Ranní klub
Barbara Hacsi, Miloš Pokorný
Celý playlist
Poslouchat online
Ranní klub /
Celý playlist
Mix

Madonnina pýcha: Její prvorozená dcera Lourdes šla vždy vlastní cestou a navzdory očekávání se z ní nestalo zhýčkané dítě

Eliana Moravcová
02. 11. 2022

Lourdes Leon je nejstarší dcerou zpěvačky Madonny. Letos se sama vrhla do hudebního průmyslu a vydala svůj první singl Lock&Key. Madonna se dmula pýchou a reagovala slovy: „Jsem na tebe tak hrdá, Lolo!“, když se chlubila na Instagramu, že jde dcera v jejích stopách.

Lourdes Lola Leon se narodila 14. října roku 1996 v Los Angeles v USA jako Madonnina prvorozená dcera a je jediným dítětem z Madonnina vztahu s fitness trenérem Carlosem Leonem. Od narození byla pečlivě držena mimo záři reflektorů a na fotkách se svojí slavnou matkou ji šlo spatřit opravdu výjimečně. Pro Madonnu byl rok, kdy se narodila Lourdes, obzvlášť šťastný, jelikož zazářila v úspěšném filmu Evita a v 38 letech se dočkala vytouženého dítěte.

Půvabná herečka Charlize Theron odhalila důvod, proč se nikdy nevdala (a nejspíš ani nikdy nevdá)

Eliana Moravcová / 20. 10. 2022

Cestu ke slávě si vyšlapala sama

Ačkoliv by se mohlo zdát, že bude mít Lourdes cestu ke slávě vyšlapanou od své slavné matky, opak je pravdou. Každý centimetr své cesty si prošlapává poctivě sama, kdy si buduje skvělou kariéru modelky, kterou odstartovala na mole na show Gypsy Sport’s Spring 2019. Její druhé velké vystoupení proběhlo na Rihannině módní přehlídce pro New York Fashion Week. V roce 2021 se dostala do titulků médií, když veřejně vystavila své ochlupení v podpaží. Sklidila za to sice vlnu kritiky, ale brala to vždy s rezervou, jak ji to naučila její matka. Ve své kariéře modelky má důležité poselství, kdy chce prý vytvořit svět, ve kterém jsou modelky něco více než jen tiché stojany na oblečení.  Letos se navíc vrhla i do hudebního průmyslu, kdy vydala svůj první singl Lock&Key pod svou uměleckou přezdívkou Lolahol.

Na vlastní byt si musela vydělat

Madonna svou dceru nikdy nezahrnovala penězi, aby Lourdes nebyla rozmazlená. Vlastní byt si tak koupila bez finanční pomoci od své matky a také si zaplatila veškeré školné sama. „Myslím, že moje máma viděla všechny ty ostatní děti slavných a řekla si, že její děti takové nebudou,“ prozradila Lourdes v jednom z rozhovorů. Také se podělila o jednu z některých nejlepších rad, které dostala od své matky: „Není to o penězích, o vaší tváři nebo o tom, jak přitažlivě vypadáte. Jde o to, co na svět přinášíte a co po sobě zanecháte,“. Madonna prý byla na Lourdes poměrně přísná a seznam věcí, které nesměla v dětství dělat, byl prý opravdu dlouhý. Dokonce i nyní, když je Lourdes dospělá, dostává od své matky určitá omezení, kdy si prý před ní Madonna zamyká skříně s oblečením, aby si jej nemohla půjčovat. Ačkoliv v jednom z rozhovorů svou matku nazvala šílencem, který ji ovládá celý její život, nyní ji začala obdivovat. Fascinuje ji především to, jak Madonna motivuje ostatní ženy a předběhla svou dobu.

Madonna zveřejnila odvážnou fotografii sebe a dcery: Lourdes vypadá jako její mladší kopie

Redakce / 14. 12. 2021

Všechno nejlepší, Madonno! Královna popu začínala jako roztleskávačka, šokuje už 40 let a má vřelý vztah k plastikám

Radek Honc / 16. 08. 2022

Zdroje: people.comvanityfair.com
Úvodní foto: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM