Hudba na prvním místě / Music First /
Celý playlist
VIP

Tom Cruise ukázal na Mallorce břišáky: V pauze natáčení Mission: Impossible točí s hvězdným Mexičanem

Avatar photo Michaela Dočkalová
21. 05. 2024
Nechce se vám číst? Článek si můžete i poslechnout

Když se na jedné ze španělských pláží objevil sám Tom Cruise, překvapil tím nejen novináře, ale i všechny turisty. Slavný herec se zkrátka postaral o pořádný rozruch. Stačilo jen sundat tričko a pěkně se usmívat. 

Písním svých přátel dal nový život a udělal z nich hity: Majitel hrubého hlasu s něžným srdcem by oslavil osmdesátiny

Mikuláš Valdman / 20. 05. 2024

Španělsko na nohou

Je nutné podotknout, že jeho dokonale vyrýsovaná postava nenechala chladným ani ženy, ani muže. Novináři Toma zachytili na pláži Formentor na španělském ostrově Mallorca. Společně s ním tam byl slavný mexický filmař Alejandro González Iñárritu. Po plážové procházce Tom během několik málo minut zaplul do vody, aby natočil jednu z chystaných scén. Že si slavného hollywoodského herce někdo točí a fotí, si nikdo z přítomných členů produkčního týmu nevšiml. A dokonce i sám herec byl tak zabraný do konverzace s režisérem, že absolutně nevnímal nic jiného. O čem film bude, zatím známo není, ale jistě se ví, že Tom Cruise v něm bude hrát hlavní roli. Jak také jinak, hvězda jeho formátu musí být vždy v popředí.

Odskočil si z natáčení Mission: Impossible

Tom se rozhodně nenudí, zatímco aktuálně točí na Mallorce, předtím si objel celou Evropu, aby natočil pokračování série Mission: Impossible. Točilo se hned v několika evropských zemích včetně Spojeného království nebo Norska. Nyní si ale od akčního dobrodružství dává na chvíli pauzu. I když po svém. Zatímco celý štáb, který má Mission: Impossible na starosti, si užívá zasloužené dovolené, Tom Cruise odpočívat odmítá. Během pár týdnů by se měl vydat  pravděpodobně do Skandinávie, aby v natáčení pokračoval. 

Nové dobrodružství agenta Ethana Hunta by nakonec nemělo být druhým dílem snímku Mission: Impossible Odplata, první díl totiž v konkurenci Barbie a Oppenheimera v kinech propadl

Neštěstí v lásce, štěstí v práci? 

Pravděpodobně se chce zaneprázdnit prací, aby nemusel myslet na svůj nedávný rozchod s ruskou kráskou Elsinou Khayrovou. Ačkoliv se o tom, že se dali dohromady, začalo mluvit až na konci minulého roku, pár ani nestačil svůj vztah oficiálně potvrdit a už byl od sebe. Podle všeho Tom a Elsina nebyli naladěni na stejnou notu a hned zkraje jejich romantického vztahu se začaly objevovat první mráčky. Jejich krátký vztah měla ukončit právě Elsina. O ní je známo, že si vybírá zámožné muže, neboť má „vytříbený vkus a potrpí si jen na luxus“. Zdroj z jejího blízkého okolí před pár měsíci řekl, že kdo chce Elsinu získat, musí mít otevřené srdce a peněženku. Minimálně jedno z toho ale nejspíš Tom Cruise neměl. Někteří ovšem tvrdí, že problémem mezi nimi byl i bývalý Elsinin manžel, který na ni stále žárlí a nesnese po jejím boku jiného muže. A tak je Tom Cruise zase sám. Ale jistě ne na dlouho. 

Od smrti ho vždycky dělí jen vlásek: Tom Cruise si zřídil vlastní pojišťovací společnost

Michaela Dočkalová / 10. 04. 2023

Katie Holmes chrání dceru: Novináři s ní nesmí mluvit, s otcem Tomem Cruisem se neviděli 10 let

Michaela Dočkalová / 01. 05. 2023

Zdroje: pagesix.com, usmagazine.com

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM