Víkend na Expres FM /
Celý playlist
VIP

Nejkrásnější babička v Hollywoodu: Spory s dcerami jsou minulostí, Demi Moore si užívá svou vnučku

Avatar photo Michaela Dočkalová
28. 06. 2023

Když byla Demi Moore před několika málo dny zachycena, jak venčí svého psa Pilafa a tlačí před sebou kočárek s nejmladší vnučkou Louettou, vzbudila velké pozdvižení. Krásnější babičku bychom v Los Angeles podle mnohých jejích fanoušků našli jen stěží.

Při procházce hvězdu dnes již legendárního filmu Striptýz doprovázela její dcera Rumer, kterou má s Brucem Willisem. Vypadaly prý ale spíš jako sestry než matka s dcerou. Demi si na sebe totiž oblékla sněhobílý kardigan a přiléhavé džíny, a tak vynikla její dokonalá postava. Má-li vůbec herečka nějaké vrásky, pak je umně schovala za velkými brýlemi. Během pár dnů se ovšem o Demi psalo minimálně ještě jednou, a to v souvislosti s její již zmíněnou čivavou, kterou si bere všude s sebou, i na nákupy a drží ji v náručí jako miminko. Proto lidé začali spekulovat nad tím, jestli se náhodou herečce po nějakém tom miminku nestýská. Dcera Rumer ale možná tuto její touhu naplnila.

Kim Cattrall je zpátky v roli Samanthy: Se Sarah Jessicou Parker má problém pořád

Michaela Dočkalová / 22. 06. 2023

Porod na vlastní kůži

Ještě větší radost ovšem Demi udělalo nejspíš to, že mohla být u porodu. Rumer totiž rodila doma, v obklopení svých sester i matky. Všechny ji držely za ruce a byly u toho, když svou prvorozenou dceru přivedla na svět. I pro samotnou herečku to byl prý nesmírně silný zážitek. Samozřejmě byl u porodu i Rumin přítel, hudebník Derek Richard Thomas, který měl tu čest podržet svou dceru v náručí jako první. Naopak nejšílenějším zážitkem pro Rumer bylo, když si musela sama protrhnout plodový vak.

Odsunula je na druhou kolej

Demi má celkem tři dcery, nejstarší Rumer, prostřední Scout a nejmladší Tallulah. Všechny tři má s filmovým drsňákem Brucem Willisem. Ne vždycky měla Demi se svými dcerami tak krásný vztah, jako má dnes. Talluah a Scout se jí údajně tři roky vyhýbaly a nepromluvily s ní ani slovo a to kvůli tomu, že si vzala za muže Ashtona Kutchera a dcery odstavila na druhou kolej. Demi i Ashton se několik let marně pokoušeli o miminko, o jedno dokonce během manželství přišli. Dcery jí to ale dlouho měly za zlé. Usmířily se až díky Rumer, která jim dělala prostředníka. Velké usmíření však nastalo až poté, co se Demi s Ashtonem definitivně rozvedla, tedy v roce 2013. Příčinou rozvodu nebyla rodinná situace, důvod byl mnohem prostší. Manžel ji prý nejednou podvedl s výrazně mladší ženou. Zatímco s Kutcherem přátelé nezůstali, se svou velkou životní láskou se vídá dodnes. Přestože její exmanžel už dávno žije s někým jiným, Demi ho často navštěvuje a bere ho jako svého nejlepšího přítele. A dnes mu pomáhá překonat nevyléčitelnou nemoc zvanou frontotemporální demence, s níž herec, bohužel neúspěšně, bojuje.

Demi Moore si roli babičky očividně užívá

Hvězda Striptýzu Demi Moore slaví 60: Kolik plastik a mužů vystřídala?

Michaela Dočkalová / 11. 11. 2022

Hollywood mu ležel u nohou, kariéru Bruce Willise ale ukončila zákeřná nemoc

Carlito Brigante / 28. 01. 2023

Zdroj: pagesix.com, people.com
Foto: Liv Oeian / Shutterstock.com, Profimedia 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM