Mix

Příběh mladé fanynky Lori Maddox: V pouhých 13 letech se údajně stala milenkou hudební hvězdy

Avatar photo Eliana Moravcová
08. 09. 2022

Její vzhled panenky s velkýma hnědýma očima přitahoval redaktory slavných hudebních časopisů Creem a Star, ve kterých se Lori několikrát objevila, ale i slavné hudebníky. Jedním z nich měl být David Bowie, se kterým údajně měla Lori přijít o panenství již ve svých 13, ačkoliv ona sama tvrdí, že jí bylo v té době 15 let.

Lori Maddox se narodila 29. listopadu roku 1958 jako Lori Mattix. Vyrostla v Los Angeles v Kalifornii a navštěvovala střední školu jako ostatní děti. Koncem 60. a začátkem 70. let lidé snili o luxusním životě ve stylu rock’n’rollových hvězd, které uctívali pomalu jako bohy.

Bodybuilderka Fafa Araujo, které kvůli svalům přezdívají She-Hulk, ohromila svým tělem v bikinách

Eliana Moravcová / 29. 08. 2022

Provokativní fanynky 

Lori byla jednou z mladých dívek, které byly odhodlané takový život žít, a tak se spřátelila s o několik let starší Sable Starr, která ji poté uvedla na rock’n’rollovou scénu. Společně často navštěvovaly kluby v Los Angeles, kde se často objevovaly hudební hvězdy. Lori se zbavila obvyklých aktivit teenagera, aby mohla spolu se Sable trávit co nejvíce času v nočních klubech na Sunset Strip v Hollywoodu. Dívky nosily provokativní oblečení, aby přilákaly muže navštěvující kluby na Sunset Strip, který byl centrem velkých jmen v hudebním světě, jako byl třeba David Bowie, Mick Jagger, Iggy Pop, Jimmy Page, Randy California a další.

V posteli si prý užila první noc i ve třech

V jednom z klubů, E Club, Lori poznala Davida Bowieho během jeho turné Spiders from Mars. V té době jí bylo třináct let. Lori popsala Davida jako muže s krásnými zrzavými vlasy, chybějícím obočím a pletí bledou jako sníh. Z počátku se mu vyhýbala, ale o pár měsíců později se prý po boku Sable s Davidem konečně setkala. Vše přitom mělo začít tím, že ji Bowie spatřil ve slavných hudebních časopisech Creem a Star, kde pózovala ve vyzývavém oblečení, a měl zájem poznat ji osobně. A tak když byla kapela v Los Angeles, měl pozvat Lori a její kamarádku Sable na večeři a později do svého hotelového pokoje. Bowie měl pak Lori pozvat do koupelny a požádat ji, aby mu umyla záda. Poté si podle Lori obléknul krásné kimono a pozval ji do ložnice, kde ji podle ní svlékl a připravil o panenství. Mezitím ve vedlejším pokoji přiopilá Sable psala prstem na okna, že chce „oš*kat Davida“. Bowie prý tehdy řekl, aby ji Lori přivedla do ložnice, kde se Sable připojila k milostným hrátkám. Po této noci se Lori s Davidem ještě prý mnohokrát setkala a bylo to vždy skvělé. Ohledně jejího příběhu s Bowiem však existuje řada pochybností. S Davidem Bowiem například nemá žádnou společnou fotografii na rozdíl od svých dalších románků.

Románek s další hvězdou

Po schůzce s Bowiem se o Lori dozvěděl kytarista a zakladatel Led Zeppelin, Jimmy Page, který ji telefonicky kontaktoval. Poté, co si dali schůzku, se Lori do Jimmyho zamilovala.  Z románku se vyklubal natolik vážný vztah, že Jimmy dokonce požádal Loriinu matku o svolení, aby s ní mohl být, navzdory velkému věkovému rozdílu. Page poté čelil právním problémům kvůli vztahu s nezletilou Lori. Maddox ukončila svůj vztah s Jimmym Pageem poté, co ho našla v posteli se svou kamarádkou Bebe Buell. Přesto vzpomíná na svůj románek s Pagem jako na „nejkrásnější čistou lásku, jakou kdy mohla cítit“.

Podzimní koncertní taháky: Přijedou k nám Machine Gun Kelly, Bastille i kultovní The Cure

Pavel Kučera / 02. 09. 2022

Nejkrásnější dvojčata světa: Ve 12 letech už mají úspěšnou kariéru, navíc se jim povedlo rozšířit databázi dárců kostní dřeně

Eva Zajícová / 01. 09. 2022

Zdroj: musicoholics.com
Úvodní ilustrační foto: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM