Saturday Night Fever /
Celý playlist
VIP

Drsného krasavce Jasona Stathama si omotala kolem prstu: Seznamte se s Rosie Huntington-Whiteley

Avatar photo Michaela Dočkalová
15. 06. 2023

Král akčních filmů Jason Statham patří přesně mezi takové typy mužů, kteří dokážou oblouznit kteroukoliv ženu. On ovšem nic takového nemá zapotřebí. Lásku svého života už našel. Modelka a příležitostná herečka Rosie Huntington-Whiteley si krasavce obmotala kolem prstu již v roce 2009 a od té doby jsou spolu. Bez jediné krize, fám nebo pomluv.

Boy George: Ikona 80. let s nezaměnitelným hlasem i vzhledem

Pavel Kučera / 14. 06. 2023

20 let? Žádný rozdíl

Seznámili se na jednom z londýnských večírků, ale dlouhé dva roky svůj vztah tajili. Přestože je od sebe dělí 20 let, od samého počátku si měli co říct a skvěle si rozuměli. Samozřejmě se nad takovým věkovým rozdílem jejich fanoušci z počátku velmi podivovali, ale modelka pro ně měla připravenou jednoduchou odpověď: „Věk není nic jiného než pouhé číslo,“ napsala tehdy na své sociální sítě. Své zasnoubení oznámili na Zlatých glóbech v roce 2016, dosud se ale nevzali. Modelka se nechala slyšet, že není kam spěchat. Šťastní jsou spolu i bez svatby, navíc je pojí i děti. V roce 2017 se jim narodil chlapeček Jack Oscar, v únoru minulého roku se radovali z narození dcery Isabelly.

Nepovedené vztahy

Jason Statham měl před Rosie Huntington-Whiteley několik vztahů. Mezi ty významnější lze bezpochyby zařadit ten, který udržoval s modelkou Kelly Brook. Chodili spolu v letech 1997 až 2004. Po ní rok randil s australskou zpěvačkou a modelkou Sophií Monk a těsně předtím, než potkal svou životní lásku, žil čtyři roky s jistou Alex Zosman. Rosie Huntington-Whiteley zase v roce 2009, tedy předtím, než se seznámila se Jasonem, chodila s francouzským hercem Olivierem Martinezem, který byl rovněž o 20 let starší než ona (a proslul kromě filmů vztahy s Kylie Minogue, Juliette Binoche a Halle Berry, s níž byl dokonce ženatý). Dlouho spolu nevydrželi. Přátelé to komentovali s tím, že je Rosie zvyklá bez rozmyslu skákat z jednoho vztahu do druhého a žádný rozchod tak příliš dlouho neřeší. Dalším jejím veřejně známým partnerem byl Tyrone Wood, syn rockového kytaristy kapely The Rolling Stones Rona Wooda. Vydržela s ním dva roky, ale pak se s ním rozešla, údajně kvůli Martinezovi.

Bezpochyby patří k nejkrásnějším showbyznysovým párům

Soukromí ke své popularitě nevyužívají

Krátkých vztahů měli oba mnohem více, ale o svém soukromí nikdy příliš nemluví. Ostatně o sobě navzájem a jejich společném životě nemluví rádi ani teď. Nebo alespoň střípky ze svého soukromí nezveřejňují tak často, jak by si jejich fanoušci přáli. Jenže možná právě díky tomu, že si své soukromí střeží, se jim ve vztahu tak daří. Ač bývají středem pozornosti na večírcích a dalších oficiálních akcích, když už se nějaké přeci jen rozhodnou zúčastnit, drby a skandály se jim vyhýbají. Fanoušci z jejich ustavičného mlžení doslova a do písmene šílí, ale je-li toto skutečně recept na šťastný a dlouhý život ve spokojeném a harmonickém vztahu, možná se jimi mnozí inspirují.

Největší akční hvězda současnosti: Jak se z Jasona Stathama stal velikán pokleslého žánru?

Carlito Brigante / 11. 02. 2023

Rozvody celebrit, které nikdo nečekal: Fanoušky překvapili Kevin Costner, Mel Gibson, Rocky i Terminátor

Michaela Dočkalová / 02. 06. 2023

Zdroj: usmagazine.com, dailymail.co.uk, whosdatedwho.com
Foto: DFree / www.shutterstock.com, Kathy Hutchins / www.shutterstock.com

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM