardo DiCaprio si spolu zahráli romantický pár ve filmovém hitu Titanic z roku 1997. Už tenkrát si mnozí diváci všimli chemie, která mezi herci vznikla, a přáli si, aby tvořili pár i mimo filmové plátno. Herci však namísto romantiky zvolili silné přátelství, které jim vydrželo až do dnešních dní. Zatímco DiCaprio randí od roku 2017 s modelkou Camilou Morrone, Winslet se v roce 2012 provdala za Edwarda Abela Smithe. A byl to právě DiCaprio, kdo ji na svatbě vedl uličkou k oltáři, aby ji předal do rukou budoucího ženicha.

Drew Barrymore a Adam Sandler

Drew Barrymore a Adam Sandler se společně stali oblíbenými herci komedií 90. let. Objevili se spolu hned v několika filmech, kdy film Píseň pro nevěstu z roku 1998 odstartoval jejich dlouhotrvající přátelství, které dosud trvá. Ačkoliv by se mohlo na plátně zdát, že spolu tvoří ideální pár, ve skutečnosti jsou herci pouze přáteli, kdy jejich přátelství je postaveno na vzájemném respektu a obdivu. Drew Barrymore svého hereckého kolegu zmínila dokonce i ve své monografii Wildflower, kde mu věnovala jednu celou kapitolu. Zmiňuje zde, jaký obrovský vliv měl Sandler na její osobní i profesní život a popisuje jejich dlouholeté přátelství.

Jodie Foster a Mel Gibson

Jodie Foster a Mel Gibson se stali blízkými přáteli od chvíle, kdy se setkali při natáčení filmu Maverick z roku 1994. Herečka dokonce přiznala, že už ve chvíli, kdy poprvé potkala Mela Gibsona, věděla, že ho bude milovat po zbytek svého života. Herce totiž považuje za vřelého, milujícího a opravdu dobrého přítele, na kterého se může za každých okolností spolehnout. Stejně tak při něm vždy stála ona, i když herec za svoji kariéru čelil různým obviněním, nebo se potýkal s problémy s nadměrným pitím alkoholu.

Rihanna, Jennifer Lawrence a další celebrity se otevřeně postavily proti toxickým dietám a tlaku veřejnosti na krásnou postavu

Eliana Moravcová / 07. 07. 2022

Celebrity, které možná překvapí svým vzděláním

Redakce / 31. 05. 2022

Úvodní foto: Profimedia
Zdroje: hollywoodreporter.com, thethings.com, usmagazine.comtwitter.com

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM