Ranní klub
Barbara Hacsi, Miloš Pokorný
Celý playlist
Poslouchat online
Ranní klub /
Celý playlist
Ostatní

Madonna zveřejnila odvážnou fotografii sebe a dcery: Lourdes vypadá jako její mladší kopie

Redakce
Madonna opět zveřejnila provokativní fotografii. Tentokrát na ní ale není sama. Provokativní fotografie nafotila i její dcera Lourdes. Ta je neuvěřitelně podobná své matce, vypadá jako její kopie. Čemu se dnes dcera Madonny věnuje?
14. 12. 2021

Madonna zveřejnila odvážné foto sebe a dcery

Dceru Madonny Lourdes Leon máte pravděpodobně stále zafixovanou jako krásnou tmavovlasou brunetku. Na nejnovějších fotkách je však po stylistických úpravách neuvěřitelně podobná své slavné matce. Odvážné fotky jsou určené pro obálku lednového čísla časopisu Paper. Snímky zachytila fotografka Indiana Piorek. Focení je stylizováno do let devadesátých. Fotografie jsou stále k vidění na sociálních sítích Madonny a Lourdes. Předchozí Madonniny fotky však takové štěstí neměly. Poté, co odhalila svá ňadra a zveřejnila fotografie na sociální síti, byly snímky odstraněny s tím, že porušují zásady komunity. Pochvalnými komentáři se to na Instagramu jenom hemží.

57 let od premiéry pohádky Mrazík: Jaké byly osudy hlavních protagonistů?

Řada fanoušků zmiňuje, že Lourdes a Madonna nevypadají jako matka s dcerou, ale jako sestry. Opět se ale objevily i kritické komentáře, na které je už Madonna zvyklá. „Přestaň se snažit vypadat na dvacet,“ píše zpěvačce například jedna z komentujících. Na fotkách, kde je Lourdes zachycena samostatně, velmi nápadně připomíná Madonnu. S blond paruku a modrými čočkami to Lourdes velmi sluší a je to velká změna oproti její tradiční image. V sexy modrém topu předvedla, že po své matce podědila zřejmě i dobré geny. Postavu má opravdu výstavní.

Lourdes Leon v maminčiných šlépějích jít nechce

Madonnina dcera sice zpívat umí, ale zpěvačkou se stát nechce. Uznává sice, že její matka je „vlivná a úžasná žena, která podporuje i ostatní ženy a je vždy o krok napřed“, ale v jejích šlépějích jít nechce. Ráda by se naplno věnovala tanci. „Chci sestavovat choreografii pro umělce, lidi, kteří tvoří hudbu, vizuální umělce. Chci být hlavně choreografka, ale velká část mě pořád chce pořád vystupovat,“ nechala se slyšet Lourdes Leon.

Stále si však přesně není jistá tím, kam míří, což je v jejím věku pochopitelné. Hlavní je pro ni dělat to, co ji baví, to je podle ní recept na úspěch. Věří, že s touto životní filozofií to dotáhne daleko. O kariéře v hudebním průmyslu prý v minulosti přemýšlela, ale přiznala, že ji chybí vášeň a zápal, jako má její matka. Navíc dodává, že by si sama neuměla napsat vlastní texty. Pokud by měla skládat vlastní hudbu, tak by to prý bylo něco s „elektronickou experimentální atmosférou“. V minulosti se věnovala také modelingu. Ten jí dobře vynášel, ale tanec ji baví více. Uvažuje také nad hraním, ale není si jistá, zda by to bylo pro ni.

Poznejte blíže slavnou kočku, kterou jste určitě na internetu zahlédli i vy

Lourdes Leon se vyjádřila i ke kritice Madonny

V jednom z rozhovorů se Lourdes Leon vyjádřila i ke kritice, pod jejíž palbou se její matka ocitá stále častěji. Má pocit, že si řada lidí v nenávisti zpěvačky vyloženě libuje. Jako nejstarší Madonnina dcera prý již také pocítila hněv Madonniných kritiků. Postěžovala si na to, že pokud udělá něco špatně, hned se kritici ozvou s příslovím „jaká matka, taková dcera“.


Zdroj úvodní fotografie: Profimedia

Zdroje informací: Daily Mail, USA Today, Page Six

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM