Ranní klub
Barbara Hacsi, Miloš Pokorný
Celý playlist
Poslouchat online
Ranní klub /
Celý playlist
Aktuálně

Miro Žbirku připomene velká výstava, v Česku řádí falešný bankéř

Redakce
19. 10. 2022

Policie řeší další případ podvodu falešného bankéře. Na výstavě Národního muzea s názvem Roky si můžete připomenout Mekyho Žbirku. 

Herec Daniel Craig dostal Rytířský Řád svatého Michala a svatého Jiří za mimořádný přínos filmu a divadlu. A Češi se zařadili mezi sudokářské velmoci. 

Filmex: Česká kina rozezní tóny Josefa Myslivečka ve filmu, který bude usilovat o Oscara

Veronika Koloušková / 19. 10. 2022

Policie řeší další případ podvodu falešného bankéře. Kontaktoval ženu z Prahy s tím, že musí převést všechny svoje úspory do bitcoinové peněženky, protože její účet je prý v ohrožení. Přišla tak o 1,5 milionu korun.

Herec Daniel Craig dostal řád jako James Bond. Rytířský Řád svatého Michala a svatého Jiří za mimořádný přínos filmu a divadlu herci předala na hradě Windsor princezna Anna. Čtyřiapadesátiletý herec si zahrál v posledních pěti bondovkách, poprvé se jako agent 007 objevil ve filmu Casino Royale v roce 2006.

Osmadvacet panelů připomíná život a kariéru oblíbeného česko-slovenského zpěváka Miro Žbirky. A to není vše. Na výstavě Národního muzea s názvem Roky a dni najdete i dopisy fanoušků nebo předměty ze zpěvákova života. Užít si budete moci i Žbirkovu hudbu ve formě silent disco.  

Češi se v polském Krakově stali potřetí mistry světa v sudoku. Druzí skončili Japonci, třetí Estonci. Česká republika tak patří k nejúspěšnějším sudokářským zemím.

Nová hudba: Český zpěvák 7krát3 chystá druhé album, nový singl můžete slyšet jen ve vysílání Expres FM

Radek Bureš / 19. 10. 2022

Nikdy nekomentujte, jak vypadají! Jak poznat anorexii či bulimii a jak se od sebe liší?

Marie Bezděková / 19. 10. 2022

Úvodní foto: Národní muzeum

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM