Víkend na Expres FM /
Celý playlist
Ostatní

Skutečný Vlk z Wall Street se oženil: Kdo je jeho nevěsta?

Redakce
Jordan Belfort se potřetí oženil. Vzal si krásnou argentinskou modelku, se kterou randil dva roky. Kdo je Cristina Invernizzi, která slavnému Vlkovi z Wall Street učarovala a jaké jsou další osudové ženy jeho života?
27. 10. 2021

Tajná svatba v Las Vegas

Jordan Belfort, který je také znám pod přezdívkou "Vlk z Wall Street", se potřetí v životě oženil. Informoval o tom web Page Six. Vzal si krásnou modelku původem z Argentiny Cristinu Invernizzi. Pár spolu randil dva roky, "praštit do toho" se rozhodli v Las Vegas, stalo se tak v únoru. Vzali se v tichosti, byl to pouze malý obřad pro přátele a rodinu. Momentálně spolu žijí v Miami, kam se přestěhovali z Los Angeles. Nedávno spolu byli viděni na charitativní akci Les Couleurs. Zde Belfort překvapil, když všem Cristinu představil jako svou manželku, tvrdí zdroj webu Page Six.

Jordan Belfort inspiroval hlavní postavu filmu Vlk z Wall Street, kterou ztvárnil herec Leonardo DiCaprio. V minulosti byl odsouzen je čtyřem letům vězení kvůli nezákonným aktivitám, které provozoval v rámci své společnosti Stratton Oakmont. Nedávno jej úřady prověřovaly znovu, zajímaly je zisky z jeho prodaných knih a další podnikatelské aktivity. Belfortův zástupce k tomu sdělil: "Případ byl odložen, což dává za pravdu panu Belfortovi."

Čtěte také: Dávají zabrat režisérům i fanouškům. Jaké hvězdy potkat nechcete?

Osudové ženy Vlka z Wall Street

První velkou Belfortovou láskou byla Denise Lombardo. Má italské kořeny, ale narodila se a vyrůstala v Ohiu. Jordan Belfort a Denise Lombardo chodili na stejnou střední školu. Přeskočila mezi nimi jiskra, a bláznivě se do sebe zamilovali. Svatba na sebe nenechala dlouho čekat, vzali se v roce 1985. Jejich manželství se rozpadlo v momentě, kdy na veřejnost prosáklo, že je Jordan Denise nevěrný. Ještě za doby trvání manželství nastaly další problémy, Belfort měl finanční potíže a musel vyhlásit bankrot, navíc se oddával bujarým večírků plných drog. Pár se rozvedl v roce 1991.

Ve stejném roce se Jordan Belfort oženil podruhé. Jeho druhou ženou se stala krásná blonďatá modelka Nadine Caridi. Údajně je představil její bývalý přítel Alan Wilzig. Když vyšel film Vlk z Wall Street, Alan Wilzig napsal na Facebooku: "Před dvaceti lety, když ještě Vlkovi rostly tesáky, jsem měl svůj první vztah po vysoké škole. Jako kamarád jsem vzal mou bývalou přítelkyní Nadine na večírek Jordana Belforta, který se konal čtvrtého července ve Westhampton Beach House. Opustil svou lásku ze střední školy, aby si ji vzal. Zbytek můžete vidět ve filmu." Jordan a Nadine spolu mají dvě děti, syny Chandlera a Cartera. Manželství jim nevydrželo, rozvedli se v roce 2005. Ve filmu si Nadine Caridi zahrála slavná hollywoodská herečka Margot Robbie. Sama herečka se ale nechala slyšet, že se nemá jednat o věrné zobrazení Nadine. Existuje jen málo informací o tom, jak velkou sumu Nadine po rozvodu obdržela, ale Belfort v jednom rozhovoru naznačil, že šlo o tučnou částku. Všem doporučuje, aby před vstupem do manželství uzavřeli předmanželskou smlouvu.

Kam dál? Ruská Barbie: Rodiče z ní udělali oživlou panenku


Zdroj úvodní fotografie: Profimedia
Zdroje informací:
Page Six, The Sun

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM