Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
Mix

Překrásná japonská modelka Risa Hirako: V 51 vypadá na dvacet, tajemství mladistvého vzhledu sdílí na Instagramu

Avatar photo Eliana Moravcová
22. 11. 2022

Existuje vtip, že skutečný věk Japonky lze určit jen podle počtu vnoučat. Není tak daleko od pravdy, jelikož japonské ženy většinou doopravdy vypadají až o několik desítek let mladší. Skvělým příkladem je modelka Risa Hirako, které běžně lidé hádají kolem dvaceti let. Ve skutečnosti však letos oslavila 51. narozeniny!

Risa Hirako se narodila 14. února roku 1971 v Tokiu. Ačkoliv se věnuje modelingu už řadu let, s přibývajícími roky její sláva ještě více roste. Nikdo jí totiž její skutečný věk nevěří a stala se díky tomu hvězdou sociální sítě Instagram, kde má v současnosti přes 246 tisíc sledujících. Lidi v komentářích zajímá především to, jak se daří modelce udržovat svou pleť bez jediné vrásky. Na některých fotkách totiž Risa vypadá, jako by zastavila čas, nebo objevila elixír mládí.

Milovníci koček a poctiví občané: Přečtěte si důvody, proč byste někdy měli navštívit Japonsko

Eliana Moravcová / 07. 10. 2022

Miluje cestování a má řadu aktivit

Risa nevydrží dlouho sedět doma a nic nedělat. Modelka má velmi aktivní život, kdy se věnuje celé řadě aktivit. Nikdy se nezastaví u jednoho úspěchu a aktivně působí hned v několika sférách. Kromě modelingu se věnuje Risa také hudbě, svému vlastnímu blogu, má své fotoknihy a působí také jako producentka. Její nestárnoucí tvář samozřejmě plní obálky různých časopisů a svým věčným mládím se modelka chlubí i na svém Instagramu, ze kterého je zřejmé, že modelka ráda cestuje po celém světě.

Tajemství mladistvého vzhledu sdílí na Instagramu

Risa si udržuje zdravý životní styl plný aktivit, ale nezapomíná ani na malé detaily ohledně vzhledu, které jsou podle ní důležité pro udržení mladistvého dojmu. Jedním z nich je například účes, na kterém si dává opravdu záležet. Má ráda tenkou ofinu a preferuje jasné a chytlavé barvy, jako je třeba červená nebo růžová. Ostatně tyto dvě barvy často používá i pro svůj make-up či manikúru.

Za nejdůležitější bod ve svém tajemství věčného mládí však Risa považuje zdravou stravu. Ve svých příspěvcích často klade důraz na důležitost bio složek ve stravě. „Obědvala jsem v bio supermarketu. Doporučuji pizzu pečenou Kamado. Také jsem si objednala ledové matcha latte s ovesným mlékem a agávovým sirupem. Často nakupuji bio ingredience, kosmetiku a koupelové soli,“ napsala modelka v jednom ze svých příspěvků. Soudě podle jejích příspěvků na Instagramu Risa často nepohrdne ani pizzou nebo hamburgerem, jen vše preferuje v bio kvalitě. Také miluje mořské plody, které jsou známé celou řadou zdravotních výhod.

Modelky, které rozbíjí stereotypní vnímání krásy: Prosadila se dívka s Downovým syndromem i vitiligem

Eva Zajícová / 15. 11. 2022

Americká supermodelka českého původu Pavlína Pořízková se věnuje modelingu již 42 let a nebojí se čelit kritice na Instagramu

Eliana Moravcová / 28. 10. 2022

Zdroje: cosmopolitan.com, instagram.com
Úvodní ilustrační foto: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM