Ranní klub /
Celý playlist
Mix

Herec Steve Carell našel svou lásku, než se stal slavným: Jeho manželství je stejně silné jako jeho kariéra

Avatar photo Eliana Moravcová
18. 10. 2022

Steve Carell se kdysi zamiloval do své ženy na první pohled. Už tehdy věřil, že spolu stráví zbytek života a zatím to vypadá, že se nemýlil. Se svou ženou je již 27 let a jejich vztah plný lásky, smíchu a společných zážitků je stejně silný jako jeho kariéra.

Steve Carell se narodil 16. srpna roku 1962 ve městě Concord v Massachusetts. Je to mnohostranný herec, kterého můžete vídat v komediích i dramatech. Tím si koneckonců vysloužil respekt u fanoušků i kritiků. Můžete ho znát především z amerického komediálního televizního seriálu Kancl. Málokdo ví, že po celou dobu jeho rostoucí kariéry měl po boku svou manželku Nancy, se kterou se seznámil ještě předtím, než se stal slavným.

Rebel Wilson odhalila svou orientaci: Podívejte se, které celebrity se nebojí otevřenosti

Eliana Moravcová / 14. 10. 2022

Zamiloval se do své studentky

Jejich milostný příběh začal dávno předtím, než se herec dostal do širšího povědomí. Poznali se během jejích návštěv improvizační třídy, kde Carell učil. Herec se do své studentky okamžitě zamiloval, jelikož v jeho hlavě byla Nancy vším, o čem kdy snil. Byla krásná, bystrá a velmi vtipná. Než se však dali dohromady, chvilku to trvalo, jelikož si herec nesprávně vyložil mlčení Nancy kdykoliv, když se ocitl v její blízkosti. Původně si dokonce myslel, že ho nenávidí, nakonec se však ukázalo, že byla Nancy prostě jen nervózní v jeho přítomnosti. Když jí pak herec řekl, že kdyby chtěl někdy pozvat dívku na rande, byla by to dívka, jako je ona, Nancy mu odpověděla, že kdyby to udělal muž jako on, bylo by to v pořádku. Ale i po takto zřejmých náznacích bylo dlouho ticho po pěšině. Nakonec se Steve odhodlal a pozval ji na rande přímočaře.

Štěstí díky humoru

Klapalo jim to hned od začátku a svůj vztah zpečetili svatbou v roce 1995. Po svatbě spolu měli děti, kdy Steve podle všeho svoji rodinu miluje a říká, že tam, kde je jeho žena s dětmi, je jeho nejšťastnější místo. Nancy Carell je také velmi talentovaná herečka a komička a pracovala také jako spisovatelka. Její kariérní postup však zpomalil příchod dětí na svět. „Mít děti je zdaleka to nejdůležitější a nejlepší, co jsme mohli udělat,“ říká Steve. Podle něj žádný univerzální recept na silné manželství, jako je to jeho, není. „Není za tím žádné tajemství, myslím, že máte prostě štěstí,“ řekl. Je však známo, že i společný humor, který Steve se svou ženou rozhodně má, přispívá k úspěšnému vztahu. „Moje žena je vtipnější než já. I když nemám pocit, že sdílím smysl pro humor se svou rodinou, rozhodně ho sdílím s ní. Připadají nám vtipné stejné věci,“ prozradil herec.

Příběh nádherného přátelství zoceleného strašnou nehodou: Robin Williams a Christopher Reeve stáli při sobě od studentských let až do smrti 

Eliana Moravcová / 11. 10. 2022

Babyboom slavných: Přírůstek do rodiny očekávají Blake Lively a Ryan Reynolds, Kelly Osbourne i frontman Maroon 5

Denisa Grofová / 10. 10. 2022

Zdroje: YouTube, cheatsheet.com
Úvodní foto: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM