Odpoledne na Expres FM /
Celý playlist
Hudba

Nová hudba: Český zpěvák 7krát3 chystá druhé album, nový singl můžete slyšet jen ve vysílání Expres FM

Avatar photo Radek Bureš
19. 10. 2022

Cenou Anděl pro nejlepšího sólového interpreta oceněný zpěvák 7krát3 chystá nové album, které vyjde už 1. listopadu. Nový singl YoYo můžete slyšet jen na vlnách rádia Expres FM, streamovací služby a YouTube se přidají později. Svůj reunion v klasické sestavě s navrátilcem Tomem DeLongem ohlásili Blink-182 a rovnou vydali nový singl z připravované desky, s níž dorazí i do Prahy.  

Svá alba propagují novými singly i Beabadoobee a Calvin Harris, na chystanou desku láká i anglický rapper Loyle Carner.

Umí skvěle sociopaty, Hollywood ho zatím přehlíží: Kdo je Evan Peters, představitel kanibala Dahmera

Carlito Brigante / 18. 10. 2022

7krát3 & Erika Rein – YoYo

Nový singl Andělem oceněného zpěváka 7krát3, jinak českobudějovického fyzioterapeuta Štěpána Hebíka, měl exkluzivní premiéru ve Večerní show a celý tento týden bude k slyšení pouze na Expres FM. Skladba pochází z jeho druhé desky s jednoduchým názvem II, která vyjde 1. listopadu, dva dny poté bude pokřtěna na koncertě v pražském Lucerna Music Baru. Píseň vznikla na songwriter campu v koprodukci Angličana Joshuy Jamese a českého muzikanta Marcella, hostuje v ní slovenská zpěvačka Erika Rein. 

Další díly (387)

7krát3: Vzniká málo hudby, při které by se lidé mohli milovat

Redakce / 21. 03. 2022

Blink-182 – Edging

Do Blink-182 se po sedmi letech absence vrátil kytarista a zpěvák Tom DeLonge, kapela ve své klasické sestavě připravuje novou desku. Novinku předznamenává pilotní singl, který vyšel v pátek 14. října. Na příští rok mají Mark Hoppus, Tom DeLonge a Travis Barker naplánované rozsáhlé světové turné, v rámci kterého se objeví i v Praze. Čeští fanoušci se mohou těšit na 19. září do O2 Areny.

Calvin Harris & Charlie Puth & Shenseea – Obsessed

Úspěšný skotský DJ a producent Calvin Harris vydal v létě svou šestou desku s názvem Funk Wav Bounces Vol. 2, která je napěchována hvězdnými vokalisty. V dalším singlu z desky hostuje americký zpěvák Charlie Puth a jamajská zpěvačka Shenseea.

Beabadoobee – The Perfect Pair

Filipínsko-britská zpěvačka a skladatelka Beabadoobee, vlastním jménem Beatrice Kristi Laus, vydala v polovině července své druhé album s názvem Beatopia. To i sama produkovala za pomoci dvojice Jacob Bugden, Iain Berryman. Ze 14 písní na desce vybrala jako svůj pátý singl skvělou píseň The Perfect Pair.

Loyle Carner – Nobody Knows (Ladas Road)

28letý jiholondýnský rodák Benjamin Gerard Coyle-Larner, vystupující pod přezdívkou Loyle Carner, vydá už tento pátek 21. října svou třetí desku s názvem Hugo. Pochází z ní i tento singl, který pojednává o „otcovství a odpuštění“. Nové album naváže na 5 let starý debut Yesterday’s Gone nominovaný na Mercury Prize a druhé album z roku 2019 Not Waving, But Drowning, které si vysloužilo dvě nominace na Brit Awards a vystoupalo na 3. příčku ostrovní prodejní hitparády. 

Z chudého syna alkoholičky světovou hvězdou a milionářem: Čerstvý padesátník Eminem udělal z rapu komerční trhák, je i světovým rekordmanem

Karin Šnýdrová / 17. 10. 2022

Rappeři, kteří mají na rukou krev: Zfetovaný Big Lurch kanibalem, Snoop Dogg vyvázl bez trestu

Martina Hoblová / 13. 10. 2022

Úvodní foto: Expres FM 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM