Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
VIP

Vémolova zoo, Clooneyho prase v Travoltově tryskáči a pudl zvěčněný na prsou Orlando Bloooma: Mazlíčci slavných

Karin Šnýdrová
24. 08. 2022

Za právoplatné členy rodiny se považují i čtyřnožci a někteří z nich sdílí domácnost se slavnými herci, zpěváky či sportovci. Kdo se považuje za milovníka psů a které celebritě zabavili na celnici opravdovou opici? 

Zatímco někdo se spokojí se psím společníkem, jiní prahnou po exotičtějším mazlíčkovi. Komu spalo v posteli prase, kdo chová ve svém domě aligátory a komu zakousl čivavu kojot? 

Kim Kardashian jako platinová blondýna a růžový přízrak Meghan Fox: nejvýraznější vlasové proměny tohoto roku

Kristýna Ševčíková / 23. 08. 2022

Katy Perry (37) a Orlando Bloom (45)

Rodiče Daisy Dove, která 26. srpna oslaví druhé narozeniny, patří mezi milovníky psů, a tak je logické, že v domácnosti nesmí chybět ani čtyřnohý mazlíček. Ačkoliv to vypadá, že si slavný pár pořídil trpasličího pudla jménem Nugget teprve nedávno, společnost Katy Perry dělá roztomilý psík s vizáží štěněte už osm let. Orlando Bloom měl stejné plemeno. Pudlík Mighty ovšem v roce 2020 utekl ze zahrady a po sedmidenním pátrání se našel jen obojek. Herec byl ze ztráty mazlíčka zdrcený a na památku si nechal na prso vytetovat jeho jméno. 

Kim Kardashian (41) 

Psí štěkání se ozývá také z rezidence slavné reality star. Ani Kim Kardashian si totiž život bez čtyřnohých mazlíčků nedokáže představit. Dogu u jejích vrat ale nečekejte, upřednostňuje mnohem menší plemena. Kdysi měla maltézáčka, pak čivavu. Ta však přišla tragický způsobem o život, když ji zakousnul kojot. Dnes venčí hollywoodská kráska tři pomeraniany, které pojmenovala podle japonských pokrmů. Sushi si pořídila v roce 2017 a o dva roky později přibyla do smečky fenka Saké a pejsek Soba. 

Kvíz nejen pro pejskaře: Vyzkoušejte svou znalost psích plemen

Martina Hoblová / 12. 07. 2022

Justin Bieber (28) 

V roce 2013 dostal zpěvák od svého producenta vskutku nevšední dárek. Čtrnáctidenní mládě malpy kapucínské pojmenoval Mally a vzal ji s sebou soukromým letadlem na turné do Mnichova. Protože opičku převážel nelegálně, byla zabavena celníky, umístěna do karantény a poté převezena do zoologické zahrady. Znovu už se s ní nikdy nesetkal. Nezodpovědné chování Justina Biebera však pobouřilo mnoho ochránců přírody. Exotická zvířata nejsou domácí mazlíčci, Mally byla stejně jako tisíce dalších tvorů určených pro obchod matce odebraná předčasně a následky si ponese do konce života. 

George Clooney (61) 

Známý lamač ženských srdcí představil v roce 1987 světu nového člena rodiny. A nutno uznat, že opravdového vepře by u něj doma nikdo nečekal. Max se stal miláčkem nejen George Clooneyho, ale také široké veřejnosti. S hercem chodil na natáčení i na procházky, spal v posteli a dokonce se proletěl i v soukromém tryskáči Johna Travolty (68). Ve stáří prasátko trápila artritida a částečná slepota, zemřelo v roce 2006. 

Karlos Terminátor Vémola (37) 

Hotovou zoo má doma český zápasník. Protože je velkým milovníkem kočkovitým šelem, pořídil si k lvici Else letos ještě další do party – bílé lvíče Princeznu. Strach mu ovšem nenahání, klidně si k nim vleze do klece během krmení. Ve svém sídle, které pojmenoval Vémoland, chová ještě žraloky, krokodýly, veverky, zakrslé kozy, klokana, želvu a samozřejmě nesmí chybět ani pes Beast. 

Šťastný konec ve Vémolandu: Od rande naslepo přes nevěry až po opulentní veselku

Denisa Grofová / 28. 07. 2022

Zvířecí celebrity: Lachtan Gaston, kosatka Keiko nebo pes Gump se proslavili svými příběhy, které často neskončily happy endem 

Kristýna Ševčíková / 15. 08. 2022

Zdroj úvodní fotografie: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM