Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
Mix

Darovali život, dostali smrt: Rodiče, kteří byli zabiti svými nezletilými dětmi

Avatar photo Eliana Moravcová
21. 09. 2022

Většina rodičů miluje své děti nade všechno na světě, bohužel jim však občas jejich láska není opětována a někdy to má až děsivé následky.

Přečtěte si příběhy rodičů, kteří byli zavražděni svými nezletilými dětmi, většinou z velmi sobeckých či malicherných důvodů.

Hvězdy, kterým nekoluje modrá krev jen na plátně: Kit Harrington, Justin Bieber nebo Cindy Crawford

Eliana Moravcová / 19. 09. 2022

Zakázaná láska

Sarah Marie Johnson byla obyčejná šestnáctiletá dívka, která žila v Bellevue v Idahu v USA. Jako většina svých vrstevnic se často hádala s matkou Diane, ale zbožňovala svého otce Alana. Její rodiče pro ni vždy chtěli jen to nejlepší, proto se jim v žádném případě nelíbil vztah, který Sarah navázala s devatenáctiletým mladíkem se jménem Bruno Santos. Ten měl totiž bohatou kriminální minulost, ve které nechyběly drogy ani násilí. Diane a Alan tak trvali na tom, aby Sarah vztah okamžitě ukončila. Místo toho však Sarah strávila noc u Bruna, kam si pro ni následně přišel její otec. Odvedl ji domů a Brunovi pohrozil, ať už se k jeho dceři nikdy nepřibližuje. Sarah však měla plné zuby zasahování rodičů, a tak v 6 hodin následujícího rána otevřela tátovo pouzdro na zbraň, vytáhla pušku a vplížila se do pokoje rodičů. Zatímco otec se sprchoval, její matka spala v posteli. Nejprve tedy Sarah namířila na hlavu své matky a stiskla spoušť. Když vyběhl vyděšený Alan v županu z koupelny, uviděl svou dceru Sarah s puškou v ruce nad svou mrtvou manželkou. Ačkoliv ji prosil, aby nestřílela, Sarah ho střelila do hrudi. Sarah pak běžela k sousedovi, tvářila se zoufale a společně zavolali tísňovou linku. Během vyšetřování však brzy vyšlo najevo, že vrahem je právě Sarah. Byla shledána vinnou z vraždy a odsouzena na dvě doživotí.

Vražedná párty

Celý týden strávil tehdy sedmnáctiletý Tyler Hadley tím, že vyprávěl přátelům o párty, kterou o víkendu pořádá, zatímco jsou jeho rodiče na víkend mimo město. Kamarádi byli skeptičtí, jelikož byl na něho otec Blake a matka Mary-Jo v posledních měsících stále přísnější. Když však přišla sobota, Tyler na Facebooku zveřejnil, že párty probíhá. Jeden z jeho znepokojených kamarádů se zeptal, zda se jeho rodiče nemohou vrátit domů. Tyler ho však ujistil, že mu může věřit, že se určitě nevrátí. Brzy se v domě Hadleyů v Port St Lucie na Floridě shromáždilo více než 60 teenagerů, z nichž většinu Tyler ani neznal. Všichni popíjeli alkohol, kouřili a povalovali se různě po domě. Každému, kdo se Tylera ptal na jeho rodiče, řekl jiný důvod jejich nepřítomnosti. V průběhu noci se pak Tyler svěřil svému příteli Michaelovi, že své rodiče zabil. Poté ho dovedl do jejich ložnice, kde se nacházeli jeho mrtví rodiče pod vrstvou krví nasáklých ručníků. Svěřil se mu, že matku zabil úderem kladiva, svého otce ubil k smrti a pak se osprchoval. Než se večírek úplně rozpustil, byli policisté na místě kvůli nadměrnému hluku. Když však zůstal v domě už jen Tyler, jeho přítel Michael na místo zavolal policii. Tyler Hadley byl později za vraždu svých rodičů odsouzen na doživotí.

Otřesná vražda malého andílka: Frankie Smith byla bezcitnou matkou, její milenka krutou vražedkyní

Eliana Moravcová / 01. 08. 2022

Vražedkyně Megan Huntsman zabila 6 svých dětí, její rodina se jí však zastala

Eliana Moravcová / 06. 07. 2022

Zdroj: Murderpedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM