Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
Ostatní

Klan Gucci: Luxusní sídlo z filmu si můžete pronajmout. Prohlédněte si dechberoucí bydlení

Redakce
Pokud chcete okusit luxus a žít chvíli jako ve filmu Klan Gucci, nyní máte jedinečnou šanci. Okázalé a krásné sídlo si můžete pronajmout, a pokud do něj chcete nahlédnou, stačí číst dál tento článek.
03. 12. 2021

Italské sídlo zobrazené ve filmu Klan Gucci je nyní k dispozici k pronájmu na Airbnb. Sídlo známé jako Villa Balbiano se sídlem u jezera Como v Itálii bylo ve filmu zobrazeno jako domov patriarchy Alda Gucciho, kterého hraje Al Pacino.

Apartmá na míru

Vila má šest luxusních apartmá, z nichž každé bylo navrženo na míru renomovaným dekoratérem interiérů Jacquesem Garciou. Koupelny jsou vybaveny jemným opulentním mramorem s úchvatným výhledem.

Villa-Balbiano-luxury-property-Lake-Como-Italy-the-heritage-collection-17-century-former-residence-cardinale-Durini-available-for-exclusive-events-accommodation-rent-rental-event-boat-access-service.jpg

Pronájem získá pouze jedna osoba

Okázalý dům bude k dispozici jednomu šťastnému pronajímateli na jednu noc 30. března 2022 za 1.125 USD, což je v přepočtu něco kolem 25 tisíc Kč. Rezervace se otevírají v pondělí 6. prosince ve 12.00.

Villa-Balbiano-luxury-property-Lake-Como-Italy-terrace-best-service-refine-local-italian-food-wine-pleasant-entertaiment-exclusive-clients.jpg

Honosná vila ze 16. století je historickým palácem, který kdysi patřil slavnému kardinálu Tolomeu Galliovi, který ji postavil na konci 16. století a používal ji jako svou hlavní rezidenci k hostování galantní společnosti, kde se konaly festivaly, rauty a tance, jak uvádí vila na svých oficiálních stránkách.

Villa-Balbiano-luxury-property-Lake-Como-Italy-wedding-ceremony-green-best-area-destination-wedding-event-party-boat-access-service-best-garden-decor-design.jpg

Dům plný umění a krásy

Vila se šesti apartmá je podle informací na webu největší soukromá rezidence u jezera, zabírá přes 2 hektary, s rozsáhlou přepychovou zahradou, kterou vyznamenala Britská společnost zahradních designérů, venkovní bazén, soukromé molo a loděnice. Uvnitř jsou jeho historické interiéry plné nejkvalitnějších uměleckých předmětů a nábytku minulých staletí pocházejících ze Sotheby's a Christie's. Stěny, nedotčené časem, stále zdobí velkolepé fresky ze 17. století, které namalovali bratři Recchi a Agostino Silva.

Villa-Balbiano-Doublon-1-e1569595874130.jpg

Kam dál? Robbie Williams prodává své honosné venkovské sídlo za sníženou cenu

zdroj fotografií: Heritage CoollectionDiskuzeVstoupit do diskuze

Sdílejte

Další na Expres FM