Sunday Night Cream /
Celý playlist
Mix

Půvabná herečka Charlize Theron odhalila důvod, proč se nikdy nevdala (a nejspíš ani nikdy nevdá)

Avatar photo Eliana Moravcová
20. 10. 2022

Ačkoliv už je dnes život na hromádce zcela běžnou záležitostí, stále ještě dost lidí věří ve skutečnost, že svatba je jakýmsi vyvrcholením vztahu a klíčem ke štěstí. Půvabná herečka Charlize Theron však tuto myšlenku nesdílí a podporuje všechny ženy v tom, aby zůstaly silné a nezávislé. Proč se herečka vyhýbá svatbě?

Charlize Theron se narodila 7. srpna roku 1975 na farmě v Benoni v Jižní Africe. Do svých 11 let neměla zuby kvůli antibiotikům na žloutenku, po kterých jí zuby uhnily. Důvod k úsměvu však stejně neměla.  Její otec byl velmi hrubý, takže ji před ním často musela chránit její matka. Vše vyvrcholilo v okamžiku, kdy se její otec vrátil podnapilý domů, napadl svoji manželku a ta ho v sebeobraně zastřelila, aby si zachránila holý život. Krátce poté Theron odjela do Milána, aby zkusila štěstí v modelingu, brzy se však vrátila ke svému dětskému snu – baletu. Úraz kolene jí však v jejím snu zabránil pokračovat, a tak se s matkou přestěhovala do Los Angeles, kde prorazila jako herečka.

Stiflerova máma se utápěla v depresích a jedla pizzu: Pak ale dostala druhou šanci a vrhla se do práce

Eliana Moravcová / 19. 10. 2022

Na vdavky nemá ani pomyšlení

Theron byla vždy velmi žádanou ženou. Chodila s celebritami Ryanem Reynoldsem, Stephanem Jenkinsem, Seanem Pennem či Stuartem Townsendem. Navzdory tomu, že se jednalo o dlouhodobé vztahy, herečka nikdy nebyla zasnoubená ani neplánovala svatbu. Má k tomu svůj vlastní důvod: „Nechci se vdávat, protože právě teď mi instituce manželství připadá velmi jednostranná a já chci žít v zemi, kde máme všichni stejná práva,“ řekla Theron s odkazem na své homosexuální přátele, kteří nemají možnost manželství se vším všudy. Není to však jediný důvod, proč se herečka vyhýbá oltáři. Ve svém životě má jiné priority, jako je rodina a děti, a toto štěstí prý nechce svatbou ohrozit. „Nikdy jsem se nechtěla vdávat. Nikdy to pro mě nebylo důležité,“ přiznala herečka. Ačkoliv se objevily spekulace, že byla herečka zasnoubená se Seanem Pennem, Theron tvrzení zásadně odmítla. Její poslední láskou má být podle některých zdrojů model Gabriel Aubry.

Herečka má srdce na správném místě

Charlize Theron je velmi zaneprázdněnou osobou a neustále se snaží pomáhat lidem po celém světě. Například v roce 2007 herečka zorganizovala charitativní projekt s názvem Charlize Theron Africa Outreach Project s cílem investovat do africké mládeže a její prevence před HIV a AIDS. Kromě toho se často snaží upozornit na téma genderové rovnosti a bezpečnosti žen a dětí. Together for Her (Společně pro ni) je její výzva pro všechny ženy, aby byly solidární se ženami a dívkami na celém světě.

Nabrat, nebo shodit desítky kilogramů? Pro herecké hvězdy žádný problém, riskovaly ale zdraví

Kristýna Ševčíková / 03. 10. 2022

Přátelství je víc než láska: Charlize Theron s Keanu Reevesem a jiné páry celebrit, které mezi sebou mají silné pouto

Eliana Moravcová / 23. 08. 2022

Zdroje: today.com, businessinsider.com, people.com
Úvodní foto: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM