Trendy Expres /
Celý playlist
Mix

Nejvěrnější znamení zvěrokruhu: Partner ve znamení Býka nebo Panny je životní výhra

Tereza Braunová
05. 04. 2023

Je vám váš partner věrný? Přesvědčí vás o tom jeho znamení zvěrokruhu. Narodil se v Býku nebo v Rybách? Pak máte velké štěstí. Ptáte se proč? Je tu obrovská šance, že vám zůstane věrný po celý život a vztah vám vydrží navěky!

Zatímco o některých znameních se ví, že jsou přelétavá, jiná jsou naopak věrná až za hrob. A právě to je případ následujících čtyř znamení, která vás nikdy nezradí a jakmile se do vás jednou zamilují, můžete si být téměř jistí, že půjde o lásku na celý život.

Jeden za všechny a všichni za jednoho: Do kin se ve velkém stylu vrací Dumasovi hrdinové, Milady ztvárnila krásná Bond girl

Kristýna Ševčíková / 05. 04. 2023

Ryby 

Ryby jsou hodně konzervativní, citlivé a většinou také trochu naivní. Malují si vzdušné zámky, což jim někdy ubližuje a škodí. Jedno je však jisté. Jakmile se jednou rozhodnou pro vztah s vámi, jsou o něm skálopevně přesvědčené. Pravděpodobně ve vás vidí svůj idol a věří tomu, že jste pro ně ti praví. Ryby se nikdy nepouštějí do ničeho po hlavě, už vůbec ne do vztahů. Mají rády řád, pravidla a etiketu. Drží se svých morálních hodnot a zásad stůj co stůj. Tudíž vám rozhodně nehrozí, že by se ve svazku s vámi zakoukaly někde jinde. Takoví partneři jsou ti praví pro život. Pozor pouze na jejich přehnané ideály a iluze. Občas budete muset Ryby přimět, aby se držely nohama pevně na zemi a nelétaly někde na obláčku. Přehnaná očekávání Rybám nejenže neprospívají, ale bývají pro ně zároveň zdrojem zklamání.

Býk 

Býci jsou jako partneři skutečnou výhrou v loterii. Jsou spolehliví, věrní a loajální. Nikdy vás nezradí a vždy vám dodávají pocit důvěry a jistoty, že se o ně můžete opřít. A to za jakékoliv situace. Jsou to partneři do nepohody. Občas jsou to sice trochu bručouni a rádi vás poučí o své pravdě, i tak vám ale budou neustále oporou. Když přimhouříte obě oči nad jejich tvrdohlavostí, urputností a zarputilostí, můžete si být zcela jistí, že jste si nemohli vybrat lépe. Býci jsou chápaví a tolerantní. Žárlí pouze tehdy, pokud jim k tomu dáte pádný důvod. Ale když už, tak samozřejmě pořádně. Protože vše posuzují převážně logicky a rozumem, moc takových situací naštěstí nebývá. Ideální pro trochu konzervativní Býky bude, když si najdou protějšek, který je naučí se alespoň občas oprostit od zodpovědnosti a povinností, uvolnit se a pomyslet také na zábavu.

Rak 

Raci jsou rodinné typy. Jakmile s vámi jednou založí rodinu, můžete si být jistí, že pro ně budete vždy na prvním místě. Pro Raky není nic důležitějšího. Rádi s blízkými tráví veškerý svůj volný čas a kompletní rodina je jejich hlavním životním cílem i prioritou. Nemusíte se v žádném případě obávat, že by vás v nějaké situaci odstavili na vedlejší kolej. To u citlivých Raků nehrozí. Rádi s partnerem rozhodují o všem společně, vyznávají liberální přístup jak ve vztahu, tak ve výchově dětí. Jedinou nevýhodou Raků může být jejich přecitlivělost a také fakt, že stejné chování očekávají i od své drahé polovičky. Když na ně zrovna nemáte čas kvůli práci nebo vlastním koníčkům, nenesou to obvykle vůbec dobře. I když se partnerovi snaží dopřávat prostor, aby byl šťastný, není to pro ně vůbec snadné. Zvykají si na to velice pomalu.

Panna 

Panny jsou většinou stydlivé a zdrženlivé. Občas je musíte popostrčit, aby udělaly to, co se po nich zrovna chce. Jinak jsou to ale romantické duše. Svůj protějšek staví na první místo žebříčku hodnot a udělají pro něj téměř cokoliv. V trvalém a dlouhodobém vztahu je pro Panny věrnost samozřejmostí. Nikdy by je ani na vteřinu nenapadlo zapochybovat o tom, jestli si vybraly správně. Ve vztazích musejí mít vždy pořádek. V oblasti lásky a sociálních vazeb jsou daleko většími puntičkáři než na úklid. Že to s vámi myslí Panna vážně, poznáte jednoduše tak, že si s vámi maluje společnou budoucnost. V takovém případě máte vyhráno a žádná zrada z jejich strany nehrozí. Panny se rády chovají ve stylu „Všechno, nebo nic“ a podle toho také jednají. Takového partnera si proto važte a snažte se nikdy nezranit jeho city. Zradu totiž Panny neodpouštějí.

Lvi mají autoritu, Vodnáři inspirují: Kdo je nejlepší šéf podle horoskopu?

Tereza Braunová / 24. 01. 2023

Horoskop na duben: Býci budou řešit zdraví, Raky čeká emoční období a Panny provětrají peněženky

Roman Zahrádka / 31. 03. 2023

Zdroje: indiatimes.com, bustle.com, yourtango.com
Úvodní foto: freepik.com

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM