Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
Mix

Bývala servírkou a pokladní, dnes má na účtu miliony dolarů: Jaký je příběh Margot Robbie?

Avatar photo Eliana Moravcová
02. 08. 2022

Celebrity občas působí dojmem, že mají dokonalý život. Jsou středem pozornosti, mají vysněná těla, tváře jako andělé a navíc tučné bankovní konto, díky kterému si mohou dopřávat všemožný luxus. V některých případech se tak ztratí jejich dřina a mnohdy těžká minulost, kterou zažívaly před tím vším. Mezi takovými je i Margot Robbie, která se z pokladní a servírky dokázala stát jednou z nejvýznamnějších hereček Hollywoodu.

Margot Elise Robbie se narodila dne 2. července roku 1990 v Dalby v Queenslandu v Austrálii. Když jí bylo pouhých 5 let, její rodiče se rozvedli a její osud nabral dramatický obrat. Je třetí ze čtyř sourozenců fyzioterapeutky Sarie Kessler a farmáře Douga Robbieho. Po odchodu otce se Sarie musela starat o své děti sama a její finanční situace nebyla vůbec příznivá.

Soukromý tryskáč, zaplacený botox nebo příspěvek na plodnost: Jak daleko se dá zajít se zaměstnaneckými bonusy?

Tereza Braunová / 26. 07. 2022

Z Austrálie do Hollywoodu 

Margot, která byla vždy ženou činu, nemohla jet tak sedět a rozhodla se matce pomoct, a tak měla tři zaměstnání současně. Byla pokojská, servírka a zároveň pracovala jako pokladní v Subway. Poté začala vystupovat v australském seriálu Neighbors díky dopisu, který poslala produkci pořadu. Během měsíců natáčení si uvědomila, že je jediná, kdo má vedle natáčení ještě jinou práci. V té době totiž stále pracovala jako pokladní v Subway. A pak jednoho dne přišlo podle ní zjevení, kdy se rozhodla dělat herectví na plný úvazek. Poté, co se objevila v několika dalších australských produkcích, se rozhodla prorazit v Hollywoodu, což je velmi nelehký úkol, obzvlášť pro cizince jen s certifikátem studia cirkusu ze Somerset College. Navzdory všem předpokladům proti ní se přesto ve svých dvaceti letech přestěhovala do Spojených států amerických. Jen pár měsíců od přistání si zahrála ve filmu Pan Am. Každý prý herečce říkal, že je blázen, když jde do Ameriky, že se jí nikdy nepodaří prorazit. Ale stalo se.

Fackou Leonardu DiCapriovi ke slávě

Velký zlom v její herecké kariéře nastal poté, co obsadila roli Naomi Lapaglia ve film Vlk z Wall Street, ve kterém dala facku svému hereckému kolegovi Leonardu DiCapriovi. Tato postava jí vysloužila uznání a přinesla jí mezinárodní slávu. Díky tomu splatila hypotéku na dům své matky. Po té také zdědila odhodlání a píli. „Vychovávala nás a vždy pracovala. Je fyzioterapeutka. Někdy si myslím, že lže, protože nechápu, jak může mít tolik energie. Pořád mě zajímá, jak to s námi snášela. Byly jsme čtyři nesnesitelné děti, co mezi sebou pořád bojovaly,“ řekla Margot. „Moje máma je prostě ta nejmilejší osoba na Zemi, a kdybych se v ní proměnila, vůbec bych nebyla naštvaná – ve skutečnosti by to byla čest,“ vyjádřila Margot obdiv své matce. V roce 2014 potkala Toma Ackerleyho, kterého si později vzala během soukromého obřadu. K oltáři ji však nevedl otec, ale její maminka. Otec, který je magnátem cukrové třtiny, nebyl na svatbu ani pozván. Herečka řekla, že se svým otcem nejsou skoro v kontaktu. Sice platil Margot i jejím sourozencům soukromé školy, ale nebyl to zrovna konvenční otec. Přes jeho bohatství čelila rodina finančním problémům, v současné chvíli má však Margot na účtu asi 15 milionů dolarů.

Skutečný Vlk z Wall Street se oženil: Kdo je jeho nevěsta?

Redakce / 27. 10. 2021

Muži v sukních: Nedávno se v ní objevil Brad Pitt, dávno před ním ji vynesli Jiří Korn či Sean Connery

Kristýna Ševčíková / 25. 07. 2022

Zdroj: IMDb 
Foto: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM