Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
Ostatní

Dávají zabrat režisérům i fanouškům. Jaké hvězdy potkat nechcete?

Redakce
Ač vás to možná překvapí, i mezi celebritami se najdou lidé, které byste vlastně ve skutečnosti raději ani potkat nechtěli. Jsou totiž ohromně protivné a servítky si rozhodně neberou, jak s fanoušky, tak ani se samotnými režiséry. Budete překvapeni, jakým star je lepší se vyhnout.
24. 10. 2021

Ačkoliv září na filmových plátnech, kde sympatiemi doslova překypují, o jejich soukromém a pracovním životě v zákulisí se tohle skutečně říct nedá. Řeč je o protivných celebritách, které si s režiséry, filmovým štábem, ale ani se svými fanoušky nebo novináři servítky rozhodně neberou. Kdo patří mezi nejotravnější celebrity na světě podle jejich okolí i žebříčků světových magazínů?

Uma Thurman

Nezapomenutelná star Uma Thurman, která zářila ve filmech Quentina Tarantina, dokáže být skutečně protivná a arogantní. A prokázala to nejen v Hollywoodu, ale dokonce i v Čechách, když před několika lety navštívila Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech. Údajně si rozhodně nerozuměla s naším národním jazykem, který ošklivě kritizovala, odmítala mluvit s novináři i fanoušky a o nějakých fotkách s jejími skalními obdivovateli nemohla být ani řeč. Tím to ale zdaleka nekončilo. Tato namyšlená celebrita měla skutečně náročné požadavky i na známého českého moderátora Marka Ebena a na natáčení jeho úspěšného pořadu Na plovárně. Kromě toho se na podium při předávání cen vydala ještě dříve, než k tomu byla vůbec vyzvána. Navíc Uma Thurman zřejmě nemá v lásce naprosto žádné novináře. Požadovala totiž přísný zákaz vstupu pro jakákoliv média na předávání cen pod pohrůžkou své neúčasti. Témata rozhovorů i délku všech televizních přenosů požadovala tato namyšlená hvězda znát přesně dopředu a pořadatele KVIFF rozhodně nešetřila. Museli s ní tak mí skutečně plné ruce práce.

Karel Och: Uma Thurman mě obvinila, že kvůli mně znovu kouří

Gwyneth Paltrow

Podle filmařů se řadí mezi protivné a namyšlené celebrity i Gwyneth Paltrow, která se umístila v žebříčku nejprotivnějších celebrit magazínu Star dokonce na prvním místě. Nejde přitom prý ani tak o to, že by byla tato celebrita zlá či namyšlená. Jejím fanouškům i čtenářům magazínu ale začalo vadit, že Gwyneth odmítá mluvit o čemkoliv jiném, než je její zdravý životní styl. Údajně od doby, kdy se pro něj rozhodla, plní řečmi o zdravém životním stylu naprosto všechny své rozhovory, které mediím poskytne. Propagaci zdravého stylu se rozhodla dávat velmi hlasitě najevo všude, kam vejde. Přednášku si tak vyslechli nejen fanoušci, ale i její kolegové a lidé z blízkého okolí. Všeho moc škodí, že?

Kristen Stewart

Hned za Gwyneth Paltrow vyznávající zdravý životní styl se umístila v žebříčku amerického magazínu Star Kristen Stewart. Podle něj čtenářům vadí, že mívá všude stále jeden a ten stejný výraz, navíc údajně podle fanoušků neustále jen vzdychá. Nejspíš se ale nejedná jen o pouhé závidění toho, že mohla herečka natáčet slavnou ságu o upírech. Její neustále mračení totiž není to jediné, co lidem na Kristen vadí. Britům se nelíbí ani její vzhled, který podle nich vyvolává spíše pocity antipatie. Podle britského webu MenKind.co.uk a jeho průzkumu mezi čtenáři se pánům na Kristen také nelíbí, že nemá žádné křivky. "Náš průzkum přinesl fascinující pohled do myslí britských mužů. Ukazuje se, že víc než vyzáblé ledové královny se jim líbí ženy s křivkami a širokým úsměvem," vysvětlil mluvčí webu.

Čtěte také: Nejlépe vydělávající celebrity na Instagramu

Mel Gibson

Mnohé nejspíš velice překvapí, že mezi notorické protivíny patří také oblíbený a známý herec Mel Gibson. Údajně prý trpí silnými výbuchy vzteku, navíc je hodně arogantní a namyšlený. To dokazuje i jeden z jeho skandálů, při kterém v restauraci v LA prohodil číšníka sklem a namísto omluvy ještě odmítal personálu zaplatit vzniklou škodu. Své přítelkyni, která je dnes již jeho bývalou partnerkou, pak zase měl Mel vyrazit dva zuby. Peklo s ním ale zažívají i jeho kolegové, když se herec ujme role režiséra. Výbuchy vzteku a nevole dává hlasitě najevo a ani na place se nezdráhá své přísné názory a změny nálad dávat na odiv. Není tedy divu, že patří mezi nejarogantnější celebrity tohoto žebříčku.


A jaké další celebrity vás svou nepříjemností možná zaskočí?

Kam dál? Neuvěřitelně rozmazlené celebrity: Kdo vyžadoval okvětní plátky růží v záchodové míse a kvůli komu se předělával celý hotelový pokoj?


Zdroj: Youtube.com, nickiswift.com, buzzmag.live
Foto: Profimedia.cz

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM