Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
Trendy

Nechcete si kupovat členství v posilovně, ale vysněné postavy se nehodláte vzdát? Cvičte zdarma podle influencerů!

Karin Šnýdrová
05. 01. 2023

Chcete se letos dostat do formy ještě před zahájením plavkové sezony? Pak na nic nečekejte a začněte s cvičením ještě dnes. Vysněné postavy můžete docílit i bez drahého členství v posilovně, účinný trénink zvládnete totiž doma s pomocí virtuálního průvodce. Kde najít ty nejlepší? 

Jestliže vás od návštěvy fitness centra odrazují posilovací stroje, které nápadně připomínají mučicí pomůcky, zacvičte si jen s vlastní vahou u sebe v obýváku. Koho ale sledovat, pokud toužíte po viditelném výsledku? 

Babyboom 2022: Cristiano Ronaldo zažil smutek i štěstí, Rihanna ukázala syna na TikToku a Eva Perkausová vypadá pár dní po porodu jako bohyně

Denisa Grofová / 03. 01. 2023

Ať už jste naprostí začátečníci, nebo hrdí majitelé bezchybného six packu, na internetu najdete vždycky trénink na míru. Protože bývá ve většině případů zcela zdarma, stačí vám jen pevná vůle a můžete se pustit do rýsování svalů či vylepšení kondičky. Seznamte se s fitness influencery, kteří stojí za pozornost. 

Boho Beautiful Yoga 

Už název napovídá, že se tento kanál zaměřuje především na jógu. Jeho zakladatelé jsou manželé Juliana a Mark Spicolukovi, kteří točí podrobné návody třeba na to, jak nastartovat den pomocí jógy nebo pilates. V několika minutách vám vysvětlí cviky na protažení, předvedou efektivní workouty na jednotlivé části těla nebo ukážou, jak zresetovat mysl pomocí meditace. To vše se navíc odehrává v krásném prostředí nejrůznějších koutů světa. Přeneste se na moment na Kanárské ostrovy, Kostariku nebo do Nepálu. 

Chloe Ting 

Už před pandemií nasbírala téměř tři miliony odběratelů, během karantény jí však množství sledujících enormně přibylo. V současnosti hltá videa mladé youtuberky skoro 25 milionů fanoušků, kteří si pochvalují zejména jasné a stručné instruktáže, krátké sestavy a vysokou efektivitu. Tréninkové plány Chloe Ting změnily životní styl mnoha lidem. Pokud se k nim chcete přidat, mrkněte, jak vytvarovat zadek a stehna nebo se pusťte do intenzivního kardia celého těla.

Pamela Reif 

Tuhle německou influencerku zaregistroval zřejmě každý, kdo nebydlí na pustém ostrově. Stala se ikonou sociálních sítí a její cvičící videa si zamiloval celý svět. Vyrýsovaná blondýnka v nich většinou nemluví, hudební doprovod je však samozřejmostí. Můžete si vybrat virtuální lekce podle obtížnosti, takže si na své přijdou amatéři, pokročilí i profesionálové. Pamela Reif se na ně ale bude vždycky usmívat, bez ohledu na to, jak obtížná je sestava, kterou předcvičuje. Pokud nemáte náladu na posilování či fitness, vyzkoušejte třeba taneční workout! 

The Fitness Marshall 

Je tanec jediným prostředkem, který vás zaručeně donutí k pohybu? Nechcete se dívat na vážné tváře profesionálních trenérů? Pak si zamilujete Caleba Marshalla, díky kterému se stane intenzivní kardio zábavnou výplní vašeho volného času. Jeho praktiky zkrátka zvednou z gauče i zarytého odpůrce jakéhokoliv sportování. Mimochodem velkou popularitu mají i kardio koncerty, kde se fanoušci kanálu The Fitness Marshall scházejí tváří v tvář. 

Rebel Wilson, Adele nebo Pavla Tomicová: Jak se podařilo slavným osobnostem radikálně zhubnout?

Karin Šnýdrová / 04. 01. 2023

Nový trend biohacking: Superschopnosti nezařídí, ale jinak prý dokáže zbavit tělo alergií i špatné nálady. Jak na to?

Karin Šnýdrová / 18. 10. 2022

Zdroje: insure4sport.co.uk, goodhousekeeping.com, julianaspicoluk.com
Zdroj úvodní fotografie: Shutterstock 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM