Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
Hudba

Nová hudba: Vládkyně loňského léta chce opět dobýt hitparády, spojila se s americkou dvojicí

Avatar photo Radek Bureš
27. 09. 2023

Djka a producentka, která loni ovládla hitparády svým hitem B.O.T.A. (Baddest Of Them All), se spojila s americkými kolegy a společně vydali energický taneční singl. Do playlistu Expres FM míří i nová kapela bby, kolem které je ve Velké Británii slušný rozruch. 

Nová alba chystají Jorja Smith a Aiko, singl druhé jmenované měl exkluzivní premiéru ve vysílání Expres FM v rámci rozhovoru s touto v Rusku narozenou, v Česku vyrůstající a ve Velké Británii žijící umělkyní. O slovo se hlásí i australská senzace Confidence Man, tentokrát ve spolupráci se švédským kolegou.  

Hudební kariéra ustoupila herectví, i když za své hity sbíral ceny: Will Smith slaví pětapadesáté narozeniny

Pavel Kučera / 25. 09. 2023

Eliza Rose & The Martinez Brothers – Pleasure Peak

Na novém singlu se britská zpěvačka Eliza Rose, která loni v létě ovládala hitparády s hitem B.O.T.A. (Baddest Of Them All),  spojila s americkým djským a producentským duem The Martinez Brothers. Skladba je ovlivněná klasickou chicagskou house music a mejdany na Ibize.

Aiko – Pedestal

Zpěvačka a skladatelka Aiko patří k nejvýraznějším novým jménům na domácí scéně. Tohle je aktuální singl z její chystané druhé desky, která se bude jmenovat Fortune’s Child a vyjde 13. října. Křest proběhne 7. listopadu v pražském klubu Meet Factory. Mimochodem, singl Pedestal měl exkluzivní premiéru u nás na Expres FM.

Další díly (100)

Jorja Smith – Go Go Go

26letá anglická zpěvačka vydá už tento pátek 29. září své velmi očekávané druhé album s názvem Falling Or Flying. Album má být žánrově velmi pestré, což dokazuje i tento singl, v němž Jorja nečekaně přichází s kytarovým zvukem.

DJ Seinfeld & Confidence Man – Now U Do

Australská kapela Confidence Man se spojila se švédským producentem, který si říká DJ Seinfeld. Výsledkem je další velice příjemná taneční věc.

Bby – Hotline

Zcela nová londýnská kapela vydala debutový singl a hned je kolem nich celkem slušný rozruch. Zajímavostí je, že bratrem frontmana Benjyho Gibsona je populární a oceňovaný producent Fred Again.

Expres Top: The Killers dali sbohem kytarám a putují proti proudu času do 90. let

Václav Mašinda / 24. 09. 2023

Zpěvačka módní návrhářkou: Rita Ora se spojila se značkou, kterou od dětství kupuje

Michal Plšek / 25. 09. 2023
Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM