Expres Drive /
Celý playlist
VIP

Seriálová Samantha je přitažlivá jako nikdy dřív: Kim Cattrall nafotila kampaň v prádle, proti věku bojuje všemi prostředky

Avatar photo Michaela Dočkalová
13. 11. 2023

Nikdy nebyla tak sexy jako dnes. Kim Cattrall, kterou všichni znají jako Samanthu Jones ze Sexu ve městě, spojila síly s televizní hvězdou Kim Kardashian. Stala se totiž tváří nové kolekce módní značky Kim. A obě ženy opět zahýbaly světem.

Kim Cattrall je 67 let, ale na svůj věk, ač to může znít jako klišé, rozhodně nevypadá. A nejspíš si je toho dobře vědoma, protože kývla na prosbu Kim Kardashian, aby byla hlavní hvězdou její nové kampaně Best of Skims, značky tvarovacího a spodního prádla. Herečka tak pózovala na minimalistickém bílém stole jenom ve spodním prádle, ale i v přiléhavých šatech a dalším oblečení nošeném kulturními ikonami. Není divu, že se tato kampaň stala virální a dostala se během pár dní do celého světa.

Přežila vlastní smrt, zády se k ní otočili kolegové i manžel: Dnes je z Sharon Stone jiná žena

Michaela Dočkalová / 08. 11. 2023

Ukázala nového nejlepšího přítele

Kim Cattrall v jednom z rozhovorů na otázku, jak se v oblečení cítí, odpověděla: „To bys ráda věděla, že? Strašně báječně,“ řekla a mrkla do kamery. „Skims mi dává pocit svobody. Je to můj nový nejlepší přítel.“ Bylo na ní poznat, že si skutečně focení užila. A užívali si ho všichni kolem ní, protože znovu dokázala, že Samantha Jones ze Sexu ve městě není jenom postava, je to skutečná Kim. Sebevědomá, vždy maximálně upřímná, usměvavá a svá. A ještě k tomu má pořád postavu, která vzdoruje času.

Kim si focení užila

Místo modelky zralá žena

Dlouho na sebe nenechaly čekat ani reakce jejích odvěkých fanoušků. „Je to prostě ikona,“ napsala pod sdílené fotky z kampaně na sociální sítě jedna z jejích fanynek. „Totální bohyně,“ rozplývala se zase jiná. Pochvalných zpráv se dočkala i sama Kim Kardashian, kterou lidé velebují za to, že si vybrala právě Kim Cattrall a ne nějakou dvacetiletou modelku s křivkami 90-60-90. Dokonce k značce nalákala i ty ženy, které ji do té doby přehlížely nebo o ní vůbec nevěděly. Kim Cattrall byla vlivnou ženou a módní ikonou už před 25 lety, kdy se začal točit seriál Sex ve městě. A nikdy nepřestala, což ostatně potvrdila i nyní.

Už v době natáčení Sexu ve městě byla módní ikonou

Proti stárnutí používá všechny možné prostředky

Před pár měsíci Kim také přiznala, že hodlá proti stárnutí bojovat všemi možnými způsoby. Přestože kdysi plastické operace odsuzovala, dnes je všechno jinak. Nebojí se přiznat, že udělá všechno pro to, aby vypadala mladší, a to všemi dostupnými způsoby. Její práce to prý vyžaduje, ale dělá to i pro svůj dobrý pocit. Kim ovšem patří mezi ty herečky, na kterých úpravy vzhledu nejsou skoro vůbec patrné. Moc dobře ví, co si může dovolit a co už by bylo příliš. „Nechci se podívat do zrcadla a nepoznat, kdo se dívá zpět,“ říká. Jejího vkusu a rozvážnosti si fanoušci a fanynky cení nejvíce. I proto ji ženy napříč všemi generacemi považují za jednu z největších ikon, které se kdy v hereckém světě pohybovaly.

Hvězdy Sexu ve městě 25 let poté: Vysportovaná Carrie, bezdětná Samantha a obtloustlý Pan Božský

Denisa Grofová / 30. 01. 2023

Kim Cattrall je zpátky v roli Samanthy: Se Sarah Jessicou Parker má problém pořád

Michaela Dočkalová / 22. 06. 2023

Zdroje: mirror.co.uk, lifeandstylemag.com

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM