Hudba na prvním místě / Music First /
Celý playlist
Mix

Na druhý pokus: Reese Witherspoon, Pierce Brosnan a další celebrity, které se s druhou svatbou dočkaly štěstí v lásce

Avatar photo Eliana Moravcová
23. 10. 2022

Snad každý doufá, že svatbou zpečetí navždy svou lásku a že bude žít v manželství šťastně až navěky. Často se však stává, že přes počáteční nadšení láska zmizí a následuje rozvod. Navíc ne každý má to štěstí, že nalezne tu pravou lásku, se kterou by chtěl do manželského svazku vůbec vstoupit.

Na druhou stranu jsou takoví, kteří to štěstí měli hned dvakrát (někdy dokonce víckrát) v životě a svatbu si zopakovali. Které celebrity jsou mezi těmito šťastlivci?

Rebel Wilson odhalila svou orientaci: Podívejte se, které celebrity se nebojí otevřenosti

Eliana Moravcová / 14. 10. 2022

Gwyneth Paltrow

Americká herečka se v roce 2003 provdala za zpěváka skupiny Coldplay, Chrise Martina, se kterým měla následně dvě děti. „Šťastně až do smrti“ se však nekonalo a pár se v roce 2014 rozvedl, ačkoliv Gwyneth a Chris zůstali dobrými přáteli. Gwyneth ale šanci na lásku nevzdala a v roce 2018 měla druhou svatbu s Bradem Falchukem, producentem seriálu American Horror Story. Mezi hosty na svatbě byla i její filmová láska Robert Downey Jr.

Ashton Kutcher

Poprvé se Kutcher oženil s herečkou Demi Moore v roce 2005. Tahle dvojice často plnila titulky médií kvůli jejich patnáctiletému věkovému rozdílu. Jejich láska však věčně nevydržela a nakonec se pár rozvedl. Trvalo téměř rok, než byl rozvod v roce 2013 konečně hotov. Netrvalo dlouho a herec se oženil znovu, v roce 2015 si vzal herečku Milu Kunis. Se svojí novou láskou má dvě děti a vypadá velmi šťastně.

Reese Witherspoon

Se svým prvním manželem Ryanem Phillippem dala dohromady na svých jednadvacátých narozeninách. Krátce po společném natáčení filmu Velmi nebezpečné známosti se dvojice v roce 1999 vzala. Spolu pak měli dvě děti, Avu a Deacona. Manželství však nevydrželo a pár se v roce 2007 rozvedl. Reese si pak v roce 2011 na extravagantní, ale intimní svatbě před stovkou hostů vzala Jima Totha. O rok později se jim narodil syn Tennessee James a manželství jim drží do dnešních dnů.

Pierce Brosnan

Ještě než se stal agentem 007, v roce 1980 se Pierce Brosnan oženil s herečkou Cassandrou Harris. Herec adoptoval její děti z předchozího manželství, spolu pak měli syna Seana. Jejich manželství trvalo krásných 11 let, než jí byla diagnostikována rakovina vaječníků, na kterou Cassandra zemřela. Pierce se z této rány osudu vzpamatovával velmi těžce a prohlásil, že už se nikdy neožení. V roce 1994 však herec poznal Keely Shaye, kterou si nakonec roku 2001 vzal. Manželka mu byla velkou oporou, když mu v roce 2013 zemřela na rakovinu vaječníků i adoptivní dcera Charlotte. S Keely tvoří stabilní pár a vypadá to, že by jim láska mohla vydržet opravdu napořád.

Patrick Dempsey

Herec, který si získal srdce nejedné ženy díky roli Dereka Shepherda v seriálu Chirurgové, se poprvé ženil velmi mladý. Bylo mu pouhých 21 let, když si bral v roce 1987 svoji o 27 let starší manažerku Rochelle Parker. Pár se v roce 1994 rozvedl. V roce 1999 si herec vzal vizážistku Jillian Fink. Spolu pak měli tři děti, a ačkoliv měli v minulosti nějaké problémy, nakonec vše společně ustáli a jsou spolu šťastní dodnes.

Patrick Dempsey s manželkou Jillian a jejich děti, dcera Tallula Fyfe a dvojčata Darby Galen a Sullivan Patrick

Anthony Hopkins je důkazem, že nikdy není pozdě být znovu šťastný: Lásce, která ho zachránila, dal šanci v 64 letech

Eliana Moravcová / 04. 10. 2022

Herec Steve Carell našel svou lásku, než se stal slavným: Jeho manželství je stejně silné jako jeho kariéra

Eliana Moravcová / 18. 10. 2022

Zdroje: people.comnypost.com
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM