MidnightDrip /
Celý playlist
Mix

Prohádaný květen: Lvi, Býci i další znamení si musí dát pozor na bouři ve vztazích

Tereza Braunová
06. 05. 2023

Zajímá vás, jak si povedete v nejbližší době ve vztazích s ostatními? V mnohém vám napoví vaše znamení zvěrokruhu. Zejména některým horoskop předpovídá, že po zbytek května budou čelit četným konfliktům, hádkám a nedorozuměním. Kterých znamení se to týká?

Zkraťte si čekání na třetí sérii Bridgertonových: Nový seriál se věnuje královně Šarlotě, čeká nás i milostné drama

Kristýna Ševčíková / 04. 05. 2023

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Na Býky čekají problémy ve vztazích. Nejen v partnerských, ale i v těch pracovních. V kariérní oblasti jim hrozí množství překážek a z toho plynoucí vznik frustrace a pocitů nepochopení. I proto se budou muset Býci snažit celý květen držet svůj vztek alespoň trochu na uzdě, aby se vyhnuli hádkám a konfliktům. Protože jsou Býci paličatí a své skutečné emoce neumí skrývat, je pravděpodobnost, že se rozhodnou jednat na rovinu. To se jim ale v současnosti nemusí vyplatit, protože to způsobí jen další přilití oleje do ohně. Nezvyklá otevřenost, rozhodnost a přecitlivělost Býků povede k odlišným reakcím okolí. Některé budou trochu jiné, než by představitelé tohoto znamení očekávali. Budou se kvůli tomu muset naučit přijímat konstruktivní kritiku a pochopit, že nejen jejich názory mohou být správné. A i když se napřed dostanou do série konfliktů, nakonec jim letošní „hádavý“ květen pomůže ve vlastním seberozvoji.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Rak bude v květnu zažívat potíže jak na poli pracovním, tak i v oblasti lásky a vztahů. Hned od začátku měsíce v nich bude Mars v Raku vyvolávat spoustu rozporuplných pocitů a ne příliš pozitivního chování, včetně přílišné bojovnosti a pasivní agresivity. Raci moc neumí vyjadřovat svůj vztek a nesouhlas napřímo, o to horší jejich reakce občas umí být. Protože budou chtít mít i doma z ničeho nic pořád navrch a poslední slovo, hrozí tomuto znamení i hádky s blízkými a příbuznými. Bez ohledu na to, že to s nimi myslí Raci dobře. Skřípat jim to proto bude ve vztahu s partnerem, ale také s potomky nebo se sourozenci. I když se budou po celý měsíc především snažit naučit dostat negativní emoce pod kontrolu, mají také šanci stát se díky snaze o ochranu rodiny víc rázní a průbojnější. Upřímnost ochranitelským Rakům, kteří na chvíli v květnu přeberou vůdčí postavení doma a možná částečně také na pracovišti, z určitého hlediska prospěje. I za cenu mírně poznamenaných přátelství a vztahů.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Lvi v květnu pravděpodobně doplatí na svůj narcismus, namyšlenost a přehnaně vysoké ego. Začnou uplatňovat své nekompromisní názory a podle nich budou hodnotit všechny okolo. I když jim to přinese nejeden spor, ve finále to pro ně bude dobře. Ve výsledku se jim díky tomu podaří ukončit některé toxické vztahy, které je už dlouho trápí a škodí jim. Po mnoha sporech se Lvi konečně posunou dál a ujasní si, co je pro ně skutečně důležité. Ponechají si pouze vzájemně prospěšné perspektivní vztahy, které ze Lvů dělají silné sebevědomé jedince. Navíc se zbaví starých záští a zloby, takže svůj život posunou tím správným směrem. Budou kvůli tomu ale muset překousnout pár vypjatých situací i vyhrocených sporů v důsledku jejich tvrdé upřímnosti.

Štír (24. 10. — 22. 11.)

Štíři se celý květen budou chovat poměrně sobecky. Jejich bezohlednost si brzy vybere svou daň v podobě hádek s okolím. Způsob, jakým budou s ostatními komunikovat, není zrovna slušný ani ohleduplný. Půjdou si totiž tvrdě za svým a rozhodně se nehodlají při tom na nikoho ohlížet. Jejich impulzivnost a tvrdé prosazování vlastních cílů se nemusí líbit rodině a přátelům, natož pak šéfovi nebo kolegům. V důsledku toho se na ně sesype vlna kritiky, což impulzivní a horkokrevní lidé narození ve znamení Štíra neponesou vůbec dobře a budou reagovat značně podrážděně a vlastní chyby raději přehodí na druhé.

Jarní láska podle horoskopu: Lýtka se budou zapalovat nejen Beranům a Rybám

Tereza Braunová / 27. 04. 2023

Klíč k životu v zamořeném území: Divocí psi z Černobylu mají jedinečné DNA

Eliana Moravcová / 26. 04. 2023

Zdroje: hellomagazine.com, stylecaster.com
Zdroj fotografií: Freepik.com a Shutterstock 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM