Dopoledne na Expres FM /
Celý playlist
Mix

Na operační sál vešla jako celebrita, vyšla anonymní: Jak se hvězda Hříšného tance vyrovnala s chybou, která jí zničila kariéru

Avatar photo Eliana Moravcová
18. 11. 2022

U celebrit nejsou plastické operace něčím neobvyklým, ať už jde o zvětšené poprsí, malý nos nebo přifouknuté rty. Někdy však výsledek není úplně podle očekávání, což na vlastní kůži poznala i herečka Jennifer Grey. Ta po plastické operaci nosu přišla o svoji jedinečnost, což mělo trvalý dopad na její kariéru.

Jennifer Grey se narodila 26. března roku 1960 v New Yorku. Vyrůstala v herecké rodině, jejím otcem je oscarový herec Joel Grey a matkou herečka a tanečnice Jo Wilder. Jennifer chtěla jít ve šlépějích svých rodičů, ale matka jí navrhla, aby předtím podstoupila plastiku nosu, pokud chce být slavná. „Bude pro ně těžké tě obsadit. Usnadni jim to,“ řekla jí tehdy matka. I když Jennifer slova její matky rozrušila, věděla, že ji matka miluje, akorát je zkrátka příliš pragmatická. Navíc oba její rodiče rhinoplastiku podstoupili, mladá Jennifer se však plastice nosu bránila a byla proti. Když bylo Jennifer 27 let, získala slávu díky filmu Hříšný tanec z roku 1987, kde ztvárnila roli Baby, mladé ženy, která se zamiluje do svého instruktora tance, kterého hrál Patrick Swayze. Ačkoliv se Jennifer stala díky filmu na chvíli jednou z největších hvězd Hollywoodu, její kariéra se navzdory očekávání příliš nerozjela. Právě tehdy se Jennifer rozhodla, že plastiku nosu přece jen podstoupí.

Vykašlali se na Hollywood: Slavní herci, kteří se rozhodli skončit s natáčením

Eva Zajícová / 16. 11. 2022

Plastiky její tvář změnily k nepoznání

Herečka podstoupila první plastiku nosu krátce po natočení Hříšného tance, o chvíli později následovala druhá plastika. Po druhém zákroku se její vzhled změnil natolik, že ji prý herec Michael Douglas ani nepoznal na premiéře filmu. Jennifer si uvědomila, že její proměna bude mít strašný dopad na její kariéru. „A tak se to stalo, být neviditelná ze dne na den. V očích světa už jsem to nebyla já,“ přiznala po letech herečka. Ještě dlouho po operaci litovala svého rozhodnutí, kterému říká „operace nosu z pekla“. Věří, že kvůli novému nosu přišla o svou jedinečnost a nemohla se tak později stát úspěšnější herečkou. „Vešla jsem na operační sál jako celebrita a vyšla anonymní,“ litovala herečka. Později měla už jen menší role v televizních filmech či pořadech. V roce 2010 se její hvězda opět trochu rozzářila, když vyhrála taneční soutěž Dancing with the Stars.

S minulostí se smířila

Dnes je dvaašedesátiletá herečka spokojenější než kdykoliv předtím. „Nikdy jsem necítila to, co cítím v těchto dnech. Celým srdcem věřím, že druhá polovina života ženy je ta nejlepší,“ řekla Jennifer naplněná optimismem. Herečka napsala své paměti a pracuje na pokračování Hříšného tance, filmu, který ji před pětatřiceti lety proslavil. Navíc prý nyní dosáhla vnitřního klidu poté, co zhodnotila svá minulá rozhodnutí a důvody, proč se nakonec neprosadila. „Vynaložila jsem tolik energie na to, abych zjistila, co jsem udělala špatně, proč jsem byla vyhnána z království,“ řekla Jennifer. „Je to lež. Vyhnala jsem se sama,“ dodala.

Dílo přírody, nebo chirurgů? Slavné ženy, které ještě neoslavily 30, ale vypadají výrazně jinak než dřív! Podívejte se fotky dříve a dnes

Andrea Machajdíková / 16. 11. 2022

Jak dnes vypadají slavné Bondgirls: Jane Seymour stárne s grácií, Britt Ekland žehrá na plastiky

Eva Zajícová / 16. 08. 2022

Zdroje: wmagazine.com, mirror.co.uk
Úvodní foto: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM