Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
VIP

Cameron Diaz se k hraní hned tak nevrátí: Mateřství je pro ni zázrak

Avatar photo Michaela Dočkalová
28. 08. 2023

Cameron Diaz je zamilovaná až po uši. Se svým manželem Benjim Maddenem vyrazila v Los Angeles na nákupy a zmrzlinu a ukázala, proč je oddaná jen a pouze své rodině a na natáčení úplně zapomněla.

Vypadá jako trosečník, napájí se šampaňským: Keanu Reeves vyrazil na dovolenou bez své lásky

Michaela Dočkalová / 16. 08. 2023

V ulicích Los Angeles byli nepřehlédnutelní

Nedávno byla herečka paparazzi zvěčněna s kopečkem zmrzliny a se svým manželem Benjim Maddenem. Bláznivě zamilovaná Cameron Diaz byla 31. července přistižena, jak si se svým partnerem užívá nefalšovanou kalifornskou zmrzlinu a pohodu. Na rodinný výlet si Cameron oblékla olivově zelenou sukni a bílé tričko doplněné slunečními brýlemi a slaměným kloboukem. Svůj outfit ještě oživila kruhovými náušnicemi a sandály. Její Benji si oblékl černou mikinu, šortky a tenisky sladěné s baseballovou čepicí.

Fanoušci i paparazzi na ně narazili v ulicích Los Angeles

Osm let manželé a stále jsou jako dvě hrdličky

Pár většinou drží svůj rodinný život pod pokličkou, ale nyní dali svou lásku najevo i na veřejnosti. A fanoušci vrněli blahem. Benji a Cameron se dali dohromady v roce 2014 a oba se od té doby


v rozhovorech rozplývají, jak úžasný vztah mezi sebou mají. „V našem manželství jsem se naučila jít do toho opravdu naplno,“ prohlásila před nedávnem herečka. Cameron Diaz a zpěvák kapely Good Charlotte Benji Madden spolu začali randit v květnu 2014. Do té doby byli pouze dlouholetými kamarády. Ale ve chvíli, kdy spolu byli zachyceni v tělocvičně a nechovali se k sobě jen jako přátelé, bylo všem hned jasné, že kamarádství se proměnilo v něco víc. V červenci v roce 2014 si pak užívali radovánek v oceánu na Floridě a v lednu 2015 se vzali. V roce 2016 se Cameron poprvé pochlubila detaily jejich seznámení. „První věc, kterou jsem si řekla, když jsem potkala svého manžela, bylo: Je vážně sexy.“ Zároveň herečka odtajnila, že se poprvé formálně setkali, když ve svém domě uspořádala večeři pro jeho bratra Joela Maddena a švagrovou Nicole Richie.

Vzdala se herecké kariéry

V srpnu 2019 hvězda Charlieho andílků potvrdila, že provdat se za Maddena bylo to nejlepší, co ji v životě potkalo. Ale zároveň přiznala, že je manželství těžké a je s ním spousta práce. Nicméně jí to za ty občasné starosti a přerušení herecké kariéry stojí. Naposledy si ve filmu zahrála v roce 2014, kdy byla obsazena do romantických komedií Sex Tape, Jedna za všechny a muzikálu Annie. Seriály ji po celou její kariéru tak nějak míjejí (nebo ona je). 

Letos Cameron Diaz a Benji Madden oslavili již 8. výročí svatby

Být matkou je pro ni zázrak

V lednu roku 2020 se Cameron a Benjimu narodila dcerka Raddix a od té doby se zpěvačka věnuje pouze jí a manželovi. Matkou se stala ve svých 47 letech a považuje to doslova za zázrak. „Být matkou je to nejlepší, co se mi kdy stalo,“ prozradila herečka v talk show Kelly Clarkson. Po hereckém životě se jí vůbec nestýská, naopak si naplno užívá rodinný život. Na druhou stranu ale doufá, že za pár let, až její dcera odroste, se zase vrátí tam, kde kdysi svou hereckou kariéru přerušila. To ale není až tak úplně jisté, filmoví tvůrci velmi rychle zapomínají. A jak se říká: „Kdo chvíli stál, už stojí opodál!“

Matkou po čtyřicítce: Sarah Jessica Parker, Kristin Davis nebo Naomi Campbell se toho rozhodně nebojí

Michaela Dočkalová / 11. 03. 2023

Houpací kůň za 13 milionů a tenisky za 25 tisíc korun: Beyoncé za děti utrácí tisíce dolarů, jsou to pro ni ale drobné

Michaela Dočkalová / 21. 08. 2023

Zdroj: hellomagazine.com, eonline.com

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM