Ranní klub /
Celý playlist
Hudba

Nová hudba: Kylie Minogue je na koni, po úspěchu letního singlu chystá nové album

Avatar photo Radek Bureš
13. 09. 2023

Australská popová diva Kylie Minogue v květnu oslavila 55. narozeniny, přesto ovládla taneční parkety s písní Padam Padam. Na příští týden chystá vydání svého šestnáctého alba, na které upozorňuje titulním singlem Tension. O kousek starší The Rolling Stones po dlouhých 18 letech nachystali nový materiál, jejich deska vyjde v říjnu, ale pánové představili první ochutnávku. 

Do éteru Expres FM míří i píseň z očekávaného sci-fi filmu Bod obnovy, v produkci Mika Trafika ji nahráli Vladimir 518 a Katarzia. Nový singl nachystala a výpravným videoklipem opatřila slovenská hvězda Karin Ann. Do našeho playlistu zařazujeme také nový virální hit Strangers, o který se postarala neznámá Kenya Grace. Novou písní, která nepochází z jejich letošního alba, potešili své fanoušky italští Måneskin. 

Filmový festival v Benátkách: George a Amal Clooneyovi zářili, absenci dalších hvězd využila domácí herečka

Andrea Machajdíková / 12. 09. 2023

Kylie Minogue – Tension

Díky obrovskému a vlastně až nečekanému úspěchu letošního singlu Padam Padam je australská diva Kylie Minogue zpátky v kurzu. Už 22. září vyjde její nové – v pořadí šestnácté – album Tension. Poutá na něj titulním singlem.

Måneskin – Honey (Are U Coming?)

Ačkoliv populární italská kapela Måneskin letos v lednu vydala nové album, tohle je jejich zcela čerstvý singl, který na desce nenajdeme. „Skladbu jsme napsali po našem posledním turné, které nás nabilo energií, vznikla mezi Londýnem a Los Angeles,“ vysvětluje basistka Victoria.

Největší hvězdy, které nám dala Eurovize

Redakce / 17. 05. 2022

Karin Ann – A Stranger With My Face

Slovenská alt-popová zpěvačka s českými kořeny vydala nový singl, který opět vznikl v zahraniční produkci a překvapuje svým vyzrálým indiefolkovým zvukem. Skladba pak mimochodem měla rádiovou premiéru na Expres FM v rámci našeho nedávného rozhovoru.

Karin Ann: Kvůli duhové vlajce v polské televizi jsem se bála, že už si v Polsku nezazpívám

Petr Novák / 01. 09. 2023

Vladimir 518 & Katarzia – Vidim to jako by to bylo včera

21. září bude mít premiéru nový český sci-fi film s názvem Bod obnovy. K filmu se váže i tento nový singl rappera Vladimíra 518 a zpěvačky Katarzie, který produkoval Mike Trafik.

Kenya Grace – Strangers

Nový virální hit, který se ihned po vydání dostal mezi nejžádanější skladby v Německu, Belgii, Švédsku a dalších evropských státech včetně České republiky, kde je aktuálně mezi první dvacítkou nejposlouchanějších skladeb na Spotify. Za písní pak stojí dosud prakticky neznámá londýnská producentka a zpěvačka Kenya Grace.

The Rolling Stones – Angry

The Rolling Stones, legendy ze všech legend nejlegendárnější, vydávají po dlouhých osmnácti letech desku se zcela novým materiálem. Jejich čtyřiadvacáté album se bude jmenovat Hackney Diamonds a vyjde 20. října. Pilotní singl vznikl tradičně v tandemu Mick Jagger & Keith Richards, spoluautorem je i americký producent Andrew Watt. 

Jaký dárek dali Havlovi a které značce prodali píseň do reklamy? Vyzkoušejte, jak znáte The Rolling Stones

Petr Novák / 25. 10. 2022

Expres Top: Diskotékové divy spojily síly a stvořily hit

Václav Mašinda / 10. 09. 2023

Žádné nudné tiskovky: Prince přidal cédéčko k novinám, U2 do iPodu a Wu-Tang Clan jedinou kopii vystavili v galerii

Radek Honc / 07. 09. 2023
Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM