MidnightDrip /
Celý playlist
VIP

Rebel Wilson, Adele nebo Pavla Tomicová: Jak se podařilo slavným osobnostem radikálně zhubnout?

Karin Šnýdrová
04. 01. 2023

S příchodem nového roku se přebytečných kil touží zbavit mnohem víc lidí, než obvykle. Koneckonců zhubnout je tím nejčastějším předsevzetím vůbec. Schází vám pevná vůle nebo jste nenašli dostatečnou motivaci dát si pořádně do těla? Podívejte se, jak s nadváhou zatočila Adele, Rebel Wilson nebo Pavla Tomicová. 

Drastické diety nejsou zdravým řešením, jak docílit kýženého vzhledu, ale s výraznou změnou životního stylu musí počítat každý, kdo si přeje obléknout menší konfekční velikost. Své o tom vědí i slavné osobnosti. Kdo uměl svá kila navíc nosit a komu svědčí spíš nová image? 

Falešný pekáč buchet, větší mužství i hezčí uši: Po jakých plastických operacích touží čeští muži

Karin Šnýdrová / 25. 10. 2022

Adele 

Dlouhá léta se britská zpěvačka řadila k známým baculkám a nikdo kromě Karla Lagerfelda k tomu neměl výhrady. V roce 2012 návrhář prohlásil, že je tlustá, ale když viděl, jaká jeho slova způsobila ve světě odsuzujícím body shaming poprask, rozhodl se omluvit. Ze své postavy Adele komplexy neměla, mentální pohodu jí narušil až rozpad manželství. Konec vztahu se Simonem Koneckim oznámila v roce 2019. Právě tehdy ji začaly trápit úzkosti. Aby se jich zbavila, začala cvičit, a to až třikrát denně. Není tedy divu, že se přemíra posilovny i pohybu projevila na jejím vzhledu. Zpěvačka zhubla 45 kilogramů a ani se nemusela omezit v stravování. 

Na snímku vlevo je zpěvačka v roce 2011, fotka vpravo pochází z loňska

Rebel Wilson 

Oblíbená herečka vyrazila fanouškům dech, když se ve společnosti objevila o několik kil lehčí. Rok 2020 označila za rok zdraví, přestože celý svět zachvátila pandemie, od svého osobního cíle se odradit nedala. Vzdala se nezdravého jídla, začala chodit do přírody a najala si trenéra. Shodit 36 kilogramů se jí podařilo především díky náročnému tréninkovému plánu. Na ten si musela Rebel najít čas každý den v týdnu. Zatímco někteří byli z její proměny nadšení, jiným se líbila víc v roli plnoštíhlé komediantky. 

Vlevo je herečka v roce 2019, vpravo pak loni. Ačkoliv Rebel Wilson uměla svá kila navíc nosit, není pochyb o tom, že štíhlejší já jí také sedne

Jessica Simpson 

Blonďatá kráska je v Hollywwodu považována za královnu jojo efektu. Během své pěvecké a herecké kariéry několikrát zhubla a opět přibrala, za váhové výkyvy však často mohla její těhotenství. Jessica Simpson má tři děti a právě po porodech se dávala nejdéle dokupy. Výjimku představuje ten poslední. Pouhých šest měsíců poté, co na svět v roce 2019 přivedla dcerku Birdie Mae, shodila 45 kilo. Za novou figuru vděčí svému trenérovi, který si pro ni přichystal speciální program. Ten zahrnuje úpravu jídelníčku, cvičení a striktní dodržování zdravých návyků, mezi něž patří například kvalitní spánek nebo pravidelná chůze. 

Herečka a zpěvačka začala s hubnutím chvilku po porodu. V černých šatech ji můžete vidět v roce 2019, červený komplet oblékla o rok později

Pavla Tomicová 

Radikální změnu image podstoupila nedávno také populární česká herečka, kterou můžete momentálně vídat na obrazovkách v seriálu Zoo. Už v roce 2018 zhubla neuvěřitelných 25 kilogramů, v té době byla jednou z účastnic taneční soutěže StarDance, což vyžadovalo notnou dávku náročných tréninků. Upravit jídelníček musela Pavla Tomicová i kvůli cukrovce. Přestože šla váha dolů, během pandemie začala Pavla Tomicová opět přibírat. S tím se ale herečka nehodlala smířit a loni na festivalu v Karlových Varech zazářila v novém já. Jejím tajemstvím je prý zdravá a hlavně pravidelná strava. 

Přebytečných kil se zbavila i česká herečka. Na fotce vlevo můžete vidět její postavu v roce 2020, snímek vpravo je pořízen loni

Nabrat, nebo shodit desítky kilogramů? Pro herecké hvězdy žádný problém, riskovaly ale zdraví

Kristýna Ševčíková / 03. 10. 2022

Matčina dieta i hloupá poznámka přítele: Kde se bere nebezpečná anorexie a bulimie

Marie Bezděková / 12. 10. 2022

Zdroje: pagesix.com, marca.com, lifeandstylemag.com, womenshealthmag.com
Zdroj fotografií: Profimedia 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM