Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
Trendy

Královna nevkusu Mariah Carey: Hluboké výstřihy, podpatky do fitka a hodně flitrů

Denisa Grofová
24. 10. 2022

Zpěvačka Mariah Carey, jejíž celosvětově oblíbený song All I Want For Christmas Is You bezmála třicet let slýcháme o Vánocích snad v každé domácnosti (ano, už se to blíží, už jen dva měsíce), letos oslavila již 53. narozeniny. Pro tuto popovou divu a držitelku hned pěti cen Grammy je však věk opravdu jen číslo. Mariah je totiž známá nejen díky svému sametovému hlasu, ale také díky neustálému boji s váhou a  módním outfitům, které někdy až berou dech.

Mariah se se svou postavou, pro kterou se v českých zemích vžilo označení „krev a mlíko“, nebojí obléct ultra mini sukni, průhledný top nebo třeba flitry zdobené outfity. Pojďte se s námi podívat na několik jejich extra úletů, které v posledních letech vynesla. Abychom ale nebyli příliš kritičtí, zpěvačka má i světlé chvilky, kdy jí to opravdu sluší a to rozhodně také stojí za zmínku. 

Elvis žije v Argentině, zahrál si v Sám doma a na svém náhrobku nám nechal vzkaz: Nejslavnější konspirační teorie o Králi rock’n’rollu

Martina Hoblová / 18. 10. 2022

Oblečená neoblečená

Poslední módní zásah mimo je jen pár dní starý. Mariah, která opouštěla hotel v New Yorku po boku svého přítele Briana Tanaky, nezklamala a ukázala fotografům možná víc, než by sama chtěla. Rozdávala vzdušné polibky v černých průhledných šatech, pod kterými bylo jasně vidět její titěrné spodní prádlo. 

10 tisíc krystalů

Mariah vystoupila koncem září na Global Citizen Festival v newyorském Central Parku, jehož tématem je boj proti celosvětové chudobě. Z úst zpěvačky zazněly hity jako We Belong Together, Always Be My Baby nebo Obsessed. U této příležitosti oblékla průsvitné šaty s hlubokým výstřihem, které zdobilo přes 10 tisíc krystalů Swarovski. Pro někoho nevkus, pro jiné úchvatná róba. Názor si udělejte sami, zda se podobný předražený model hodí právě na takovouto akci.

Do kina stylově

Mariah nedávno vyrazila s přítelem Bryanem Tanakem do kina na romantický film Kámoši a náležitě se na to nastrojila. Černé minišaty se zlatým nápisem, duhová bunda a extrémně vysoké podpatky, přesně takhle byla zachycena před newyorským kinem. Barvy duhy na bundě však nebyly náhodou, Mariah tím chtěla podpořit LGBT komunitu, do které všichni účinkující filmu patří. 

Je to ještě sexy? 

Rok 2017 byl pro Mariah rokem, kdy si prošla několika váhovými výkyvy. Na koncertu v Las Vegas, kdy křivka zrovna byla nahoře,  předvedla hned několik kostýmů, které měly jedno společné: Odhalovaly toho jednoduše opravdu hodně. Zpěvačka si ale svou image odvážné dračice užívá s úsměvem. 

Do fitka jedině na podpatcích a v rybářské síti 

Většina z nás chodí cvičit v kraťasech a tílku, to by ale nebyla Mariah, aby na sebe neupoutala pozornost za každé situace. Těžko říct, jestli v tomto modelu měla v plánu ve fitku opravdu něco předvádět, ale rozhodně pobavila miliony fanoušků po celém světě. Síťované punčochy a vysoké podpatky, ideální oblečení na cvičení. Jediný, kdo tehdy z této situace měl upřímnou radost, byla zpěvačka Rihanna, jelikož boty, které měla Mariah na sobě, byly z její kolekce.  

Nebezpečná šelma

Nesmíme zapomenout, že Mariah miluje zvířecí motivy. Nejlépe ještě v kombinaci s flitry. Kombinace děrovaných punčocháčů a lesklé látky, to je něco vskutku zajímavého. Jeden by si možná řekl, že za zpěvačkou bude stát zástup stylistů, někdy to ale vypadá, že si prostě vezme to, co jí zrovna přijde pod ruku.

Někdy jí to i sluší

Za svoji kariéru předvedla už stovky, možná tisíce modelů. Nedá se určitě říct, že všechny patří do módního pekla. Jsou příležitosti, kdy to Mariah velmi slušelo a vypadala vkusně. Někdy platí, že prostě méně je více. Koukněte tedy na závěr na pár modelů, v nichž to popové divě sluší. Především černá zpěvaččiným křivkám vyloženě lichotí. 

Jednou jako pán kožichů, jindy v županu ke kalhotám s puky: Takhle to kontroverzní rapper Snoop Dogg umí s módou

Karin Šnýdrová / 20. 10. 2022

Ta, která krade muže od roku 1928, i stoletá módní ikona. Prorazily na stará kolena a internet je miluje

Redakce / 30. 03. 2022

Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM