Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
Ostatní

Záhadná úmrtí: Zpěvák Bobby Brown věří, že za smrt Whitney Houston a jejich dcery je odpovědný stejný člověk. Co se přesně stalo?

Redakce
Zpěvák Bobby Brown to neměl v životě lehké. Hned tři osoby odešly z jeho života předčasně kvůli závislosti na drogách. Jeho exmanželka Whitney Houston, milovaná dcera Bobbi Kristina a také syn Bobby Brown Jr. V nedávném rozhovoru se svěřil, že věří, že za smrt jeho exmanželky i dcery může Nick Gordon, tehdejší přítel Bobbi Kristiny.
15. 04. 2021

Smrt Whitney Houston

Zpěvačka zemřela 11. února 2012 ve věku 48 let. Mrtvou Whitney našel její osobní strážce, který ji objevil bez známek života ležící ve vaně v hotelu Beverly Hilton. Voda z vany dle jeho svědectví přetékala, ale kohoutky byly utažené. V pokoji nikdo jiný nebyl. Provedená pitva prokázala v těle Whitney Houston přítomnost léků proti úzkosti a na uvolnění svalstva, kokainu a marihuany. Stalo se tak den před tím, než měla zpěvačka vystupovat na předávání cen Grammy, takže se spekulovalo, že se předávkovala z obavy, jaký výkon druhý den podá. Dále se také šuškalo o tom, že zpěvačka mohla zemřít i cizím zaviněním, což ale policie vyloučila.

O tom, že Whitney Houston bojovala se závislostí na drogách, není pochyb. Závislost jí činila značné problémy už po narození dcery Bobbi Kristiny. Ačkoliv se zpěvačka snažila o velký návrat, drogová závislost si vybrala svou daň. Na koncertech působila malátně a nepodávala dobrý výkon. Její smrt přesto byla šokem a smutnou zprávou pro řadu fanoušků. Zpěvaččin exmanžel se v nedávném interview pro Red Table Talk svěřil s tím, že si myslí, že za její smrt je odpovědný Nick Gordon, tehdejší přítel Bobbi Kristiny.

Stojí za smrtí Bobbi Kristiny a Whitney Houston stejná osoba?

Bobby Brown věří, že za smrtí Whitney Houston a jejich společné dcery Bobbi Kristiny stojí jeden a ten samý člověk. Jejich smrt je totiž nápadně podobná. Bobbi Kristinu měl její tehdejší přítel Nick Gordon najít bezvládně ležící ve vaně. Byla okamžitě převezena do nemocnice, kde bylo zjištěno, že má v sobě koktejl smíchaný z různých toxických látek. Půl roku ležela v kómatu a bojovala o život, nakonec svůj boj prohrála. V průběhu vyšetřování policie zjistila, že se pár měl před nehodou pohádat a Nick ji měl zmlátit tak surově, že dívce vyrazil zuby. Během jejího pobytu v nemocnici také z účtu Bobbi Kristiny vybral v přepočtu 270 tisíc korun.

Jejich vztah tak rozhodně nebyl natolik idylický, jak prezentovali na veřejnosti. Nakonec byl Nick Gordon obviněn z podílu na smrti Bobbi Kristiny a soud ho uznal vinným.. Nick Gordon se k němu totiž ani nedostavil. V lednu 2020 Nick Gordon zemřel, o okolnostech jeho úmrtí nechtěl jeho právník mluvit, není tak jasné, zda si vzal život sám.

Nyní Bobby Brown, exmanžel Whitney Houston a otec Bobbi Kristiny promluvil o tom, že věří, že Nick Gordon byl zodpovědný nejen za smrt jeho dcery, jak uznal i soud, ale i za smrt Whitney Houston. "Určitě, určitě. V obou těch situacích tam byl jedině on, s mojí bývalou manželkou i s mojí dcerou a obě zemřely stejným způsobem," řekl v rozhovoru, když se ho dotazovali na to, jestli to byl Nick, kdo oběma ženám opatřil drogy. V rozhovoru také litoval, že Nicka jeho dcera vůbec potkala, tvrdí, že ji Nick stáhnul na dno, choval se k ní hrubě a měl nad ní veškerou kontrolu. Zpěvák to měl v životě opravdu těžké, také přišel o svého syna Bobbyho Browna Jr., jehož mladý život rovněž vyhasl kvůli závislosti na drogách.

Bobbi Gordon profimedia-0490573335.jpg

Bobbi Kristina Brown a Nick Gordon v roce 2012. Foto: Profimedia.cz

Titulní foto: Profimedia.czDiskuzeVstoupit do diskuze

Sdílejte

Další na Expres FM