Saturday Night Fever /
Celý playlist
VIP

Vděčný za infarkt: Antonio Banderas po srdeční příhodě přestal řešit hlouposti

Avatar photo Michaela Dočkalová
18. 01. 2023

Jaká nejlepší věc se vám v životě může přihodit? Antonio Banderas má jasno. To nejlepší, co se mu kdy stalo, byl infarkt. Ten prodělal v roce 2017 a od té doby se z něj stal, jak sám tvrdí, úplně jiný člověk.

„Uvědomil jsem si, že to byla pravděpodobně jedna z nejlepších věcí, která se mi kdy v životě stala,“ nechal se slyšet herec v jednom z rozhovorů pro magazín Page Six. Infarkt mu pomohl přehodnotit životní priority. Dříve neustále něco řešil. Všechno pro něj bylo nesmírně důležité, i naprosto bezvýznamné maličkosti. Ale když se člověk najednou ocitne tak blízko smrti, uvědomí si, že se stresuje kvůli absolutním hloupostem místo toho, aby se zajímal o to, co je doopravdy důležité. „Vždycky jsem si uvědomoval, že jednoho dne umřu, ale pak jsem smrti stanul tváří v tvář,“ okomentoval chvíli, kdy si myslel, že skutečně umírá. Dnes už prý neřeší žádné hlouposti, ale zajímá se jenom o to, co je pro něj smyslem života, tedy zejména dcera Stella, kterou má s herečkou Melanií Griffith, přátelé, rodina a samozřejmě kariéra.

Barack Obama je bratrancem Brada Pitta, Dakota Johnson vnučkou Hitchcockovy blondýnky: Příbuzenské vazby, o kterých jste možná nevěděli

Kristýna Ševčíková / 17. 01. 2023

Zachránila ho partnerka

Infarkt, který prodělal v roce 2017, se mu mohl stát osudným. Ale prý ho zachránila jeho dlouholetá partnerka Nicole Kimpel. Když si uvědomila, že je zle, okamžitě ho donutila vzít si aspirin a odvezla ho do nemocnice, což mu podle lékařů zachránilo život. Letos v březnu však herec zároveň uvedl, že mu po infarktu naštěstí nezůstaly žádné trvalé následky. Musel však podstoupit lékařský zákrok, respektive operaci srdce, která spočívá v implantaci takzvaného stentu do koronární tepny.

Nicole zachránila Antoniovi život

Špatnou náladu zaháněl hlavně nevěrou

Ačkoliv žádné fyzické problémy od té doby naštěstí nemá, občas ho prý pronásledují úzkosti a mírnější deprese, protože je ale od přírody optimista, chmury umí rychle zahnat. Kdysi je odháněl hlavně četnými nevěrami, kvůli kterým se s ním také v roce 2015 nechala po osmnácti společných manželských letech rozvést Melanie Griffith. Na charismatického herce praskla nevěra poté, co byl médii zachycen v mexickém Cancúnu s mladou blondýnkou. Své pochybení se sice snažil odčinit drahými dárky a květinami, ale nebylo to nic platné. Melanie je velmi žárlivá. Dokonce se chodila dívat na natáčení intimních scén svého muže, aby měla jistotu, že románek před kamerou nebude mít nějakou dohru i mimo ni. Svého muže přesto neuhlídala a ona zmíněná nevěra v Mexiku prý nebyla jeho jedinou. S tím však Melanie mohla počítat už v době, kdy se dala s Antoniem dohromady při natáčení filmu Jedna navíc. Tehdy byl herec ženatý s herečkou Anou Leza. A ta když se o jeho nevěře dozvěděla, zdemolovala hotelový pokoj, v němž byl její muž ubytován, a ještě mu na hlavu vylila celý džbánek sangrie. 

Banderasovi v žilách koluje španělská krev a svůj jižanský temperament nezapře. Není divu, že na ženy působí jako magnet. Jeho současná láska Nicole Kimpel si ale kupodivu na nevěru ještě nestěžovala. Že by šel Banderas po prodělaném infarktu do sebe i v tomto směru?

Z básníka sběratelem cen: Oslavenec Kevin Costner nežehlil průšvihy jenom ve filmech

Michaela Dočkalová / 18. 01. 2023

Johnny Depp znovu jako Jack Sparrow? Nemožné se nejspíš stane skutečností

Michaela Dočkalová / 16. 01. 2023

Zdroje: pagesix.com, nationalpost.com
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM