Sunday Night Cream /
Celý playlist
Mix

Jarní láska podle horoskopu: Lýtka se budou zapalovat nejen Beranům a Rybám

Tereza Braunová
27. 04. 2023

Zajímá vás, zda už se konečně dočkáte toho pravého partnera? Letos na jaře mají někteří velkou šanci, že se s ním potkají. Jakým znamením zvěrokruhu se brzy budou zapalovat lýtka?

S přicházejícím teplejším počasím čeká na určité jedince hravé seznamování a nálož romantiky. Především tato čtyři znamení se podle horoskopu brzy setkají se svým vysněným partnerem, takže samota jim už rozhodně nehrozí. Kdo bude počínaje jarními teplotami čerstvě zadaný?

Při natáčení jim šlo o život: Jeremy Renner točil se zlomenýma rukama, Brendana Frasera málem zabila Mumie

Michaela Dočkalová / 23. 04. 2023

Ryby (21. 2. — 20. 3.)

Tajná přání zasněných Ryb se k jejich překvapení už brzy budou shodovat s realitou. Na jaře se mají skutečně na co těšit. Poznají mnoho nových lidí a mezi nimi možná najdou budoucího partnera. Hvězdy jim budou celé jaro nakloněny a tentokrát si pro Ryby přichystaly mnoho krásných romantických prožitků. Poznají protějšek, který se k nim a jejich citlivosti bude dokonale hodit. Kromě toho se také zhodnotí jejich usilovná práce a celé nadcházející tři měsíce se jim bude velice dařit ve všech důležitých oblastech. Vesmír jim bude nakloněný a bude k nim vysílat jen samou pozitivní energii a šťastné události. Rozhodně nepůjde o náhodu, ale o zhodnocení jejich předchozí pilné snahy z předchozího období.

Beran (21. 3. — 20. 4)

Berani se budou toto jaro cítit svobodně a nespoutaně. Aby také ne, když se jim otevírá tolik možností a šancí poznat někoho nového. S příchodem teplejšího počasí se Beranům zlepší sebevědomí. Ohniví Berani v sobě pocítí zápal a možná, že i zažehnou plamen nové lásky. Budou se cítit přitažlivě a neodolatelně. Dají průchod svým pocitům i touze a vyznají se svému protějšku. Velice pravděpodobně se konečně setkají s úspěchem a opětováním citů od svého idolu. Ten, kdo je pro ně už nějakou dobu výjimečný a okouzlující si Beranů konečně všimne a pozve je na rande. Berani takovou nabídku neodmítnou, takže mají šanci zažít velice vášnivý románek. Jediné, na co musejí dávat pozor, je jejich elán a ohnivý živel, aby urážlivým a paličatým Beranům vše nepřekazily. Pod vlivem Merkuru jim hrozí neshody a chyby v komunikaci i domluvě.

Váhy (23. 9. — 23. 10.)

Váhy uvidí jaro v zářivých barvách, zejména když půjde o lásku. Bude pro ně zkrátka nezapomenutelné. Po náročné a poněkud neuspořádané chaotické minulosti zažijí konečně novou životní kapitolu s dostatkem uvolnění, naplnění a radosti. Konečně se jim podaří hodit problémy z minulosti za hlavu a těšit ze všeho, co k nim přichází. Zažijí vášeň, lásku a smyslové potěšení. Nový vztah je za dveřmi a Váhy ho přivítají s otevřenou náručí. Poznají vlastní sebehodnotu, což se kladně odrazí na jejich vztazích. Začnou být mnohem spokojenější se svým soukromým životem.

Střelec (23. 11. — 21. 12.)

Střelce čeká na jaře mimořádné období plné romantiky. Bude pro ně tou správnou dobou na změny v osobním životě. Trpělivost se Střelcům konečně vyplatí. Setkají se díky ní nečekaně s láskou svého života. Seznámení s budoucím partnerem bude pravděpodobně spočívat ve vzájemných sympatiích na první pohled. Čeká je proto období plné vášně a romantiky. Aby si Střelci užili setkání s vysněným protějškem naplno, musí se zbavit svých pochybností a naučit se otevřít druhému. Toho dosáhnou tak, že se konečně přestanou obávat, a pokud to udělají, budou příliš zranitelní. Až se k tomu odváží, užijí si své štěstí naplno.

Jako voda a oheň: Tahle znamení zvěrokruhu se vzájemně nesnesou ani minutu

Tereza Braunová / 13. 04. 2023

Jaký má smysl být naživu, ptala se nejstarší žena na světě, než ve svých 128 letech zemřela

Eliana Moravcová / 17. 04. 2023

Zdroje: spiritualify.org, astrofame.com
Úvodní foto: freepik.com


Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM