Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
Aktuálně

Týdenní horoskop: Berani budou řešit majetek, Váhy si psychicky hrábnou a Vodnáři, pozor na pusu

Avatar photo Roman Zahrádka
13. 11. 2022

V týdnu od 14. do 20. listopadu se snažme prožívat věci s nadějí a vírou, že všechno zvládneme. Věřme, že je o nás postaráno a že nám osud pomáhá. Příliš o sobě nepochybujme, nepomůže nám to. Naopak si tím vytvoříme zbytečné překážky. Jestliže máme před sebou nějaké těžkosti, raději se je snažme poznat a pochopit. Vyplatí se trpělivost a odvaha, abychom si uvolnili cestu životem. Uvědomme si, že život je o zkouškách a poučení, a také o změně našeho myšlení a konání. Žijme proto v přítomnosti a neutíkejme před ní. Řešením je naše poznání.

A jak na tom budou jednotlivá znamení?

Jak se skutečně jmenuje Minnie Mouse a která princezna má fialové oči? Zajímavosti ze světa Walt Disney

Eliana Moravcová / 26. 10. 2022

Beran

Berani jsou v období, kdy řeší majetkové záležitosti. Přemýšlí nad tím, jak dál nakládat se svým majetkem, zda jsou schopni všechno splatit a jestli mají vyřešené vztahy s bankami nebo pojišťovnami. Budou se také zabývat svým autem nebo cestami. Měli by se proto zaměřit na svou bezpečnost při cestách a je jedno, jestli jsou právě řidiči, spolujezdci nebo chodci. Nebezpečí může číhat všude. A protože se planeta štěstí Jupiter nedávno přesunula z Berana do Ryb, čeká na Berany především rekapitulace toho, co se jim v životě povedlo a co už nikoli. Z toho plyne, že budou nuceni přistoupit k nějakým změnám ve svém životě.

Býk

Býci se nachází v období těsně po úplňku v Býku, který je jejich. Co to pro ně znamená? Že si budou muset dělat pořádek ve svém životě, jak v osobním, tak pracovním. Týkat se to bude i majetkových záležitostí. Býci totiž potřebují k životu stabilitu a něco vlastnit, mít pocit střechy nad hlavou a toho, že mají vše pevně ve svých rukou. Právě proto by měli využít toto období k tomu, aby si udělali pořádek v bankách a na všech úřadech, a zkontrolovat si, jestli mají v pořádku všechny dokumenty. Měli by si také promyslet svoje investice, které by mohly do budoucna ovlivnit jejich ekonomickou situaci, aby se cítili v bezpečí.

Blíženci

Toto období bude pro Blížence velmi důležité. Mají totiž šanci udělat něco prospěšného pro svoji kariéru, mohou povýšit, dostat nějakou příležitost nebo novou nabídku. Zkrátka, mělo by se jim dařit. Blíženci, přijměte nové nabídky, nebojte se postoupit výš, je na to správný čas! Vaše aktivity se mohou týkat zahraničí nebo zahraniční firmy či nějakých cest do zahraničí. Rozhodně přemýšlejte o zdokonalení v nějakém cizím jazyce. Současný vliv planet přihrává Blížencům i možnost vylepšení stávajících podmínek v práci nebo lepší pracovní pozici, možná je proto čeká podepisování nových smluv nebo dodatků k nim. Vše by si ale měli nejprve důkladně pročíst a zvážit, než něco podepíšou.

Rak

Pro Raky to bude zajímavé období, nabité emocemi. Otevře se před nimi téma, které už mohli řešit na začátku letošního roku. Týkat se může záležitostí na úřadech, proto bude dobré je neodkládat. Je také možné, že se někteří Raci začnou zajímat o školy nebo nějaké nové učební látky, kurzy či semináře, protože jim rozšířené vzdělání přinese důležité informace. Měli by se proto obklopovat lidmi, kteří jsou vzdělaní, inteligentní a něco umí. Právě informace získané od těchto lidi mohou Raci pro sebe vhodně využít. Například pro nové pracovní aktivity. Je také možné, že se Raci setkají s někým, kdo pracuje nebo žije v cizině, nebo sami zatouží odjet do zahraničí. A pokud jde o emoce, Raci budou hodně nad sebou přemýšlet. Měli by tedy více relaxovat a hlídat si svůj zdravotní stav.

Lev

Na Lvy čeká velmi náročné období. Bude se dotýkat především jejich investic a majetku, vztahů s bankami a úřady. Půjde o téma, které Lvi už řešili v prvním pololetí letošního roku. Měli by si proto zkontrolovat všechny svoje doklady a výši všech poplatků, které jsou nuceni vynakládat. Je ale také klidně možné, že se do jejich života vrátí partneři z dřívějšího života. Bude to hodně o vzájemné přitažlivosti, touze, sexualitě a nových sexuálních zážitcích. Pokud však mají Lvi stabilního partnera, neměli by příliš riskovat, aby nevyměnili zlato za kamení. Raději by měli na vztah se svým partnerem více zkvalitnit, protože žijeme v době, kdy není vůbec jednoduché nalézt správného parťáka pro život.

Panna

Panny se ocitnou v ekonomicky a emočně náročném období, stejně jako většina z nás. Budou se ale hlavně zaměřovat na své bydlení. Začnou uklízet, upravovat svůj domov, plánovat nové investice do domova, budou také přemýšlet, s kým bydlí nebo jestli se mají přestěhovat do útulnějšího prostředí. Pro Panny bude ale ze všeho nejdůležitější, aby doma udržovaly dobrou náladu a vycházely dobře se všemi, s nimiž bydlí, třeba i se sousedy. Když jsou totiž Panny v tomto ohledu spokojené a prožívají doma soulad a harmonii, daří se jim i v jiných oblastech. K tomu všemu patří i to, aby měly v pořádku též pojistky a všechny poplatky.

Váhy

Váhy čeká prověrka jejich psychiky. Nejsou vyloučeny ani velké životní změny, proto bude vhodné se více zaměřit na své zdraví a absolvovat preventivní prohlídky. Může také přijít téma, které Váhy prožívaly už na začátku tohoto roku. Měly by tedy více odpočívat, spát a celkově se zklidnit. Současně s tím bude třeba nastartovat nový harmoničtější styl života a nastolit správný pitný režim. Váhy by neměly zapomínat ani na sebe, protože se v poslední době samy sobě nevěnovaly. To proto, že se většiny Vah dotkla témata lásky a vztahů, která je maximálně vyčerpala. Každopádně přichází v tomto ohledu alespoň krátká úleva, proto je nejvyšší čas srovnat si v hlavě myšlenky a vytvořit nové plány do života.

Štír

Pro Štíry to bude nejen emočně a ekonomicky náročné období, ale i pracovně. Navíc budou řešit ještě intenzivněji než dříve vztahy ke svým partnerům. Dotknou se toho, co už Štíři řešili v první polovině roku 2022. Budou přemýšlet, jak to ve vztahu bude pokračovat a fungovat a kolik času budou trávit s partnerem. Zamýšlet se budou nad tím, jaké mají s partnerem společné zájmy a zda prožívají to, co od vztahu očekávali. Vedle toho se objeví i téma investic do majetku. Štíři mohou tedy něco kupovat, nebo naopak něco prodávat. Mohou ale také začít přemýšlet o nové práci či nad tím, jak nově vydělávat peníze.

Střelec

Střelci se blíží do období, kdy mohou velmi zásadně ovlivnit svůj další život. Změnit práci, získat novou pracovní pozici, zahájit nové podnikatelské projekty, uskutečňovat svoje dlouhodobé plány, apod. Střelci se ocitnou v situaci, kdy budou zase začínat od nuly, ale neměli by se toho bát, protože se na ně vesmír usmívá. Měli by toho tedy využít, protože vše, co pro sebe udělají, se jim do budoucna zhodnotí. Střelci začnou také řešit rodinné zázemí, rodinné vztahy a záležitosti, ačkoliv se už tímto tématem zabývali na začátku roku 2022. Teď ale budou Střelci tohle téma pozvolna uzavírat, protože budou mít sílu k tomu, aby v rodině prosadili to své.

Kozoroh

Pro Kozorohy to bude zajímavé, nicméně složitější období. Budou řešit stabilitu svého bydlení nebo v jakém stavu mají svůj automobil. Hlavně ale budou rekapitulovat. Možná budou muset ukončit některé vztahy, možná je bude někdo pomlouvat nebo je zklame. A právě to Kozorohy přinutí přemýšlet, ačkoliv se jim to už stalo na začátku letošního roku. Nyní bude nutné toto téma dokončit a uzavřít. Kozorozi by si zároveň měli více hlídat svoje zdraví a psychiku, dávat pozor na cestách na svoje bezpečí, a celkově se hodit do klidu. Nerozčilovat se a vyhýbat se zadluženým a problémovým lidem. Naopak si kolem sebe ponechat jen takové lidi, kteří jsou Kozorohům prospěšní.

Vodnář

Vodnáři se ocitnou v období, které s nimi bude doslova hýbat, protože mají rádi společnost a cesty autem. Mohou se proto setkat se zajímavým kolektivem nebo se do takového kolektivu lidí dostat. Anebo si jich někdo důležitý všimne. Pro Vodnáře to bude velmi společenské období. Mají proto chodit všude tam, kam jsou pozváni. Může to být pro jejich další život důležité. Hlavně si ale musí dávat pozor na to, co a před kým říkají, aby si nepřivodili problémy nebo zklamání. Vodnáři totiž mezi lidmi nerozlišují a jsou otevření ke všem stejně. Je ale vhodný čas k tomu vytvořit si kolem sebe kvalitnější kolektiv lidí a pak se bude Vodnářům dařit.

Ryby

Ryby nebývají v těžkých obdobích pevné v kramflecích, ale stalo se něco, co by je mohlo posílit. Je to proto, že se Jupiter opět přesunul do jejich znamení. Byl tam už v první polovině tohoto roku, kdy se Ryby měly rozvinout, nastoupit do nové práce nebo získat nějaké nové příležitosti či nápady. A protože se nemuselo všechno hned podařit, dostanou nyní Ryby příležitost dotáhnout tyto věci do konce. Proto je třeba pojmout toto období jako velkou příležitost k tomu se někam posunout. Jupiter totiž přinese Rybám nové možnosti v pracovní oblasti, ale i v podnikání. Mohou se tak stát pro své okolí větší autoritou.

Velký horoskop na listopad: Býkům hrozí nevěra, Raci si udělají pořádek mezi přáteli a Berani budou řešit peníze

Roman Zahrádka / 01. 11. 2022

Nejzručnější znamení zvěrokruhu: Kdo se bez problémů uživí rukama a jaké znamení nezvládne zatlouct ani hřebíček?

Tereza Braunová / 03. 08. 2022

Autor je vydavatelem časopisu Ve hvězdách.
Text vznikl ve spolupráci s tímto magazínem a kartářkou, numeroložkou a terapeutkou Marií Vítovou Plášilovou a astroložkou a koučkou osobního rozvoje Martinou Blaženou Boháčovou

Zdroj obrázků: Shutterstock 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM